DS 4 Crossback Intensyvus gyvenimo būdas

DS 4 Crossback
 

PRIVALUMAI 

 • DIZAINAS

  DS 4 Crossback dizainas asocijuojasi su didelėmis ir atviromis erdvėmis. Tai kompaktiškas automobilis, pasižymintis tvirta konstrukcija ir paaukštinta važiuokle.  Dinamiškas ir universalus DS 4 Crossback  yra automobilis, sukurtas visiems keliams, jo savitumą pabrėžia naujoji DS prekės ženklo emblema – DS Wings grotelės.

  CROSSBACK-Design

 • NUOTYKIŲ IEŠKOTOJO DVASIA

  Sukurtas nuotykiams tiek mieste, tiek ir tolimose kelionėse, DS 4 Crossback patenkins jūsų laisvės troškimą. Tvirta ir patraukli išvaizda, paaukštinta vairuotojo vieta, kurios dėka patogiau vairuoti, DS 4 Crossback jus kviečia patirti dar neatrastų vairavimo malonumų. Manevringas mieste ir dinamiškas ilgose kelionėse – DS 4 Crossback visada bus patikimas kelionės draugas.

  Crossback-Baroudeur

 • POJŪČIAI UŽ VAIRO

  Prietaisų skydelis, kuris kviečia leistis į kelionę: aukštesnė vairuotojo vieta dėl 30 mm paaukštintos važiuoklės, lyginant su naujuoju DS 4, panoraminis priekinis stiklas, kuris garantuoja geresnį matomumą ir atpalaiduojančias keliones.

  Crossback-Jante

 • IŠSKIRTINIO DIZAINO ŽIBINTAI

  Naujas išraiškingas ir užburiantis žvilgsnis. DS LED Vision žibintuose sujungtos LED ir ksenoninių žibintų technologijos su slankiaisiais posūkių signalais. Naujieji žibintai išsiskiria pažangiausiomis technologijomis, moderniu ir savitu stiliumi.

  DS-4_CrossBack_avant_calandre_DS_wings

 • IŠSKIRTINIS RAFINUOTUMAS

  Interjeras užburia autentiškomis medžiagomis, išskirtiniu dizainu ir kiekvienos detalės elegancija:
  -trijų rūšių kokybiška oda, įskaitant  pusiau anilino odą, kuri yra prabangiausia automobilių pramonėje naudojama oda;
  – unikalus DS prekės ženklo automobilių sėdynių dizainas, primenantis laikrodžio apyrankę;
  – odinė prietaisų skydelio apdaila;
  – metaliniai ir aliumininiai apdailos elementai su prekės ženklo emblema.

  nouvelleds4_bva6

 • IŠSKIRTINIAI VAIRAVIMO POJŪČIAI

  DS 4 Crossback paaukštinta vairuotojo vieta drauge su automobilio patikimumu, dinamiškumu ir manevringumu kelyje suteikia išskirtinius vairavimo pojūčius, kuriuos papildo išmanioji traukos sistema – geresniam sukibimui ant slidaus kelio, sniego ar „juodojo ledo“. Vairuotojui garantuojamas malonesnio vairavimo ir didesnės kontrolės pojūtis.

  Idealus   komforto ir efektyvumo derinys.

  DS-4_CrossBack_Boite_de_vitesse

 • KOMFORTAS

  DS 4 Crossback yra komfortiškas ir greitai reaguojantis automobilis, apjungiantis  malonią atmosferą, lengvai pasiekiamus valdiklius ir akustinį komfortą:
  – kūną apglėbiančios sėdynės ir platesnė vairo centrinė dalis dar didesniam vairavimo malonumui ir kontrolei;
  – optimalus komfortas – dviejų zonų oro kondicionierius su trimis oro srauto reguliavimo lygiais ir REST funkcija, kuri užtikrina ventiliatoriaus veikimą dar kelias minutes po variklio išjungimo.

  DS-4_CrossBack_Confort_Premium

 • TECHNOLOGIJOS GEROVEI

  Kiekvienas tikras malonumų ieškotojas, trokštantis puikios vairavimo kokybės ir komforto, iškart įvertins naująjį DS 4 Crossback automobilį, skirtą jūsų gerovei – beraktė atrakinimo ir variklio užvedimo sistema, erdvinio garso sistema,  DENON Hi-Fi sistema, 230 V kištukinis lizdas ir t. t.

