Skip to content

CITROËN ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

Vairuodami įkraunamą „Citroën“ hibridą galėsite kasdien naudotis elektros pavaros patogumais, o ilgesnėse kelionėse pravers vidaus degimo variklis.  

ĮKRAUNAMO HIBRIDO PRIVALUMAI

Išbandykite elektros pavaros komfortą

Išnaudokite „Progressive Hydraulic Cushions®“ hidraulinėmis pagalvėmis aprūpintos pakabos, „Citroën Advanced Comfort®“ sėdynių ir „Citroën“ vairavimo pagalbų privalumus. Su elektros pavara taip pat dingsta vibracijos ir triukšmas, todėl sukuriama neprilygstama ramybės bei komforto aplinka. 

Vidaus degimo variklio ir elektros pavaros privalumai

Naudodamiesi 100 proc. elektros režimu galėsite mėgautis akimirksniu gaunamu maksimaliu sukimo momentu ir pagerėjusia dinamika be jokio triukšmo. Kai reikės nuvažiuoti kažkur toliau, įsijungs vidaus degimo variklis.

Mažesnės išlaidos

Įkraunamo hibrido elektros pavara leidžia ženkliai sumažinti degalų sąnaudas, o tuo pačiu – ir eksploatacijos išlaidas. Nepaisant to, kad įkraunamo „Citroën“ hibrido konstrukcija yra sudėtingesnė nei įprasto automobilio su vidaus degimo varikliu, techninės priežiūros intervalai yra tokie patys. Patikėkite savo automobilio priežiūrą kvalifikuotiems „Citroën“ servisų meistrams. 

PATOGUMĄ UŽTIKRINANTYS VAŽIAVIMO REŽIMAI

Elektrinis režimas

Pasinaudokite 100 proc. elektrinio režimo privalumais ir važinėkite tyliai bei neteršdami aplinkos CO2 emisijomis. Tai yra numatytasis režimas, aktyvuojamas kiekvieną kartą paspaudus „Start“ mygtuką kelionės pradžioje. Šio režimo privalumai geriausiai atsiskleidžia miesto sąlygomis.

Hibridinis režimas

Leiskite automobiliui veikti maksimaliu efektyvumu. Priklausomai nuo Jūsų vairavimo stiliaus ir įveikiamo kelio ruožo, veiks elektros arba vidaus degimo variklis. Hibridinė jėgainė užtikrina optimalų energijos panaudojimą.

Sportinis režimas

Išnaudokite maksimalią vidaus degimo variklio galią ir papildomą elektros motoro trauką. Vairuojant įkraunamą hibridą, įsibėgėjimo ir stabdymo pojūčiai bus dar aštresni.

„C5 AIRCROSS HYBRID“ SUV ŠALIA PĖSČIŲJŲ PERĖJOS MIESTE

Kas gali būti geriau už automobilį, apjungiantį 100 proc. elektrinio režimo ir vidaus degimo variklio privalumus? „C5 Aircross“ SUV yra pirmasis „Citroën“ įkraunamas hibridas. Tai itin praktiškas modelis, 100 proc. elektriniu režimu nuvažiuojantis iki 50 kilometrų (pagal WLTP bandymų ciklą). Visus šio SUV privalumus karūnuoja aukščiausio lygio komfortas, kurį užtikrina „Citroën Advanced Comfort“ programa. Pakaba su hidraulinėmis pagalvėmis sudaro įspūdį, kad automobilis sklendžia oru. Mėgaukitės sklandžiu važiavimu tyloje, akimirksniu pasiekiama maksimalia galia ir žemomis CO2 emisijomis (32 g/km).