Naujasis DS 4 Galios ir rafinuotumo etalonas

Naujasis DS 4
 

PRIVALUMAI 

 • DIZAINAS

  Unikalus charakteris, patrauklus dizainas ir „DS Wings“ grotelės – šis automobilis neabejotinai priklauso DS šeimai. Naujajame DS 4 idealiai dera galia ir rafinuotumas.

  02_PALAIS_CROP_UK

 • PERSONALIZAVIMO GALIMYBĖ

  DS 4 siūlo galybę variantų išskirtinei ir rafinuotai apdailai, kuri patenkins visus jūsų lūkesčius: 11 salono apdailos variantų, naujoji kėbulo spalva pilka Platinium, galinis aptakas, langų apvadai, o taip pat galimybė pasirinkti dviejų atspalvių kėbulą, su prie kėbulo spalvos  derančiu stogu, kuris gali būti juodos Perla Nera, violetinės Whisper, mėlynos Virtuel ar oranžinės Tourmaline spalvos.

  NEW-DS-4_Experience_de_conduite

 • IŠSKIRTINIO DIZAINO ŽIBINTAI

  Naujas išraiškingas ir užburiantis žvilgsnis. DS LED Vision žibintuose sujungtos LED ir ksenoninių žibintų technologijos su slankiaisiais posūkių signalais. Naujieji žibintai išsiskiria pažangiausiomis technologijomis, moderniu ir savitu stiliumi.

  03_COMEDIE_CROP_UK

 • IŠSKIRTINIS RAFINUOTUMAS

  Naujojo DS 4 interjeras užburia autentiškomis medžiagomis, išskirtiniu dizainu ir kiekvienos detalės elegancija:
  – trijų rūšių kokybiška oda: grūdėta (GRAINÉ), napa (NAPPA) ir  pusiau anilino (SEMI-ANILINE) oda, kuri yra prabangiausia automobilių pramonėje naudojama oda;
  – unikalus DS prekės ženklo automobilių sėdynių apdailos dizainas, primenantis laikrodžio apyrankę (Bracelet);
  – metaliniai prekės ženklo emblemos elementai;
  – oda aptrauktas prietaisų skydelis, kurio pagaminimas trunka net 8 val.

  04_INTERIOR_VICTOIRES_CROP

 • IŠSKIRTINIAI VAIRAVIMO POJŪČIAI

  Nauji sportiškesni ir galingesni varikliai Blue HDi 180 AG ir THP 210 AG, bei naujoji EAT6 automatinė pavarų dėžė su padidintu efektyvumu užtikrina išskirtinį veikimą, greitesnį pavarų perjungimą ir nepakartojamą vairavimo kokybę.

  new_ds4_sensensation de conduite

 • POJŪČIAI UŽ VAIRO

  Nuožmesnis charakteris malonių vairavimo pojūčių ieškotojams: naujasis DS 4 pakelia vairavimo kokybę į naujas aukštumas.
  Automobilis kelyje suteikia pasitikėjimo, kontrolės ir saugumo jausmą. Visa tai sukuria įdiegtos modernios technologijos – kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema, pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu.

  01_RESTAURANT_CROP_UK

 • KOMFORTAS

  Optimizuotos paslaugos:
  – idealus komforto ir veikimo balansas;
  – natūrali ir reguliuojama vairuotojo sėdynės padėtis;
  – priekinės elektra valdomos sėdynės su masažo ir atminties funkcijomis;
  – moderniausia komforto įranga ir naujausios technologijos.

  nouvelle_ds4_confort

 • TECHNOLOGIJOS KOMFORTUI

  Moderniausia įranga. Netruksite įsitikinti, kad naujasis DS 4 yra sukurtas jūsų patogumui – beraktė atrakinimo ir variklio užvedimo sistema, galinio vaizdo kamera, priekinės sėdynės su masažo funkcija, oro kondicionierius su REST funkcija, erdvinio garso sistema,  DENON Hi-Fi sistema, 230V kištukinis lizdas ir t.t.

  DS-4_CrossBack_Systeme_audio_denon

 • TECHNOLOGIJOS SAUGUMUI

  Kad už vairo jaustumėtės dar ramiau, DS 4 siūlo gausybę technologijų Jūsų saugumui: išmanioji traukos kontrolės sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema, kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema, DS LED Vision žibintai, pagalbos pajudant iš vietos įkalnėje kontrolės sistema ir DS Connect Box, įskaitant SOS ir pagalbos paketą. Ši moderni sistema automatiškai siunčia pagalbos pranešimus nelaimingo įvykio ar gedimo atveju.

  nouvelle_ds4_confort

 • RYŠIO PASLAUGOS

  Aukštosiomis technologijomis paremtą vairavimą papildo naujasis, dar ergonomiškesnis 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas su jame integruota naujausios kartos navigacijos sistema. Moderniausios Mirror Screen technologijos dėka galėsite atkurti ir valdyti išmaniojo telefono turinį, įskaitant Apple gamintojo telefonus.

