Skip to content

CITROËN ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

Vairuodami įkraunamą „Citroën“ hibridą galėsite kasdien naudotis elektros pavaros patogumais, o ilgesnėse kelionėse pravers vidaus degimo variklis.  

ĮKRAUNAMO HIBRIDO PRIVALUMAI

Išbandykite elektros pavaros komfortą

Išnaudokite „Progressive Hydraulic Cushions®“ hidraulinėmis pagalvėmis aprūpintos pakabos, „Citroën Advanced Comfort®“ sėdynių ir „Citroën“ vairavimo pagalbų privalumus. Su elektros pavara taip pat dingsta vibracijos ir triukšmas, todėl sukuriama neprilygstama ramybės bei komforto aplinka. 

Vidaus degimo variklio ir elektros pavaros privalumai

Naudodamiesi 100 proc. elektros režimu galėsite mėgautis akimirksniu gaunamu maksimaliu sukimo momentu ir pagerėjusia dinamika be jokio triukšmo. Kai reikės nuvažiuoti kažkur toliau, įsijungs vidaus degimo variklis.

Mažesnės išlaidos

Įkraunamo hibrido elektros pavara leidžia ženkliai sumažinti degalų sąnaudas, o tuo pačiu – ir eksploatacijos išlaidas. Nepaisant to, kad įkraunamo „Citroën“ hibrido konstrukcija yra sudėtingesnė nei įprasto automobilio su vidaus degimo varikliu, techninės priežiūros intervalai yra tokie patys. Patikėkite savo automobilio priežiūrą kvalifikuotiems „Citroën“ servisų meistrams. 

PATOGUMĄ UŽTIKRINANTYS VAŽIAVIMO REŽIMAI

Elektrinis režimas

Pasinaudokite 100 proc. elektrinio režimo privalumais ir važinėkite tyliai bei neteršdami aplinkos CO2 emisijomis. Tai yra numatytasis režimas, aktyvuojamas kiekvieną kartą paspaudus „Start“ mygtuką kelionės pradžioje. Šio režimo privalumai geriausiai atsiskleidžia miesto sąlygomis.

Hibridinis režimas

Leiskite automobiliui veikti maksimaliu efektyvumu. Priklausomai nuo Jūsų vairavimo stiliaus ir įveikiamo kelio ruožo, veiks elektros arba vidaus degimo variklis. Hibridinė jėgainė užtikrina optimalų energijos panaudojimą.

Sportinis režimas

Išnaudokite maksimalią vidaus degimo variklio galią ir papildomą elektros motoro trauką. Vairuojant įkraunamą hibridą, įsibėgėjimo ir stabdymo pojūčiai bus dar aštresni.

„C5 AIRCROSS HYBRID“ SUV ŠALIA PĖSČIŲJŲ PERĖJOS MIESTE

Kas gali būti geriau už automobilį, apjungiantį 100 proc. elektrinio režimo ir vidaus degimo variklio privalumus? „C5 Aircross“ SUV yra pirmasis „Citroën“ įkraunamas hibridas. Tai itin praktiškas modelis, 100 proc. elektriniu režimu nuvažiuojantis iki 50 kilometrų (pagal WLTP bandymų ciklą). Visus šio SUV privalumus karūnuoja aukščiausio lygio komfortas, kurį užtikrina „Citroën Advanced Comfort“ programa. Pakaba su hidraulinėmis pagalvėmis sudaro įspūdį, kad automobilis sklendžia oru. Mėgaukitės sklandžiu važiavimu tyloje, akimirksniu pasiekiama maksimalia galia ir žemomis CO2 emisijomis (32 g/km). 

 

NAUJASIS CITROËN C5 X HYBRID

Citroën C5 X Hybrid tobulai tinka ne tik kasdien naudoti, bet ir neplanuotoms kelionėms be jokių suvaržymų. 

225 AG galios hibridinė jėgainė startuoja tyliai ir neišmeta į aplinką CO₂ išlakų. Taip pat nulinės taršos režimu su šiuo modeliu galima įveikti daugiau nei 50 km, o tokio nuvažiuojamo atstumo kasdienėse išvykose daugeliu atvejų visiškai pakanka.

Tokiu būdu vairuojant Citroën C5 X Hybrid įprastais maršrutais, visą savaitę galima praleisti neaktyvuojant vidaus degimo variklio. Užtenka tik laiku įkrauti bateriją: namuose, darbe arba viešojoje stotelėje. Tuo pat metu galima leistis į ilgas keliones nesijaudinant dėl įkrovimo galimybių, nes savo darbą puikiai atlieka ekonomiškas vidaus degimo variklis.