PRIVALUMAI

Naujojo C3 pasirodymas yra tarsi gaivaus vėjo gūsis automobilių rinkoje. Tai gerokai nuo stereotipų nutolęs įvairiapusis hečbekas. Atitikdamas laiko dvasią naujasis Citroën C3 išsiskiria savo moderniu ir optimistiniu dizainu, pagyvintu spalvotais intarpais, grafinėmis detalėmis ir Airbump® apsaugomis. Ekspresyvus ir unikalus šio automobilio stilius daro jį lengvai atpažįstamą savo kategorijoje.

Daugiau sužinoti apie naująjį Citroën C3 padės šeši vaizdo įrašai apie šio automobilio stilių, pasirinkimo variantus, programą Citroën Advanced Comfort®, naujas technologijas ir vaizdo kamerą Citroën ConnectedCAM™.

VEIKIMAS

Naujasis C3 turi naujausios kartos efektyvių ir taupių benzininių PureTech ir dyzelinių BlueHDi variklių asortimentą. Benzininis naujasis C3 komplektuojamas su rankine pavarų dėže ir 3 cilindrų varikliais PureTech 68 AG, 82 AG ir 110 AG (Stop&Start), o dyzelinis su rankine pavarų dėže ir varikliais BlueHDi 75 AG (Stop&Start) ir 100 AG (Stop&Start). Siekiant didžiausio vairavimo patrauklumo naujasis C3 kiek vėliau po išleidimo bus komplektuojamas ir su automatine pavarų dėže EAT6.

920x520_6

DUOMENYS