  DS-4_CrossBack_Tablette_Tactile_7pouces

 

VEIKIMAS 

 • Nuožmesnis charakteris malonių vairavimo pojūčių ieškotojams: naujasis DS 4 garantuoja išskirtines keliones.
  Dinamiškumą ir manevringumą kelyje puikiai papildo kontrolės ir malonaus vairavimo pojūčiai.

  06_PETITS_PERES_CROP_UK

 • Mėgaukitės išskirtiniu naujosios  EAT6 – 6 laipsnių automatinės pavarų dėžės veikimu – 40 proc. greitesnis pavarų perjungimas be jokios vibracijos. Idealus degalų sunaudojimo ir vairavimo savybių balansas!

  DS 4  su naująja  EAT6 automatine pavarų dėže sužavės jus sklandžiu, dinamišku ir manevringu važiavimu.

  nouvelleds4_bva6

 • DS 4 naujieji galingi ir ekonomiški varikliai nei kiek nenusileidžia savo didžiausiems konkurentams.
  Suderinta tai, kas nesuderinama:
  Visuose dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose suderinta galia (nuo 120 AG iki 180 AG), taupus degalų naudojimas (nuo 3,7 l/100 km iki 5,5 l/km) ir maža CO2 emisija (nuo 97 iki 128 g/km).

  05_VICTOIRES_UK

 • DS TECHNOLOGIJA

  Visuose automobiliuose su benzininiais varikliais įdiegta Stop&Start technologija, kuri sumažina degalų sąnaudas mieste ir padidina akustinį komfortą, kol automobilis laikinai stovi vietoje (prie šviesoforo, kamštyje ir pan.).

  DS 4 varomi moderniais ir galingais varikliais, kurie yra ne tik ekonomiški, bet ir užtikrina puikias vairavimo savybes.

  NEW-DS-4_Design

  PURETECH VARIKLIAI

  Našūs ir ekonomiški benzininiai varikliai patenkins visus jūsų reikalavimus:
  – jei tikitės sklandaus ir manevringo važiavimo, THP 165 AG Stop&Start EAT6 variklis, kurio degalų sąnaudos – 5,5 l/100 km, o CO2 emisija – 128 g/km, nenuvils savo eksploatacinėmis savybėmis;
  – jei norite dinamiškesnio automobilio, rinkitės THP 210 AG Stop&Start variklį su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, kurio sąnaudos – 5,9 l/100 km, o CO2 emisija – 138 g/km.
  – jei pageidaujate energingesnio važiavimo, naujasis PureTech 130 AG Stop&Start variklis su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže (2015 m. gavęs “Metų variklio” (International Engine of the Year“) titulą, bus tinkamiausias Jums. Įspūdingas sukimo momentas, kuris išlieka pastovus net ir prie žemų apsukų (sąnaudos – tik 4,9 l/100 km, o CO2 emisija – 112 g/km.

  PURETECH110-130_Essence_EB2DTS

 • DS TECHNOLOGIJA

  Šioje naujojoje variklių šeimoje įdiegtos pažangiausios technologijos, varikliai atitinka naujojo Euro 6 standarto reikalavimus. Ši technologija sumažina iki 90 proc. išmetamo į aplinką azoto oksidų (NOx) kiekio, o taip pat sumažina degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. DS taikoma technologija yra pažangiausia rinkoje. SCR (selektyvinio katalitinio redukavimo) modulis, esantis už kietųjų dalelių filtro, po cheminės reakcijos paverčia teršalus į nekenksmingus vandens garus ir azotą.

  MOTEUR-nouvelle-ds4

  BLUEHDI VARIKLIAI

  4 versijų BlueHDi varikliai, talpinami DS 4, sukurti  plačiam reikalavimų spektrui atitikti:
  – BlueHDi 120 AG su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže;
  – BlueHDi 120 AG EAT6;
  – BlueHDi 150 AG su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže;
  – BlueHDi 180 AG EAT6.

  BlueHDi 180 AG nustato aukštus našumo, veiksmingumo ir važiavimo standartus.
  – 180 AG ir 400 Nm sukimo momento variklio atsakas ir pagreitis išlieka tolygūs prie visų apsukų.
  – Variklio efektyvumas atsispindi degalų sąnaudose ir CO2 emisijoje: 4,3 l/100 km ir  113 g/km.

