Skip to content

SLAPUKŲ POLITIKA

Šiame puslapyje aiškinama, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami mūsų interneto svetainėse. Taip pat nurodoma, kaip slapukus valdyti ir pašalinti.

 

 

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedideli failai, siunčiami iš mūsų svetainės į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną ir skirti jūsų, kaip naudotojo, patirčiai gerinti. Jie įsimena jus ir jūsų asmenines nuostatas, pavyzdžiui, buvimo vietą.

Nesijaudinkite – tik mes galime perskaityti mūsų svetainės teikiamus slapukus ir jokiu būdu nesidalysime šia informacija su trečiosiomis šalimis.

KAM NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais.

1. Anoniminiai analitiniai slapukai

Mūsų naudojami analitiniai slapukai saugo anoniminę informaciją apie tai, kokiuose tinklalapiuose žmonės lankosi, kiek laiko praleidžia svetainėje, kaip į ją pateko ir ką joje spaudžia. Šių slapukų teikiama informacija leidžia išanalizuoti mūsų lankytojų profilį, užtikrinti, kad mūsų interneto svetainės patenkintų jūsų poreikius, ir nustatyti, kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Anoniminiai analitiniai slapukai nerenka ir nesaugo jūsų asmens duomenų (pvz., vardo, pavardės ar adreso), taigi ši informacija negali būti naudojama jums atpažinti. Tačiau naudotojui internetu užsisakius bandomąjį važiavimą, galime susieti kelionei įvestus asmens duomenis su analitiniais slapukais ir palyginti gautą informaciją su mūsų naujų transporto priemonių klientų duomenų baze, kad geriau suprastume naujų klientų užsisakymo internetu eigą. Taip galime optimizuoti pasiūlymą klientui. Net ir tokiu atveju nesidalysime gauta informacija su trečiosiomis šalimis.

 

2. Klientų klausimynai

Jūsų nuomonė mums labai svarbi, todėl kartais prašome pateikti atsiliepimų apie mūsų interneto svetaines atliekant internetinę apklausą. Čia slapukai naudojami tam, kad negautumėte pakartotinių kvietimų dalyvauti.

 

3. Trečiųjų šalių slapukai

Dauguma kitose interneto svetainėse matomos „Citroën“ reklamos priklauso trečiosioms šalims. Tokiais atvejais naudojami anoniminiai slapukai, stebintys, kiek žmonių pamatė konkretų skelbimą ir kaip dažnai. Visa šių slapukų surinkta informacija gali būti naudojama skelbimams kitose interneto svetainėse pritaikyti. Kadangi šie skelbimai nėra „Citroën“ svetainėse, negalime nuskaityti ar parašyti naudojamų slapukų.

„Automobiles Citroën“naudoja kitus trečiųjų šalių slapukus klientų lankymuisi „Stellantis Auto SAS“ įmonių grupei priklausančiose interneto svetainėse ir reklamjuostėms analizuoti. Šiuos slapukus siunčia „Automobiles Peugeot“ arba jos techninių paslaugų teikėjai, siekdami įvertinti, kas peržiūri mūsų svetainės turinį ir skiltis, įvertinti šiuos asmenis ir gerinti turinio ir kategorijų organizavimą. Šie slapukai taip pat aptinka navigacijos problemas ir leidžia palengvinti naudojimąsi paslaugomis. Jie seka tik anoniminius statistinius duomenis bei apsilankymų skaičių ir neįrašo asmens duomenų. Šie slapukai taip pat naudojami pritaikyti „Stellantis Auto SAS“ įmonių grupei priklausančiai interneto svetainei bei kitoms svetainėms ir reklamjuostėms prie jūsų parinkčių. Slapukai galioja ne ilgiau nei 90 dienų.

Kaip tvarkyti slapukus?

Leidžiant jūsų naršyklės nuostatoms, daugelis svetainių siunčia slapukus į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Tačiau galite tai pakeisti. Kaip tai padaryti, priklauso nuo naršyklės, nors dažniausiai nuostatas rasite parinkčių arba nuostatų skirtukuose.

