PRIVALUMAI 

 • DIZAINAS

  Avangardinis dizainas: skulptūriškų formų radiatoriaus grotelių „DS Wings“ viduryje esantis DS ženklas traukia akį, o priekiniai žibintai primena brangakmenių įsodus. Rafinuotumas ir dėmesys detalėms kuria ypatingos prabangos įspūdį.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-Design

 • NAUJA IŠSKIRTINĖ IŠVAIZDA

  Nauja akį traukianti išorė: Naujuose automobilio žibintuose „DS LED Vision“ šviesos diodų (LED) ir ksenono lempučių technologijos derinamos su slankiosiomis posūkio rodiklio šviesomis, t. y. rinkoje unikaliais signalais, ir LED rūko žibintais su statinio posūkio apšvietimo lempomis.   Automobilio apšvietimo elementų išdėstymas užtikrina geriausią apšvietimą ir šiuolaikišką išvaizdą.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-RegardMagnetique

 • MEDŽIAGOS

  Aukštoji mada: Automobilio vidus išsiskiria patikimomis medžiagomis, itin meistrišku darbu ir kiekvienos detalės elegancija. Naudojama trejopos kokybės oda, įskaitant pusiau anilinę odą, prabangiausią automobilių pramonėje. Sėdynių apmušalų, kurių dizainas primena pintas laikrodžių apyrankes, nerasite jokiame kitame automobilyje visame pasaulyje; metalo ir aliuminio apdaila papuošta DS ženklu. Dar vienas saloną puošiantis prietaisas – analoginis laikrodis.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-Materiaux

 • INTERJERAS

  Orlaivio dizaino įkvėptas salonas: Lėktuvo piloto kabiną primenantis stogas, projekcinis ekranas, plačios centrinio pulto viršutinė ir apatinė dalys su svirtiniais jungikliais pasižymi savybėmis, pranokstančiomis kiekvieno vaizduotę.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-InterieurCockpit

 • VARIKLIAI

  Nauji, aprūpinti pažangiausiomis technologijomis, BlueHDi ir THP varikliai. Šie varikliai, atitinkantys Euro 6 taršos reikalavimus, yra ekologiški ir ekonomiški. Naujoji EAT6 automatinė pavarų dėžė pasižymi išskirtinėms eksploatacinėmis charakteristikomis: 25% greitesnis pavarų perjungimas, nėra vibracijos, todėl automobilį malonu naudoti, o degalų sąnaudos beveik atitinka geriausių mechaninių pavarų dėžių sąnaudų rodiklius.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-Performance

 • HYBRID4

  Hybrid 4×4 technologija: DS 5 visiškai hibridinė pavarų sistema pirmą kartą suderinta su dyzelinio variklio HDi 160 AG eksploatacinėmis savybėmis ir elektrinio variklio efektyvumu: 200 AG, 4 varomieji ratai, elektrinis važiavimo miesto sąlygomis režimas (CO2 išlakos 90 g/km).

  Hibridinis reiškia malonumą.

  920X520-NEW_DS5_lesplus_HYBRID4X4

 • VAIRAVIMO PATIRTIS

  Unikali vairavimo patirtis: DS 5 gali pasigirti dinamiškumu, greitu reagavimu, tiksliu tiesioginiu vairo mechanizmu ir idealiu komforto bei galios deriniu; įrenginiais, kurie laipsniškai įsijungia vienas po kito (paleidimo mygtuko paspaudimas, projekcinio ekrano pasirodymas, prietaisų skydelio rodyklių aktyvinimas); vairuotojo vieta ir lengvai pasiekiamais valdymo įtaisais, kurie tiesiog kviečia pradėti kelionę.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-Experience de conduite

 • TECHNOLOGIJOS

  Naujausios kartos įranga: automobilyje gausu įrangos, padedančios patogiau ir saugiau vairuoti. Tai beraktė automobilio atrakinimo ir variklio užvedimo sistema, galinio vaizdo kamera, automatiniai priekiniai žibintai, aklosios zonos stebėjimo sistema, netyčinio linijos kirtimo įspėjamoji sistema.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-tECHNOLOGIE

 • PASLAUGOS PRISIJUNGUS

  DS 5 suteikia vairavimo naudojantis naujausiomis technologijomis patirtį – turi vairavimo sąsają su spalvotu jutikliniu ekranu.
  Šiame naujausios kartos ekrane įdiegta technologija „New Mirror Screen“. Ši funkcija leidžia naudotojo išmaniojo telefono turinį perteikti spalvotame ekrane, kad jis galėtų saugiai naudotis visomis turimomis taikomosiomis programomis.