  MOTEUR_BLUEHDi-nouvelle-ds4

 

SPALVOS 

 • Naujasis DS 4 - Polar White
 • Naujasis DS 4 - Polar White

Polar White

 • Polar White

  Polar White
 • Pearl White

  Pearl White
 • Ink blue

  Ink blue
 • Artense Gray

  Artense Gray
 • Platinium Gray

  Platinium Gray
 • Perla Nera Black

  Perla Nera Black
 • Rubi Red

  Rubi Red
 • Whisper

  Whisper
 

DUOMENYS 

 • DIZAINAS

  Unikalus charakteris, patrauklus dizainas ir DS Wings grotelės – šis automobilis neabejotinai priklauso DS šeimai. Naujajame DS 4 idealiai dera galia ir rafinuotumas.

  NAUJIEJI ŽIBINTAI

  Brangakmenius primenantys naujieji DS  LED žibintai yra pagrindinis DS 4 stiliaus akcentas. Jie ne tik atitinka aukštus apšvietimo standartus, bet ir parodo DS  prekės ženklo rafinuotumą ir dėmesį detalėms.

  PERSONALIZAVIMAS

  Susikurkite naująjį DS 4 pagal savo stilių ir poreikius – rinkitės iš 9 kėbulo spalvų ir 4 stogo spalvų: Perla Nera juoda, Virtuel mėlyna, Whisper violetinė ir Tourmaline oranžinė. Jūs tikrai unikalus ir mėgstantis išsiskirti iš minios. Naujasis DS 4 leidžia susikurti dvispalvį kėbulą – visiškai nauja šio segmento savybė.

 • AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS

  DS 4 galima pasirinkti vieną iš 6 sėdynių apdailos variantų, kurie yra gaminami iš 3 rūšių kokybiškos odos, įskaitant pusiau anilino odą – prabangiausią automobilių pramonėje naudojamą odą. Pusiau anilino oda gaminama iš Bavarijoje neaptvertuose plotuose besiganančių jaučių.
  Kiekvieno tipo oda gali būti kelių spalvų. Naujojo DS 4 emblemoje sujungti metaliniai ir aliumininiai apdailos elementai.

  PATIRTIS

  Išskirtinio dizaino salone gausu tik DS prekės ženklui būdingų elementų:
  – vairas – vienas iš rafinuočiausių DS 4  salono akcentų. Savitas ir patrauklus dizainas, paremtas skirtingos tekstūros ir rūšies oda:
  • lygios tekstūros oda,
  • natūrali, nepakeistos struktūros oda,
  • nepakeistos struktūros oda su Habana oro pagalvių rėmeliu, pagalvėle bei Habana mygtukais;
  – laikrodžio apyrankę primenanti sėdynių apdaila – visuotinai atpažįstamas DS bruožas ir estetikos išraiška, papuošta DS logotipo įspaudais bei metalinėmis ir aliumininėmis apdailos detalėmis su DS emblema. Nepamirškite oda aptraukto prietaisų skydelio, kurį pagaminti užtrunka net 8 valandas. DS 4 suderina dviejų pasaulių geriausias savybes – tradicinius amatus bei išskirtinę patirtį, nepriekaištingą kokybę bei pramoninį dizainą.

  APLINKA

  Nepaprastas gyvybingumo ir elegancijos balansas – naujojo DS 4 salonas puikiai dera su automobilio išore. Mėgaukitės erdviu salonu ir aukštosiomis technologijomis, sukurtomis jūsų patogumui bei maloniam vairavimui.
  Lengvumo pojūtį kuria prietaisų skydelį supaprastinantis jutiklinis ekranas ir naujoji EAT6 automatinė pavarų dėžė.
  Naujasis DS 4  – vienintelis toks savo segmente. Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi masažo funkciją, kuri yra skirta jūsų ir keleivių patogumui. Išbandykite aukščiausios klasės juosmens srities masažą. Išskirtiniai vairavimo potyriai pakelia į naujas aukštumas, tuo gali mėgautis ir jūsų automobilio keleiviai.

  RYŠIO PASLAUGOS

  Naujajame 7 colių spalvotame ekrane galite valdyti navigacijos sistemą ir gausybę kitų garso sistemos bei ryšio funkcijų (skaitmeninį imtuvą, 7 GB integruotą grotuvą, lizdą, Bluetooth, USB ir CD grotuvą). Navigacijos sistema turi Mirror Screen ir Car Play protokolus. Ji taip pat sujungta su galinio vaizdo kamera.
  Siekiant didesnio saugumo, DS 4 taip pat įdiegta DS Box, įskaitant SOS ir pagalbos paketą – tai novatoriška programa, automatiškai skambinanti vietos pagalbos tarnyboms pavojaus ar gedimo atveju.

