Pridėta 03.07.2018

Liepos 13-15 dienomis Tartu keliuose ir artimiausiuose miestuose vyks didžiausias regione automobilių sporto renginys „Shell Helix Rally Estonia“. Ralio metu „Citroën“ pirmą kartą Baltijos šalyse pristatys naujutėlaitį trečios kartos „Berlingo“ modelį. Penktadienio vakare, Tartu Centre, ekspozicijų zonoje nuo naujojo automobilio pirmąkart bus nutrauktas paslapties šydas. Naujasis „Berlingo“ bus prieinamas visiems, atvykusiems į šią zoną viso ralio metu.

„Citroën Berlingo“ jau daugiau kaip 20 metų yra mėgstamiausias universalas Baltije. Tuo tarpu furgono versija yra labiausiai parduodama komercinė transporto priemonė šalyje. Naujasis „Berlingo“ bus siūlomas dviejų kėbulo ilgio variantų – bet kuriuo atveju turėsite 5 arba 7 sėdimas vietas. Taip pat galėsite rinktis iš daugybės variklių, bus siūloma ir visiškai nauja 8 greičių automatinė pavarų dėžė, 8 colių liečiamas multimedijos ekranas ir net 19 vairuotojo pagalbos sistemų. Prekyba naujuoju „Berlingo“ prasidės jau rugsėjį, jo kaina prasidės nuo 13 900 eurų.

„Shell Helix Rally Estonia“ lenktynėse varžysis įvairios pasaulio komandos, įskaitant ir „Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team“. Už „Citroën C3 WRC“ vairo sėdės Kreigas Brinas ir Skotas Martinas, kurie lenktyniaus su kitais geriausiais WRC serijos lenktynininkais – Otu Tjanakomu ir Haidenu Peddonu.

Darbalaukio versija