  „DS Connect Box“ turi skubiosios ir techninės pagalbos kelyje iškvietimo funkcijas. Šiuo įrenginiu automatiškai iškviečiamos skubiosios ar techninės pagalbos kelyje tarnybos.

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-Connectivité

 • KONSTRUKCIJA

  Kasdienis vairavimo malonumas: išskirtinė DS 5 konstrukcija užtikrina vairavimo malonumą. Kompaktiškų matmenų kėbulas (4,53 m) dera su erdviu salonu: penkios visavertės sėdynės, erdvi bagažinė (468 l pagal VDA) ir modulinės savybės (bagažinės dangtis, 1/3 ir 2/3 santykiu sulankstomos sėdynės).

  920X520-NEW_DS5_lesPlus-Architecture

 

VEIKIMAS 

 • VAIRAVIMO YPATYBĖS

  DS 5 įrengta unikali išmanioji traukos kontrolės sistema užtikrina saugų važiavimą slidžia danga, ji padeda automobiliui saugiai pajudėti apsnigtu ar šlapiu keliu, bei plikledžiu.
  Mėgaukitės itin sklandaus ir dinamiško vairavimo potyriais, kuriuos garantuoja įvairios moderniausios saugos sistemos:
  – pakaba, sugerianti kelio nelygumus;
  – vairo mechanizmas, reaguojantis laipsniškai ir tiesiogiai, bet ne pernelyg jautrus;
  – elektroninė stabdymo galios paskirstymo (EBD) sistema ir avarinio stabdymo pagalbos (EBI) sistema, užtikrinančios geresnį automobilio valdymą stabdant;
  – ABS ir ESP sistemos, palengvinančios automobilio valdymą sudėtingiausiomis vairavimo sąlygomis.

   

  920X520-NEW_DS5_motorisation_cOMPORTEMENTROUTIER

 • 6 PAVARŲ AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

  Naujos kartos 6 pavarų automatine pavarų dėže užtikrinamos išskirtinės bendrosios automobilio vairavimo charakteristikos:
  – greitesnis ir sklandesnis pavarų perjungimas;
  – mažesnė vidinė trintis ir pan.

  920X520-NEW_DS5_motorisation_BOITE-de-Vitesses

 • VARIKLIŲ CHARAKTERISTIKOS

  Nauji efektyvūs, puikias eksploatacines savybes turintys varikliai, talpinami DS 5, prilygsta patiems pažangiausiems šio segmento automobilių varikliams. Visi  DS 5 talpinami varikliai, tiek benzininiai, tiek dyzeliniai, pasižymi didele galia (120–210 AG), o kartu atitinka aplinkosaugos kriterijus (dyzelinių modelių vidutinės degalų sąnaudos svyruoja tarp 3,8 l/100 km ir 4,3 l/100 km).  Nereikėtų užmiršti, kad Hybrid 4×4 CO2 emisija – 90 g/km, o vidutinės degalų sąnaudos – 3,5 l/100 km.

  920X520-NEW_DS5_motorisation_

 • THP 165 AG Stop&Start, EAT6 PAVARŲ DĖŽĖ
  DS 5 su naujos kartos 6 pavarų automatine pavarų dėže (greitesnis ir sklandesnis pavarų perjungimas, mažesnė vidinė trintis ir t. t.) variklio THP 165 AG Stop&Start kombinuoto ciklo degalų sąnaudos – 5,9 l/100 km, o CO2 išlakų kiekis – 135 g/km, t. y. rodikliai pagerėjo 30 g/km arba 18% (palyginti su variklio THP 155 AG, atitinkančio Euro 5 standartą, kombinuotu ciklu).
  Šio variklio su maksimaliu 200 barų įpurškimo slėgiu ir technologija Stop&Start (su patobulintu starteriu) didžiausia galia yra 120 kW (165 AG EEC), esant 6.000 sūk./min. Maksimalus sukimo momentas yra 240 Nm, esant 1.400 sūk./min., ir išlieka pastovus iki 4.000 sūk./min., taigi užtikrinamas nepaprastai tolygus važiavimas esant mažiems ir vidutiniams variklio sūkiams.

  920X520-NEW_DS5_motorisation_ESSENCE165THP

 • BLUEHDI 120 AG STOP&START, 6 LAIPSNIŲ MECHANINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

  Savaime suprantama, kad suderinus naujausią 6 laipsnių automatinę pavarų dėžę ir BlueHDi variklių technologiją, gaunamas puikus rezultatas. Rodikliai yra atitinkami:  vidutinės degalų sąnaudos – 3,8 l/100 km, CO2 – 100 g/km , maksimalus sukimo momentas – 300 Nm. Dėl šių rezultatų DS 5 patenka į naują konkurencijos lygį.

