Data:

„DS 4“ – aukščiausios klasės asmenybės atspindys

Naujasis „DS 4“ suteikia galimybę automobilio išorę ir įrangą derinti taip, kad ji kuo geriau atitiktų automobilio savininko poreikius bei norus.

Pagrindinis „DS“ modelių stiliaus raktas yra beveik neribota derinių galimybė. Konfigūracija yra tarsi „DS“ prekės ženklo esencija, todėl nei vienas automobilis nebus panašus į jokį kitą. Asmeninimo galimybes plačiai atveria „DS 4“ modelio dvispalviškumas, kuriame 38 skirtingais deriniais pabrėžiama savininko asmenybė ir jo gyvenimo stilius.

Dėl naujojo „DS 4“ išorės dizaino automobilis tampa visiškai unikalus: elegantišką ir banguotų linijų bendrą vaizdą papildo chromuota šoninių langų kraštų, priekinio buferio apdaila ir, žinoma, „DS“ ženklą puošiančios dekoratyvinės grotelės. Vidaus apdaila gali būti irgi visiškai savita – galima pasirinkti įvairių spalvų odinių apmušalų arba tekstilės audinių.

Naujame „DS 4“ modelyje dera aukščiausios klasės automobilio elegantiškas stilius ir geriausia technologija. Viskas tam, kad automobili būtų sukurtas būtent Jums!

Darbalaukio versija