Skip to content
Citroën komerciniai automobiliai

KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI

Naujo furgono ieškantiems klientams Citroën suteikia galimybę išsirinkti norimą modelį iš itin plačios komercinių automobilių gamos. Siūlomi skirtingų tipų ir dydžių kėbulai leis sukomplektuoti veiklos pobūdį idealiai atitinkantį automobilį.

BERLINGO IR Ë-BERLINGO VAN

Citroën Berlingo Van furgonas gali būti komplektuojamas su efektyviu vidaus degimo varikliu arba su elektros jėgaine (100 kW arba 136 AG).

Siūlomi 2 skirtingų ilgių kėbulai: 4,4 m ilgio L1 arba 4,75 m ilgio L2 versijos. Maksimalus krovinių skyriaus tūris siekia iki 4,4 m³.

Galima rinktis vieną iš dviejų naujų versijų: Driver arba Worker, kasdienį vairavimą palengvina automobilyje diegiamos 19 pagalbinių sistemų.

JUMPY IR Ë-JUMPY

Citroën Jumpy furgonas gali būti komplektuojamas su 100 kW (136 AG) elektros jėgaine arba nuo 100 iki 180 AG galią išvystančiu dyzeliniu varikliu. Taip pat siūlomi trijų skirtingų ilgių (L1, L2 arba L3) kėbulai bei 3 versijos (Cityvan, Worker ir Driver).

 

Automobilyje diegiama 16 vairavimo pagalbų ir praktiškų funkcijų, įskaitant elektra valdomą slankiųjų durų atidarymą bei keičiamos konfigūracijos kabiną (leidžiančią transportuoti iki 4 m ilgio krovinius).

JUMPER

Citroën Jumper modelį galima rinktis su furgono kėbulu, standartine arba dviguba kabina ant rėmo, o taip pat ir kabiną bei važiuoklę su grindimis. Automobilis išsiskiria didžiausiu savo klasėje pločiu, patogiomis iki 1,25 m pakrovimo erdvę atveriančiomis slankiosiomis durimis ir įdiegtomis pagalbinėmis sistemomis, kurių šiame modelyje yra net 11.  

 

Automobilyje gali būti montuojamas dyzelinis variklis (nuo 120 iki 165 AG). 

PRITAIKYTI AUTOMOBILIAI

Citroën siūlo įvairius pritaikytus komercinius automobilius:

 

- Specialiai Jūsų veiklos sričiai pritaikyti furgonai, kuriuos jau turime sandėlyje,

- Pagal Jūsų reikalavimus įrengti „A La Carte“ furgonai.

 

Visi pritaikymo darbai atliekami pasitelkiant sertifikuotus kėbulų ruošimo specialistus, o kiekvienas parengtas automobilis prieš pristatymą klientui yra nuodugniai patikrinamas. Jūs galite pasirinkti norimus kėbulo išmatavimus, krovinių skyriaus tūrį, o Citroën viskuo pasirūpins.