  920X520-NEW_DS5_motorisation_BLUEHDI120

  BLUEHDI 150 AG STOP&START, 6 LAIPSNIŲ MECHANINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

  DS 5 nustato sukimo momento, degalų sąnaudų ir išlakų standartus. Šis 2 litrų HDi 150 AG naudoja 4,4 l/100 km degalų, išmesdamas 103 g/km CO2; t. y. rodiklis, palyginti su HDi 160 AG, pagerėjo 22 g. Be to, maksimalus sukimo momentas (370 Nm, esant 2.000 sūk./min.) yra didesnis nei ankstesnės kartos variklių (HDi 160 AG, atitinkančio Euro 5 standartą).

  920X520-NEW_DS5_motorisation_BLUEHDI150

  THP 180 AG STOP&START, EAT6 PAVARŲ DĖŽĖ

  Variklis BlueHDi 180, kurio galia 133 kW, maksimalus sukimo momentas – 400 Nm, esant 2.000 sūk./min., užtikrina išskirtines bendrąsias automobilio vairavimo charakteristikas. Kintamos geometrijos turbokompresorius kartu su didesniu pripūtimo slėgiu ir slėgiu degimo kameroje padidina DS 5 BlueHDi 180 AG galingumą 20 AG, palyginti su ankstesnės kartos varikliais. Be to, šis naujas variklis turi subalansuotus velenus, dėl kurių užtikrinamas garso izoliacijos komfortas ir sumažinama vibracija, kaip ir tikimasi tokios klasės automobiliuose. DS 5 su THP 180 AG varikliu, Stop&Start sistema ir 6 pavarų automatine pavarų dėže eksploatacinės savybės, prilygstančios geriausioms šioje klasėje pagal CO2 išlakų kiekį ir degalų sąnaudas (CO2 110 g/km, o tai yra 44 g geresnis rodiklis, palyginti su varikliu HDi 160 AG, degalų sąnaudos – 4,3 l/100 km), dera su puikiomis bendrosiomis vairavimo charakteristikomis (sukimo momentas – 400 Nm).

  920X520-NEW_DS5_motorisation_BLUEHDI180

 • DYZELINIS HYBRID 4X4

  DS 5 – pirmasis automobilis, kuriame įdiegta dyzelinio variklio hibridinė technologija. Nauja versija ir toliau bus gaminama su šiuo galios agregatu, kuriame dera geriausios HDi dyzelinio variklio ir elektros variklio savybės. Hybrid 4×4 suteikia nepaprastų vairavimo pojūčių (200 AG suminė galia, keturi varantieji ratai, elektrinis važiavimo mieste režimas ir akceleratoriaus pastiprinimo funkcija) ir garantuoja nedidelę CO2 emisiją (90 g/km), sunaudodamas 3,5 l/100 km degalų, o miesto sąlygomis – mažiau nei 3 l.
  Modelis Hybrid 4×4 suteikia galimybę važiuoti keliais režimais: vairuotojas, naudodamasis centrinėje konsolėje esančia skale, gali pasirinkti iš keturių režimų: „Auto“ (automatinis režimas), nulinės emisijos režimas (ZEV), keturių varančiųjų ratų režimas (priekiniai ratai varomi vidaus degimo varikliu, o galiniai ratai – elektros variklio), „Sport“ (maksimaliai panaudojamas elektros variklis, sustiprinantis vidaus degimo variklio veikimą).

  920X520-NEW_DS5_motorisation_HYBRID4X4

 

SPALVOS 

 • DS 5 - Hurricane Grey
 • DS 5 - Hurricane Grey

Hurricane Grey

 • Hurricane Grey

  Hurricane Grey
 • Arctic Steel

  Arctic Steel
 • Shark Grey

  Shark Grey
 • Perla Nera Black

  Perla Nera Black
 • Vapor Grey

  Vapor Grey
 • Blue Ink

  Blue Ink
 • Pearl White

  Pearl White
 

DUOMENYS 

 • STILIUS

  Kuriant automobilio išorę, kaip ir jo interjerą, buvo itin kruopščiai apgalvota kiekviena detalė – juk DS 5 yra tikras prekės ženklo dvasią atskleidžiantis flagmanas.

  NAUJOS PRIEKINĖS GROTELĖS „DS WINGS“

  DS 5 priekinė dalis atrodo charakteringai ir prabangiai. Vertikalios grotelės papuoštos išdidumą spinduliuojančia sparno formos apdailos juosta „DS Wings“ – DS linijos simboliu, primenančiu pirminį DS.

