Pridėta 07.09.2018

Visi „Citroën“ lengvieji automobiliai jau dabar atitinka naują WLTP (angl. Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) tvarką, kuri yra griežtesnė ir labiau atspindi kasdienines vairuotojų sąlygas. Tokiu būdų gamintojas gali pasiūlyti platų galingų ir etiškų variklių asortimentą. Jie pasižymi tokiomis efektyviomis technologijomis kaip selektyvinis katalizatorius (angl. Selective Catalytic Reduction (SCR) „BlueHDi“ dyzeliniuose varikliuose ir kietųjų dalelių filtras GPF benzininiuose varikliuose su tiesioginiu įpurškimu. Šie sprendimai leidžia atitikti nuo rugsėjo 1 d. pradėtus diegti reikalavimus ir iš anksto pasiruošti naujiems, griežtesniems ateities emisijų standartams.

„Citroën“ siekia patenkinti konkrečius savo klientų reikalavimus. Kalbant apie degalų sąnaudas ir emisijas, tai reiškia pasirinkti stiprius technologinius sprendimus, kurie leidžia iš anksto pasiruošti naujoms taisyklėms. To pasiekti leido dyzeliniai varikliai su SCR katalizatoriumi ir GPF kietųjų dalelių filtru benzininiuose varikliuose su tiesioginiu įpurškimu. Be to, taip didėja informacijos skaidrumas, nes nuo 2016 metų kartu T&E irFNE taisyklėmis įsigaliojo realių degalų sąnaudų matavimas, o dabar – naujoji WLTP tvarka. Jau nuo dabar įsipareigojame siūlyti variklius atitinkančius šias naujas taisykles. Todėl klientai galės pirkti automobilius, kurie yra galingi ir tuo pačiu etiški bei itin patogūs“, – sako „Citroën“ vadovė Linda Jackson.

Šiemet nuo rugsėjo 1 d. naujoji tvarka keičiasi taip, kad naujų automobilių sąnaudos ir emisijos bus bandomos realesnėmis sąlygomis. Taip vartotojai galės geriau nuspėti automobilio sąnaudas pagal patikrintus duomenis. Naujoji WLTP tvarka taikoma visiems Europos Sąjungoje parduodamiems lengviesiems automobiliams. Ji paremta realistiškais važiavimo ciklais, kurie kiek įmanoma atkartoja tikras vairavimo sąlygas pagal atstumą, vidutinį greitį, stovėjimo laiką ir temperatūrą. Šie testai leidžia pateikti patikrintas degalų sąnaudas ir emisijas, kurios labiau atitinka vartotojo vairavimo sąlygas ir konkrečią modelio komplektaciją. Be to, laboratorijose užfiksuotos CO, NOx ir kietųjų dalelių emisijos patikrinamos testuose kelyje.

Šiandien visi „Citroën“ modeliai atitinka naują WLTP tvarką, todėl klientai gali rinktis iš plataus automobilių asortimento. Jie turi galingus ir etiškus variklius, kiek įmanoma atitinkančius esamus reikalavimus. 

Tokiu būdu „Citroën“ patvirtina įsipareigojimą, kurį įkvėpė klientai. Gamintojas siekė pateikti kuo objektyvesnę modelių informaciją, taigi WLTP tvarką įdiegė anksčiau nei to buvo reikalaujama. Kartu su tikslu skaidriau ir geriau informuoti klientus, „Citroën“ nuo 2016 metų visų modelių sąnaudas pateikia savo interneto svetainėje, o nuo 2018 metų kovo NOx emisijas pagal realias vairavimo sąlygas, kurias patvirtino nevyriausybinės organizacijos (T&E irFNE)bei nepriklausomas vertintojas „Bureau Veritas“.

„Citroën“ pagal naujas taisykles patvirtino visus savo modelius, todėl klientai gali rinktis iš plataus variklių asortimento. Naujosios kartos „PureTech“ benzininis ir „BlueHDi“ dyzelinis varikliai jau dabar atitinka 2020 metais pradėsiančius galioti standartus. „Citroën“ automobilių varikliuose pritaikytos naujausios PSA grupės inovacijos: selektyvinis katalizatorius (SCR) „BlueHDi“ dyzeliniuose varikliuose ir kietųjų dalelių filtras GPF benzininiuose varikliuose su tiesioginiu įpurškimu.

Darbalaukio versija