  DS-4_CrossBack_Systeme_audio_denon

 • TECHNOLOGIJOS SAUGUMUI

  Kad už vairo jaustumėtės dar ramiau, DS 4 Crossback  siūlo gausybę technologijų jūsų saugumui: išmanioji traukos kontrolės sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema, kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema, DS  LED Vision žibintai, pagalbos pajudant iš vietos įkalnėje kontrolės sistema ir DS Connect Box, įskaitant SOS ir pagalbos paketą. Ši moderni sistema automatiškai siunčia pagalbos pranešimus nelaimingo įvykio ar gedimo atveju.

  Crossback-connect-box

 • RYŠIAI

  Jei ieškote naujovių, kurios palengvintų jūsų gyvenimą, tikrai mėgausitės remiantis naujausiomis technologijomis sukurtu naujuoju 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu.  Šiame naujosios kartos ekrane pritaikytos technologijos, sukėlusios proveržį jutiklinių ekranų kūrime, susijusios su ryšiu, patogumu ir funkcijomis. Naudodamiesi DS 4 Crossback įdiegta jutikline navigacijos sistema, pažangiausiomis Mirror Screen ir Car Play technologijomis, skirtomis atkurti ir valdyti išmaniuosius telefonus, visada palaikysite ryšį.

  DS-4_CrossBack_Tablette_Tactile_7pouces

 

VEIKIMAS 

 • DS 4 Crossback pasižymi išskirtiniu stabilumu dėl lengvesnei ir malonesnei vairavimo patirčiai sukurtų funkcijų.
  – pažangi traukos kontrolės technologija optimizuoja sukibimą su įvairia kelio danga (žvyru, sniegu, purvu);
  – ABS ir ESP išlaiko vairuotojo numatytą važiavimo trajektoriją net ir sudėtingiausiomis vairavimo sąlygomis;
  – elektroninė stabdymo galios paskirstymo sistema ir avarinio stabdymo sistema užtikrina geresnę stabdymo kontrolę;
  – pagalbos pajudant iš vietos įkalnėje kontrolės sistema net pačioms įvairiausioms ir sudėtingiausioms vairavimo situacijoms;
  – pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas lengvesniam ir mažiau įtemptam vairavimui;
  – pavaros perjungimo indikatorius, kuris analizuoja jūsų vairavimo stilių ir pataria, kada perjungti pavaras, kad būtų užtikrintas ekologiškesnis važiavimas (tik modeliuose su mechanine pavarų dėže).

  CROSSBACK-Design

 •  Mėgaukitės išskirtiniu naujosios EAT6 – 6 laipsnių automatinės pavarų dėžės veikimu – 40 proc. greitesnis pavarų perjungimas be jokios vibracijos.  Idealus degalų sunaudojimo ir vairavimo ypatybių balansas!

  DS 4 Crossback su naująja EAT6 automatine pavarų dėže sužavės jus sklandžiu, dinamišku ir manevringu važiavimu:
  – greitesnis ir sklandesnis pavarų perjungimas;
  – mažesnė vidinė trintis ir pan.

  DS-4_CrossBack_Boite_de_vitesse

 • DS 4 Crossback naujieji galingi ir ekonomiški varikliai nei kiek nenusileidžia didžiausių konkurentų geriausiems varikliams.
  Visuose dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose suderinta galia (nuo 120 AG iki 180 AG), taupus degalų naudojimas (nuo 3,7 l/100 km iki 5,5 l/km) ir  maža CO2 emisija (nuo 97 iki 128 g/km).

  Crossback_GAS_STATION

 • DS TECHNOLOGIJA

  Visuose automobiliuose su benzininiais varikliais įdiegta Stop&Start technologija, kuri sumažina degalų sąnaudas mieste ir  padidina akustinį komfortą, kol automobilis laikinai stovi vietoje (prie šviesoforo, kamštyje ir pan.).

  DS 4 Crossback varomi moderniais ir galingais varikliais, kurie yra ne tik ekonomiški, bet ir užtikrina puikias vairavimo savybes.