  Pabrėždamas veržlią priekio išvaizdą, grotelių šešiakampis sparno formos apvadas „DS Wings“ padeda sukurti išties unikalų skulptūriškų linijų dizainą. Chromo apdaila dar labiau pabrėžia grotelių, kurių tąsa – žibintų šviesos elementai, eleganciją.

  NAUJI PRIEKINIAI ŽIBINTAI „DS LED VISION“

  DS 5 įdiegtas naujoviškas prekės ženklo žibintų šviesos elementų išdėstymas „DS LED Vision“, kuriuose šviesos diodų (LED) ir ksenono lempučių technologijos derinamos su slankiosiomis posūkio rodiklio šviesomis, t. y. rinkoje unikaliais šviesos signalais. LED rūko žibintai yra su statinio posūkio apšvietimo lempomis. Šie priekiniai žibintai, primenantys brangakmenių įsodus, yra pagrindinis išskirtinis automobilio priekinės dalies bruožas. Jie atitinka aukščiausius apšvietimo kokybės standartus ir, žinoma, įkūnija DS būdingą rafinuotumą ir dėmesį detalėms.

  ĮSPŪDINGAS AUTOMOBILIO GALAS

  Platus DS 5 galas su dvigubu išmetimo vamzdžiu, įmontuotu bamperyje, pabrėžia prestižinę automobilio išvaizdą. Automobilio galo išvaizdą dar labiau gerina šešių šviesos elementų išdėstymas.

 • VAIRUOTOJO VIETA

  Lėktuvo piloto kabiną primenanti vairuotojo vieta

  DS 5 interjeras kelia asociacijas su aeronautika. Ypač tai pasakytina apie lėktuvo piloto kabiną primenantį stogą. Į tris dalis padalytas stogas leidžia bet kuriuo metu sukurti unikalią asmeniniams poreikiams pritaikytą aplinką. Vairuotojo vieta suprojektuota didžiausią dėmesį skiriant vairuotojo poreikiams. Pagrindiniai valdymo įtaisai išdėstyti dviejuose centriniuose pultuose, iš kurių vienas yra apačioje, o kitas – virš galvos; specialiai suprojektuoti mygtukai, ciferblatai ir svirtelės primena naudojamus aviacijoje.

  JUTIKLINIS EKRANAS

  Naujas spalvotas 7 colių jutiklinis ekranas

  Supaprastinto ergonomiško dizaino vairavimo sąsaja su jutikliniu ekranu

  Dėl intuityvaus dizaino naudoti naująjį 7 colių jutiklinį ekraną paprasta.
  Įrengus šį naują ekraną, buvo galima racionalizuoti ir supaprastinti prietaisų skydelį ir centrinį pultą, taip pat palikti daugiau vietos daiktams laikyti ir taip užtikrinti patogesnį kasdienį naudojimąsi automobiliu.

  APLINKA

  Aukštosios mados atmosfera dvelkianti aplinka

  DS 5 yra vienas iš nedaugelio automobilių, siūlančių aštuonių trejopos kokybės derinių pasirinkimo galimybę:
  – nepakeistos struktūros oda, nepakeistos struktūros napos oda ir pusiau anilinė oda – odos rūšis, pasižyminti vienomis iš puikiausių savybių ir automobilių pramonėje naudojama itin retai, tik kelių prabangių automobilių gamintojų.

  Taigi pirmą kartą matomi:
  – naujas durų ir centrinio pulto dekoravimas DS monograma kaip rašto motyvu, naujai atvaizduotas logotipas ir dėmesys kiekvienai automobilio detalei;
  – nauji dviejų spalvų, juodos Mistral ir mėlynos Saphire, napos odos apmušalai, stiliumi primenantys pintas laikrodžių apyrankes – vieninteliai tokie automobilių pramonėje ir randami tik DS serijoje.

  KOMFORTAS

  DS 5 naudojamos aukštos kokybės medžiagos padidina jo išskirtinumą ir pabrėžia šiai serijai būdingą meistrišką darbą:
  – aliumininės durų rankenėlės, dekoruoti pultai, metalu puošta pavarų svirties rankena ir vidinės durų rankenėlės;
  – malonus liesti prietaisų skydelis, pagamintas iš medžiagos su lanksčiu putplasčiu;
  – parenkant kiekvieną automobilio detalę užtikrinta garso izoliacija ir triukšmo sugertis, kad garsai būtų silpni, prislopinti.
  DS 5 patogumą didina ir masažinės sėdynės su elektronine atmintimi.