  DS CONNECT BOX

  Jūsų automobilyje įdiegta pagalbos sistema, kuri siunčia pagalbos žinutes pavojaus ar gedimo atveju. Jei esate avarinės situacijos liudininkas, taip pat galite spausti SOS mygtuką ir iškviesti reikiamą pagalbą.

 • DS LED VISION

  DS LED Vision technologija ne tik atspindi  išskirtinę DS kompetenciją bei patirtį, bet ir užtikrina aukščiausios kokybės apšvietimą, tiek pločio, tiek ir ilgio atžvilgiu. Skirtumas matomas veikiant tiek artimosioms, tiek tolimosioms šviesoms.
  Be išskirtinio dizaino, ši technologija pasižymi dviem saugumą ir gerovę didinančiais aspektais:
  –  sutaupo 38 proc. daugiau energijos, lyginant su halogeniniais žibintais;
  –  žymiai didesnė apšvietimo galia.

  AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

  Moderniausia saugos funkcija geresniam matomumui. Šoninio veidrodėlio kampe užsižiebia LED lemputė, įspėjanti apie aklojoje zonoje esančią kliūtį – automobilį ar motociklą.

  KELIO ŽENKLINIMO LINIJOS KIRTIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (LDWS)

  Greitkeliuose ir pagrindiniuose keliuose, kai automobilio greitis didesnis nei 80 km/val., kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema (LDWS) suaktyvinama kai automobilis kerta ištisinę liniją arba punktyrinį kelio žymėjimą, jei prieš tai nebuvo įjungtas posūkio signalas. Neatidžius vairuotojus įspėja vibruojantis įtaisas sėdynėje, toje pusėje, į kurią krypsta automobilis, kad vairuotojas spėtų ištaisyti padėtį.

  PAŽANGI TRAUKOS KONTROLĖS SISTEMA

  Nepriklausomai nuo kelio dangos ar variklio, ši sistema veikia kartu su ESP, kad galėtumėte drąsiai pajudėti ant slidaus paviršiaus. Ji optimizuoja sukibimą ir trauką, pristabdydama varančiuosius ratus.

  STABDŽIAI

  Jūsų DS 4 įrengta efektyvi stabdžių sistema:
  – ABS (stabdžių antiblokavimo sistema) elektroniniam stabdymo slėgio reguliavimui ir ratų blokavimui išvengti;
  – elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo sistema (EBD) vienodai paskirsto stabdymo galią visiems ratams;
  – avarinio stabdymo sistema (EBA) – stabdymo stiprintuvas neįprastai stabdant.

  PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU GREIČIO RIBOTUVU

  Greičio ribotuvo režime pasirenkate maksimalų greitį, kurio negalima viršyti. Jei bandote važiuoti greičiau, nei numatyta greičio ribotuvu, akceleratoriaus pedalas tampa neaktyvus. Tačiau, jei būtina, galite nedelsdami išjungti nustatymus iki galo nuspausdami akceleratoriaus pedalą.
  Pastovaus greičio palaikymo režimu pasirenkate greitį, kurį jūsų DS 4 turės palaikyti nenaudojant akceleratoriaus. Tai tikrai patogu! Nustatytą greitį bet kuriuo metu išjungsite, nuspaudę stabdžio ar akceleratoriaus pedalą.

  AUTOMATINĖS ŠVIESOS IR VALYTUVAI

  DS 4 įdiegta automatinių valytuvų funkcija, įjungianti šoninius žibintus ir artimąsias šviesas, esant menkam apšvietimui ar lyjant. Galiniai žibintai ir numerio apšvietimas taip pat įjungiamas.

  RŪKO ŽIBINTAI SU STATINIO POSŪKIŲ APŠVIETIMO FUNKCIJA

  Ši išmanioji funkcija papildomai apšviečia posūkius ir pagerina matomumą bei saugumą posūkiuose ir sankryžose. Vairuotojai gali greičiau pastebėti kitus eismo dalyvius ir kliūtis vos tik pradėję sukti. Tai itin svarbu saugumui, turint omenyje, kad važiuodamas 110 km/val. greičiu automobilis įveikia 30 metrų per sekundę.
  Ši funkcija suaktyvinama atsižvelgiant į vairo sukimo kampą ir įjungus atitinkamos pusės posūkio signalą.

