Citroën C4 Cactus Automobilis, kuris atsako į šių dienų klausimus

PRIVALUMAI

Stilingas, funkcionalus dizainas

Išraiškingas žibintų šviesos elementų išdėstymas, 21 kėbulo spalvų variantas, Airbump®, stogo bagažinės tvirtinimo laikikliai.

design-tendance

VEIKIMAS

NAUJAUSIOS KARTOS VARIKLIAI

Naujausios kartos varikliai, užtikrinantys mažesnes degalų sąnaudas

C4 Cactus talpinami naujausios kartos mažo darbinio tūrio varikliai. Šie modernūs ir efektyvūs varikliai atitinka Euro 6 taršos standartus (benzininiai PureTech ir dyzeliniai BlueHDi su Stop&Start sistema) ir yra labai ekonomiški:

• 3 cilindrų, 1,2 litro PureTech VTi 82 AG variklis;
• turbokompresorinis e-THP 110 AG PureTech variklis su dviguba centrine tiesioginio įpurškimo sistema ir kintama vožtuvų valdymo sistema;
• BlueHDi 100 AG – dar mažiau aplinką teršiantis dyzelinis variklis, kurio CO2 emisija – 82 g/km, o degalų sąnaudos prasideda nuo 3,1 l/100 km.

C4Cactus_motorisation

DUOMENYS

Koncepcija

Pirkėjams siūloma daugiau dalykų, kurie yra tikrai svarbūs

Pasaulis keičiasi, o vartotojų lūkesčiai kinta dar greičiau. Kaip tai pritaikyti automobilių pramonėje?

Atsakydami šį klausimą, CITROËN pasirinko originalų požiūrį – siūlyti pirkėjams daugiau dalykų, kurie yra tikrai svarbūs, diegti technologines naujoves ir tinkamus projektavimo sprendimus, užtikrinančius komfortą, vartotojui patogias funkcijas ir mažesnes eksploatacines išlaidas.

C4 Cactus skiriasi nuo savo pirmtakų naujomis ypatybėmos, bet lieka ištikimas CITROËN vertybėms ir pagrindinei „Créative Technologie“ koncepcijai. Citroën  Cactus yra automobilis, padedantis spręsti šiandienos problemas ir pateikiantis naujų idėjų ateičiai!