  PURETECH110-130_Essence_EB2DTS

  PURETECH VARIKLIAI

  Našūs ir ekonomiški benzininiai varikliai patenkins visus jūsų reikalavimus:
  – jei tikitės sklandaus ir manevringo važiavimo, THP 165 AG Stop&Start EAT6 variklis, kurio degalų sąnaudos  5,5 l/100 km, o CO2 emisija – 128 g/km, nenuvils savo eksploatacinėmis savybėmis.
  – Jei pageidaujate energingesnio važiavimo, naujasis „PureTech 130 AG Stop&Start variklis su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže (2015 m. gavęs “Metų variklio” (International Engine of the Year) titulą, bus tinkamiausias jums. Įspūdingas sukimo momentas išlieka pastovus net prie žemų apsukų (sąnaudos – tik  4,9 l/100 km, o CO2 emisija – 112 g/km).

  PURETECH110-130_Essence_EB2DTS

 • DS TECHNOLOGIJA

  Šioje naujojoje variklių šeimoje įdiegtos pažangiausios technologijos, varikliai atitinka naujojo Euro 6 standarto reikalavimus. Ši technologija sumažina iki 90 proc. išmetamo į aplinką azoto oksidų (NOx) kiekio, o taip pat sumažina degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. DS taikoma technologija yra pažangiausia rinkoje. SCR (selektyvinio katalitinio redukavimo) modulis, esantis už kietųjų dalelių filtro, po cheminės reakcijos paverčia teršalus į nekenksmingus vandens garus ir azotą.

  Moteur_DS_eHDi

  BLUEHDI VARIKLIAI

  4 versijų BlueHDi varikliai, talpinami DS 4 Crossback, sukurti  plačiam reikalavimų spektrui atitikti:
  – BlueHDi 120 AG su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže;
  – BlueHDi 120 AG EAT6;
  – BlueHDi 150 AG su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže;
  – BlueHDi 180 EAT6.
  BlueHDi 180 AG nustato aukštus našumo, veiksmingumo ir važiavimo standartus.
  – 180 AG ir 400 Nm sukimo momento variklio atsakas ir pagreitis išlieka tolygūs prie visų apsukų.
  – Variklio efektyvumas atsispindi degalų sąnaudose ir CO2 emisijoje: 4,3 l/100 km ir  113 g/km.

  Moteur_DS_eHDi

 

SPALVOS 

 • DS 4 Crossback - Polar White
 • DS 4 Crossback - Polar White

Polar White

 • Polar White

  Polar White
 • Pearl White

  Pearl White
 • Ink Blue

  Ink Blue
 • Artense Grey

  Artense Grey
 • Platinium Grey

  Platinium Grey
 • Perla Nera Black

  Perla Nera Black
 • Tourmaline Orange

  Tourmaline Orange
 • Whisper

  Whisper
 

DUOMENYS 

 • STILIUS

  Gyvenkite pilnavertį gyvenimą. DS 4 Crossback sukurtas pagal jūsų gyvenimo būdą. Tvirto, elegantiško dizaino ir patogus bei manevringas už vairo. Spinduliuoja DS prekės ženklui būdingą avangardinį dizainą ir laisvą dvasią! Kompaktiško kėbulo ir išlenktų linijų DS 4 Crossbac yra tvirtas ir kokybiškas automobilis, suteikiantis nepamirštamą vairavimo patirtį. DS 4 Crossback puoštas naujais DS prekės ženklo atributais –  „DS Wings“ grotelėmis, kurios atspindi tvirtą charakterį ir nepakartojamą rafinuotumą.

  NAUJIEJI ŽIBINTAI

  Brangakmenius primenantys naujieji DS  LED žibintai yra pagrindinis DS 4 Crossback stiliaus akcentas. Jie ne tik atitinka aukštus apšvietimo standartus, bet ir parodo DS prekės ženklo rafinuotumą ir dėmesį detalėms.

  NUOTYKIŲ IEŠKOTOJO CHARAKTERIS

  Kvietimas pabėgti nuo visko!
  „DS 4 Crossback“ bus jūsų pakeleivis miesto ir užmiesčio nuotykiuose.
  Ratų arkų apdaila, juodas automobilio galas ir aptakas, stogo skersiniai atspindi jūsų aistrą kelionėms.

  IŠSKIRTINIAI VAIRAVIMO POJŪČIAI

  Išskirtiniai vairavimo pojūčiai ir kasdienybę palengvinantys elementai:
  – paaukštinta vairuotojo vieta ir panoraminis priekinis stiklas geresniam matomumui ir malonesniam vairavimui;
  – kūną apglėbiančios sėdynės ir platesnė centrinė vairo dalis, kad užtikrintai įveiktumėte staigius kelio vingius;
  – su įdiegtomis naujausiomis technologijomis naujieji, dar galingesni ir dar ekonomiškesni varikliai ir naujosios kartos 6 laipsnių automatinė greičių dėžė;
  – naujoji jutiklinė navigacijos sistema ir šiuolaikinė ryšio įranga, įskaitant Mirror Link ir CarPlay, nuolatiniam ryšiui tarp DS 4 Crossback ir vairuotojo palaikyti.

