NAUJASIS „CITROËN C5 X“

DRĄSUS DIZAINAS IR RAMYBĘ KELIONĖSE UŽTIKRINANČIOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis „Citroën C5 X“ komplektuojamas su benzininiais varikliais arba įkraunamąja hibridine pavara. Prekyba šiuo modeliu prasidės 2021 m. antroje pusėje.

SUKURTAS PAGAL „CITROËN“ FILOSOFIJĄ

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU „CITROËN C5 X“ ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE

UNIKALAUS STILIAUS KĖBULAS

2016 m. Paryžiaus automobilių parodoje demonstruoto „CXperience Concept“ koncepcinio modelio idėjos, įskaitant ir pavadinimą, įkvėptas C5 X yra unikalus automobilis šiuolaikinėje rinkoje. „Citroën“ gamoje šis modelis išsyk užėmė pačią aukščiausią poziciją.

MĖGSTANTIEMS KELIAUTI

AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTAS

C5 X salone sukuriamas neišdildomas jaukumo, ramybės ir erdvumo pojūtis. Kiekvienas keleivis čia pasijus laukiamas, o išskirtinis dėmesys detalėms ir neprilygstamas praktiškumas leis jaustis patogiai ilgesnėse kelionėse.

ĮKRAUNAMOJO HIBRIDO KOMFORTAS

ELEKTROS PAVAROS PRIVALUMAI

C5 X idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir ilgesnėms kelionėms. Įkraunamoji hibridinė pavara suteikia visišką laisvę be jokių apribojimų.

C5 X įkraunamasis hibridas yra modernus automobilis su elektros varikliu ir baterija. Naujausios technologijos leidžia mėgautis komfortu ir universalumu.

TECHNOLOGIJOS

KOMFORTAS IR PATOGUMAS

Į C5 X įdiegtos pažangiausios technologijos numalšina vairuojant patiriamą stresą. Visos kelionės nuo šiol bus saugesnės ir dar smagesnės.