Optimaliam „Citroën“ svetainės veikimui primygtinai rekomenduojame palikti slapukus įjungtus. „Citroën“ ir trečiųjų šalių naudojami slapukai

 

Iš  Pavadinimas Aprašymas
Citroën  ASP.NET_SessionId  Tai suteikia naują atsitiktinę kiekvieno naujo vartotojo seanso vertę, kuri leidžia serverio technologijai laikinai saugoti konkretaus vartotojo duomenis serveryje.
Citroën  CFG3D.SFG  Tai naudojama klientams, nusprendusiems išsaugoti transporto priemonės konfigūracijas, išsaugoti seanso ID.
Citroën  GCAMCookie  Tai padeda mums sekti pinigų, kuriuos išleidžiame savo skaitmeninės rinkodaros kampanijoms, efektyvumą, susiejant žiniasklaidos priemones su pardavimais.
Citroën  Citroen.pays  Tai naudojama vartotojo šalies ir kalbos nuostatoms išsaugoti.
Citroën  PHPSESSID  Tai suteikia naują atsitiktinę kiekvieno naujo vartotojo seanso vertę, kuri leidžia serverio technologijai laikinai saugoti konkretaus vartotojo duomenis serveryje.
Citroën  CPPFRONT  Mes stengiamės pateikti tikslesnę informaciją apie tai jums.
Citroën  APACDCRFEND  Tai suteikia naują atsitiktinę reikšmę kiekvienai formai, kurios prašo ir kurią siunčia vartotojas, kad laikinai saugotų vartotojo specifinius duomenis serveryje.
MyCitroën
MyCitroenOpenId
MyCitroën
ASP.NET_SessionID 
Bus naudojamas saugant „openid“ slaptą raktą ir žinant, ar buvo prašoma atsijungti. Naudojamas prisijungimo informacijai saugoti Naudojamas seanso ID saugoti
Citroën mobile website
csrftoken
django_language
boussole 
Apsauga nuo kelių svetainių scenarijaus Automatinis kalbos nustatymas Kompaso puslapio vietiniai nustatymai

Asmeninė reklama: kaip veikia?

Slapukai dedami jūsų kompiuteryje į specialų aplanką ir, atsižvelgiant į aplankytus tinklalapius, jie gali įsiminti:

 • tinklalapiai, kuriuose neseniai lankėtės
 • Jus dominantys produktai
 • Informacinė sistema (kalba, šalis, operacinė sistema, naršyklė ir kt.), Siekiant optimizuoti vaizdą kito apsilankymo mūsų svetainėse metu.

Citroën asmeninė reklama

„Citroën“ paskirta „CentralTag“ paslauga leidžia lankytojams gauti individualizuotą reklamą pagal naujausius naršymo veiksmus.

Jei nebenorite matyti šių suasmenintų skelbimų, galite išjungti šį suasmeninimą čia: http://www.centraltag.com/commercial/policy/citroen.action

Kadangi „CentralTag“ yra NAI (Network Advertising Initiative) narė, galite atsisakyti prenumeratos ir svetainėje: http://www.networkadvertising.org/

Jei nenorite, kad mūsų svetainėje būtų renkami „Krux“ trečiųjų šalių slapukai: šiuos slapukus galite išjungti svetainėje www.youronlinechoices.com

Apsilankykite svetainėje www.youronlinechoices.com, kad sužinotumėte daugiau apie elgsenos internete reklamą ir sužinotumėte kitų bendrovių, kurios yra IAB narės, blokavimo galimybes.Please note that advertisements will still be displayed when you are on the internet, but they will no longer be based on your areas of interest 

Sams slapukų politika

Turinys

 

1. Kas yra „slapukas“?

2. Kaip apie slapukus informuojami vartotojai?

3. Pasirinkite slapukų nustatymus 

4. Kokie slapukai naudojami šiame tinklalapyje ir kokiu tikslu (-ais)?

5. