Techninė priežiūra

Techninė priežiūra

SMULKŪS KĖBULO REMONTO DARBAI

01_Carrosserie-expressNedidelius automobilio kėbulo įlenkimus ar įbrėžimus mūsų specialistai suremontuos labai greitai*!
Mes suteiksime kėbulo remonto paslaugas už patrauklią kainą ir jūsų automobilis vėl atrodys kaip naujas.

* Priklausomai nuo serviso darbų kiekio, gali tekti palikti automobilį dirbtuvėse.

PRIEKINIO STIKLO REMONTAS

02_Réparation-Pare-briseKad važinėtumėte patogiai ir saugiai, mūsų specialistai pašalins priekinio stiklo pažeidimus.

Stiklo pažeidimai ne tik pablogina matomumą, dėl jų padidėja priekinio stiklo trapumas – stiklas gali suskilinėti nuo menkiausio smūgio. Mūsų technikai pažeidimų remontui naudoja specialią dervą. Po poliravimo priekinis stiklas vėl bus tvirtas ir geras.

Vienas ar du pažeidimai gali būti taisomi tik tuomet, jei jie nėra didesni nei dviejų eurų moneta ir nėra vairuotojo regėjimo lauke.

ORO KONDICIONAVIMO SISTEMOS PATIKRA

03_Bilan-climatisationAutomobilio oro kondicionavimo sistema turi užtikrinti keleiviams temperatūrinį komfortą ir šviežią orą, todėl jai būtina patikra.

Mūsų specialistai atliks oro kondicionavimo sistemos patikrą, kad ji būtų nepriekaištingos būklės, tinkamai filtruotų orą.

Prižiūrima oro kondicionavimo sistema pagerina važiavimo komfortą ir padidina budrumą kelyje.

PATIKRA PRIEŠ TECHNINĘ APŽIŪRĄ

04_Offre-de-pré-contrôle-techniqueTechninė apžiūra bus sklandesnė, jei prieš ją atliksite automobilio patikrą.

Mūsų specialistai patikrins automobilio techninę būklę ir informuos apie būtiną remontą. Jums pageidaujant, atliksime remontą savo dirbtuvėse ir nuvarysime automobilį į patvirtintą techninės apžiūros centrą. Mes pasirūpinsime, kad jūsų automobilis atitiktų techninės apžiūros reikalavimus.