 • IŠSKIRTINIS RAFINUOTUMAS

  DS 4 Crossback interjeras užburia autentiškomis medžiagomis, išskirtiniu dizainu ir kiekvienos detalės elegancija:
  – trijų rūšių kokybiška oda: grūdėta (GRAINÉ), napa (NAPPA) ir  pusiau anilino (SEMI-ANILINE) oda, kuri yra prabangiausia automobilių pramonėje naudojama oda;
  – unikalus DS prekės ženklo automobilių sėdynių apdailos dizainas, primenantis laikrodžio apyrankę (Bracelet);
  – metaliniai prekės ženklo emblemos elementai;
  – oda aptrauktas prietaisų skydelis, kurio pagaminimas trunka net 8 val.

  KNOW-HOW

  Išskirtinio dizaino salone gausu tik DS prekės ženklui būdingų elementų:
  – vairas –  vienas iš rafinuočiausių DS 4 Crossback salono akcentų. Savitas ir patrauklus dizainas paremtas skirtingos tekstūros ir rūšies oda:
  • Lygios tekstūros oda
  • Natūrali, nepakeistos struktūros oda
  • Nepakeistos struktūros oda su Habana oro pagalvių rėmeliu ir pagalvėle bei Habana mygtukais
  – Laikrodžio apyrankę primenanti salono apdaila – visuotinai atpažįstamas DS bruožas ir estetikos išraiška, puošta DS logotipo įspaudais bei metalinėmis ir aliumininėmis apdailos detalėmis su DS emblema. Nepamirškite oda aptraukto prietaisų skydelio, kurį pagaminti užtrunka net 8 valandas. DS 4 Crossback suderina dviejų pasaulių geriausias savybes – tradicinius amatus bei išskirtinę patirtį, nepriekaištingą kokybę bei pramoninį dizainą.

  APLINKA

  Mėgaukitės erdviu salonu ir aukštosiomis technologijomis, skirtomis jūsų patogumui ir maloniam vairavimui. Lengvumo pojūtį kuria prietaisų skydelį supaprastinantis jutiklinis ekranas ir naujoji EAT6 automatinė pavarų dėžė. Į naujas aukštumas pakelta vairavimo patirtis, kuria galite mėgauti ir jūs, ir jūsų keleiviai.

  RYŠIO PASLAUGOS

  Naujajame 7 colių spalvotame ekrane galite valdyti navigacijos sistemą ir gausybę kitų garso sistemos bei ryšio funkcijų (skaitmeninį imtuvą, 7 GB integruotą grotuvą, lizdą, Bluetooth, USB ir CD grotuvą). Navigacijos sistema turi Mirror Screen ir Car Play protokolus. Ji taip pat sujungta su galinio vaizdo kamera.
  Siekiant didesnio saugumo, DS 4 Crossback taip pat įdiegta DS Box, įskaitant SOS ir pagalbos paketą – tai novatoriška programa, automatiškai skambinanti vietos pagalbos tarnyboms pavojaus ar gedimo atveju.

  DS CONNECT BOX

  Jūsų automobilyje įdiegta pagalbos sistema, kuri siunčia pagalbos žinutes pavojaus ar gedimo atveju. Jei esate avarinės situacijos liudininkas, taip pat galite spausti SOS mygtuką ir iškviesti reikiamą pagalbą.

  Dar didesniam patogumui ir saugumui siūlome 3 naujus paketus:
  • Stebėsenos paketas: įsk. virtualų priežiūros žinyną (automatinė ridos stebėsena, priminimai apie artėjančias techninės priežiūros procedūras), ekologišką vairavimą (patarimai pagal asmeninį vairavimo stilių) ir važiavimo ataskaitą (automobilio eksploatavimo ataskaita).
  • Žemėlapių paketas: nustato automobilio vietą, rodo kelionės informaciją, informaciją apie transporto priemonės naudojimą, jei ji paskolinta kitam asmeniui.
  • Sekimo paketas: nustato automobilio vietą vagystės atveju.