  PRIEKINIAI IR ATBULINĖS EIGOS ATSTUMO JUTIKLIAI

  Vartotojų pripažinta funkcija! Priekiniai ir atbulinės eigos atstumo jutikliai užtikrina paprastą automobilio statymą.
  Bamperyje esantys 4 jutikliai informuoja vairuotoją apie aptikimo srityje esančias kliūtis, automobiliui judant mažesniu nei 10 km/val. greičiu. Artėjant prie kliūties, garsinis signalas stiprėja ir pereina į ištisinį pypsėjimą, kai iki kliūties lieka mažiau nei 30 cm.

  PAVARŲ PERJUNGIMO INDIKATORIUS

  Ekonomiškesniam ir ekologiškesniam važiavimui jūsų naujajame  DS 4  įrengtas pavaros perjungimo indikatorius, kuris analizuoja jūsų vairavimo stilių ir pataria, kada tinkamiausia perjungti aukštesnę pavarą.

  PADANGŲ SLĖGIO KONTROLĖS SISTEMA

  Važiuojant veikianti padangų slėgio kontrolės sistema skirta aptikti sumažėjusį padangų slėgį, kuris galėtų turėti neigiamos įtakos automobilio stabilumui, vairuotojo ir keleivių saugumui.

 • BERAKTĖ ATRAKINIMO IR VARIKLIO UŽVEDIMO SISTEMA

  DS 4 kūrėjai nori palengvinti jūsų kasdienybę. Beraktė atrakinimo ir variklio užvedimo sistema atpažįsta vairuotoją vos tik jam priartėjus prie automobilio. Uždėjus ranką ant rankenėlės atrakinamos durys. START mygtuku užvedamas variklis. Jei norite užrakinti, perbraukite per rankenėlę.

  AUTOMATINIS ORO KONDICIONIERIUS SU REST FUNKCIJA

  DS 4 kūrėjams labai svarbus jūsų ir keleivių komfortas, todėl automobilyje įdiegta 3 režimų oro kondicionavimo sistema su REST funkcija: lengvas, vidutinis ir intensyvus. Ši funkcija labai aktuali trumpų sustojimų metu, kadangi ventiliatorius vėdina saloną kelias minutes po variklio išjungimo.
  Šios funkcijos veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovos lygio.
  Vėdinimą galima išjungti ir įjungti nuspaudus RESET mygtuką. Oro srautas ir paskirstymas reguliuojamas automatiškai.

  SĖDYNĖS SU MASAŽO FUNKCIJA

  Kaip ir pridera aukštos klasės automobiliui, naujajame DS 4 įrengtos sėdynės su masažo funkcija. Juosmens masažavimas atitinka aukštus komforto standartus ir suteikia vairavimui neįprasto malonumo. Išskirtiniai vairavimo potyriai pakelia į naujas aukštumas.

  GALINIO VAIZDO KAMERA

  Galinio vaizdo kamera, sujungta su naujuoju 7 colių spalvotu ekranu, siunčia spalvotą vaizdą į salone esantį ekraną. Vairuotojas, pasitelkdamas rodomą informaciją, gali saugiai manevruoti.

 • MEDŽIAGOS

  Inžinieriai pasistengė, kad jūsų DS 4 tausotų gamtą. Nuo pat projektavimo stadijos buvo stengiamasi kuo labiau sumažinti automobilio poveikį gamtai. Siekiant sumažinti ekologinį pėdsaką, gamyboje buvo naudojamos perdirbtos ir natūralios medžiagos.
  DS 4 sudėtyje vidutiniškai 29 proc. perdirbtų ir natūralių medžiagų.
  Iš 200 kg naudojamų polimerų, apie 15 proc. yra perdirbti arba natūralūs. Suskirstymas:
  – 40 proc. natūralių medžiagų;
  – 60 proc. perdirbtų medžiagų.

  DS 4 sukurtas taip, kad būtų galima ženkliai sumažinti poveikį aplinkai, perdirbimo ir gamybos etapuose siekiant:
  – skatinti automobilio perdirbimą pasibaigus jo eksploatacijai;
  – kontroliuoti ir stebėti naudojamų medžiagų sudėtį;
  – pasiekti gerų rezultatų pakartotinio naudojimo ir perdirbimo srityje.

  PERDIRBIMAS

  DS 4 saugo gamtą, todėl šis automobilis sukurtas taip, kad būtų galima ženkliai sumažinti poveikį aplinkai, perdirbimo ir gamybos etapuose siekiant:
  – skatinti transporto priemonės perdirbimą pasibaigus jos eksploatacijai;
  – kontroliuoti ir stebėti naudojamų medžiagų sudėtį;
  – pasiekti gerų rezultatų pakartotinio naudojimo ir perdirbimo srityje.