 • DS JUNGČIŲ DĖŽUTĖ

  Siekiant užtikrinti saugų, ramų vairavimą, DS 5 taip pat įrengta DS jungčių dėžutė, įskaitant paketą „SOS&Assistance“. Naudojantis šia novatoriška sistema galima nustatyti vietą, iš kurios gauti greitosios ir techninės pagalbos skambučiai, ir prireikus nusiųsti pagalbą.

  Siekiant dar labiau padidinti komfortą ir saugą, šiuo metu montuojama keletas ryšio paketų:
  • Stebėsenos paketas: apima virtualų techninės priežiūros vadovą (automatinė ridos stebėsena, įspėjimai dėl artėjančių planinių techninės priežiūros darbų), ekologiško vairavimo vadovą (asmeniniams poreikiams pritaikyti patarimai, pagrįsti važiavimo stiliumi) ir vairavimo ataskaitą (transporto priemonės eksploatavimo santrauka).
  • Žemėlapių paketas: nustato automobilio buvimo vietą, rodo kelionės detales ir informaciją apie transporto priemonės naudojimą, jei ji paskolinta kitam vairuotojui.
  • Sekimo paketas: nustato automobilio koordinates vagystės atveju.

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

  DS 5 įdiegta aklosios zonos stebėjimo sistema, moderniausia saugos priemonė, užtikrinanti geresnį matomumą. Ši sistema perduoda vaizdinį įspėjimą ant atitinkamos pusės išorinio veidrodžio, jei jo aklojoje zonoje važiuoja automobilis.

  NETYČINIO LINIJOS KIRTIMO STEBĖJIMO SISTEMA

  DS 5 įdiegta antros kartos netyčinio linijos kirtimo įspėjamoji sistema yra jautresnė. Automobiliui nukrypus nuo kelio linijos, vairuotoją įspėja vibracija sėdynėje.

  IŠMANIOJI TRAUKOS KONTROLĖS SISTEMA

  Išmanioji traukos kontrolės sistema drauge su ASR sistema gerina padangų sukibimą su kelio danga ir sumažina ratų sukimąsi, taigi padeda automobiliui lengviau judėti slidžia danga, nesvarbu, koks būtų kelias ar variklio galingumas.

  STATINIS POSŪKIO APŠVIETIMAS

  Važiuojant posūkiuose nedideliu greičiu (daugiausia 40 km/val.), priekiniai rūko žibintai su statinio posūkio apšvietimo lempomis skleidžia papildomą šviesos srautą į vidinę posūkio dalį ar sankryžą.

  PADANGŲ SLĖGIO KONTROLĖS SISTEMA

  Važiuojant padangų slėgio stebėjimo sistema nuolat tikrina padangų oro slėgį: jei jos nepakankamai pripūstos, tai gali neigiamai paveikti automobilio stabilumą ir sumažinti vairuotojo bei keleivių saugą.

 • BERAKČIO AUTOMOBILIO ATRAKINIMO IR VARIKLIO PALEIDIMO SISTEMA

  DS 5 berakčio automobilio atrakinimo ir variklio paleidimo sistema atpažįsta vairuotoją jam priartėjus prie automobilio. Palietus durų rankenėlę durys atsidaro, o tada belieka paspausti paleidimo mygtuką, kad imtų veikti variklis.

  IŠMANIOJO APŠVIETIMO FUNKCIJA

  DS 5 priekiniame stikle įmontuota miniatiūrine kamera valdomi priekiniai žibintai automatiškai įjungiami ir išjungiami atsižvelgiant į aplinkos apšvietimo ir eismo sąlygas.

  GALINIO VAIZDO KAMERA

  Galinio vaizdo kamera perteikia spalvotą vaizdą į naująjį 7 colių jutiklinį ekraną. Taigi, vairuotojas, norėdamas saugiai važiuoti atbuline eiga, gali remtis spalvotais vaizdiniais nurodymais.

  PROJEKCINIS EKRANAS

  Ši technologija padidina saugą, pagerina matomumą ir komfortą.
  Projekcinis ekranas yra labai pažangi – ir įspūdinga – iš naikintuvų pasiskolinta technologija pagrįsta sistema, kuri, projektuodama pagrindinius vairavimo informacijos rodmenis į plokštelę, esančią vairuotojo regos lauke, leidžia vairuotojui važiuoti neatitraukiant žvilgsnio nuo kelio. Paspaudus variklio užvedimo mygtuką, užsidega spalvotas projekcinis ekranas, trys skaitmeniniai ciferblatai ir laikrodis su rodykle… Nuostabu!