 • PAŽANGI TRAUKOS KONTROLĖS SISTEMA

  Nepriklausomai nuo kelio dangos ar variklio, ši sistema veikia kartu su ESP, kad galėtumėte drąsiai pajudėti ant slidaus paviršiaus. Ji optimizuoja sukibimą ir trauką, pristabdydama varančiuosius ratus.

  DS LED VISION

  DS LED Vision technologija ne tik atspindi  išskirtinę DS kompetenciją bei patirtį, bet ir užtikrina aukščiausios kokybės apšvietimą, tiek pločio, tiek ir ilgio atžvilgiu. Skirtumas matomas veikiant tiek artimosioms, tiek tolimosioms šviesoms.
  Be išskirtinio dizaino, ši technologija pasižymi dviem saugumą ir gerovę didinančiais aspektais:
  –  sutaupo 38 proc. daugiau energijos, lyginant su halogeniniais žibintais;
  –  žymiai didesnė apšvietimo galia.

  AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

  Moderniausia saugos funkcija geresniam matomumui. Šoninio veidrodėlio kampe užsižiebia LED lemputė, įspėjanti apie aklojoje zonoje esančią kliūtį – automobilį ar motociklą.

  KELIO ŽENKLINIMO LINIJOS KIRTIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (LDWS)

  Greitkeliuose ir pagrindiniuose keliuose, kai automobilio greitis didesnis nei 80 km/val., kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema (LDWS) suaktyvinama kai automobilis kerta ištisinę liniją arba punktyrinį kelio žymėjimą, jei prieš tai nebuvo įjungtas posūkio signalas. Neatidžius vairuotojus įspėja vibruojantis įtaisas sėdynėje, toje pusėje, į kurią krypsta automobilis, kad vairuotojas spėtų ištaisyti padėtį.

  STABDŽIAI

  Jūsų DS 4 Crossback įrengta efektyvi stabdžių sistema:
  – ABS (stabdžių antiblokavimo sistema) elektroniniam stabdymo slėgio reguliavimui ir ratų blokavimui išvengti;
  – Elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo sistema (EBD) vienodai paskirsto stabdymo galią visiems ratams;
  – Avarinio stabdymo sistema (EBA) – stabdymo stiprintuvas neįprastai stabdant.

  PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU GREIČIO RIBOTUVU

  Greičio ribotuvo režimu pasirenkate maksimalų greitį, kurio negalima viršyti. Jei bandote važiuoti greičiau, nei numatyta greičio ribotuvu, akceleratoriaus pedalas tampa neaktyvus. Tačiau, jei būtina,  galite nedelsdami išjungti nustatymus iki galo nuspaudę akceleratoriaus pedalą.
  Pastovaus greičio palaikymo režimu pasirenkate greitį, kurį Jūsų DS 4 Crossback turės palaikyti nenaudojant akceleratoriaus. Tai tikrai patogu! Nustatytą greitį bet kuriuo metu pakeisite stabdžio ar akceleratoriaus pedalu.

  AUTOMATINĖS ŠVIESOS IR VALYTUVAI

  DS 4 Crossback įdiegta automatinių valytuvų funkcija, įjungianti šoninius žibintus ir artimąsias šviesas, esant menkam apšvietimui ar lyjant. Galiniai žibintai ir numerio apšvietimas taip pat įjungiamas.

  Vos tik prašviesėja ar išsijungia valytuvai, šviesos taip pat automatiškai išjungiamos.

  RŪKO ŽIBINTAI SU STATINIO POSŪKIŲ APŠVIETIMO FUNKCIJA

  Ši išmanioji funkcija papildomai apšviečia posūkius ir pagerina matomumą bei saugumą posūkiuose ir sankryžose. Todėl vairuotojai gali lengviau pastebėti kitus eismo dalyvius ir kliūtis vos tik pradėjus sukti. Tai itin svarbu saugumui, turint omenyje, kad važiuojant 110 km/val. greičiu automobilis įveikia 30 metrų per sekundę.
  Ši funkcija suaktyvinama atsižvelgiant į vairo sukimo kampą ir įjungus atitinkamos pusės posūkio žibintą.

  PRIEKINIAI IR ATBULINĖS EIGOS ATSTUMO JUTIKLIAI

  Vartotojų pripažinta funkcija! Priekiniai ir atbulinės eigos atstumo jutikliai užtikrina paprastą automobilio statymą.
  Bamperyje esantys 4 jutikliai informuoja vairuotoją apie aptikimo srityje esančias kliūtis, automobiliui judant mažesniu nei 10 km/val. greičiu. Artėjant prie kliūties, garsinis signalas stiprėja ir pereina į ištisinį pypsėjimą, kai iki kliūties lieka mažiau nei 30 cm.

  PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS

  Ekonomiškesniam ir ekologiškesniam važiavimui jūsų naujajame DS 4 Crossback įrengtas pavaros perjungimo indikatorius, kuris analizuoja jūsų vairavimo stilių ir pataria, kada tinkamiausia perjungti aukštesnę pavarą.

  PADANGŲ SLĖGIO KONTROLĖS SISTEMA

  Važiuojant veikianti padangų slėgio kontrolės sistema skirta aptikti sumažėjusį padangų slėgį, kuris galėtų turėti neigiamos įtakos automobilio stabilumui, vairuotojo ir keleivių saugumui.

 • BERAKTĖ ATRAKINIMO IR VARIKLIO UŽVEDIMO SISTEMA

  DS 4 Crossback kūrėjai nori palengvinti jūsų kasdienybę. Beraktė atrakinimo ir variklio užvedimo sistema atpažįsta vairuotoją vos tik jam priartėjus prie automobilio. Uždėjus ranką ant rankenėlės atrakinamos durys. Variklis užvedamas START mygtuku. Jei norite užrakinti, perbraukite per rankenėlę.

  AUTOMATINIS ORO KONDICIONIERIUS SU REST FUNKCIJA

  DS 4 Crossback labai svarbus jūsų ir keleivių komfortas, todėl automobilyje įdiegta 3 režimų oro kondicionavimo sistema su REST funkcija: lengvas, vidutinis ir intensyvus. Ši funkcija labai aktuali trumpų sustojimų metu, kadangi ventiliatorius vėdina saloną keleiviams kelias minutes po variklio išjungimo.
  Šios funkcijos veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovos lygio.
  Vėdinimą galima išjungti ir įjungti nuspaudus RESET mygtuką. Oro srautas ir paskirstymas reguliuojamas automatiškai.

  GALINIO VAIZDO KAMERA

  Įspėjimo sistema matuoja atstumą iki kliūčių, pasitelkiant signalus iš priekinės ir galinio vaizdo kameros. Galinio vaizdo kamera, sujungta su naujuoju 7 colių spalvotu ekranu, siunčia spalvotą vaizdą į salone esantį ekraną. Vairuotojas, pasitelkdamas rodomą informaciją, gali saugiai manevruoti.

 • MEDŽIAGOS

  Mūsų gamtą mylintys inžinieriai pasistengė, kad jūsų DS 4 Crossback tausotų gamtą. Nuo pat projektavimo stadijos buvo stengiamasi kuo labiau sumažinti automobilio poveikį gamtai.   Siekiant sumažinti ekologinį pėdsaką, gamyboje buvo naudojamos perdirbtos ir natūralios medžiagos.
  DS 4 Crossback sudėtyje vidutiniškai 29 proc. perdirbtų ir natūralių medžiagų.
  Iš 200 kg naudojamų polimerų, apie 15 proc. yra perdirbti arba natūralūs. Suskirstymas:
  – 40 proc. natūralių medžiagų;
  – 60 proc. perdirbtų medžiagų.

  DS 4 Crossback saugo gamtą, todėl šis automobilis sukurtas taip, kad būtų galima ženkliai sumažinti jo poveikį aplinkai, perdirbimo ir gamybos etapuose siekiant:
  – skatinti automobilio perdirbimą pasibaigus jos eksploatacijai;
  – kontroliuoti ir stebėti naudojamų medžiagų sudėtį;
  – pasiekti gerų rezultatų pakartotinio naudojimo ir perdirbimo srityje.

  PERDIRBIMAS

  DS 4 Crossback saugo gamtą, todėl šis automobilis sukurtas taip, kad būtų galima ženkliai sumažinti poveikį aplinkai, perdirbimo ir gamybos etapuose siekiant:
  – skatinti automobilio perdirbimą pasibaigus jos eksploatacijai;
  – kontroliuoti ir stebėti naudojamų medžiagų sudėtį;
  – pasiekti gerų rezultatų pakartotinio naudojimo ir perdirbimo srityje.

  DS-4_CrossBack_Tablette_Tactile_7pouces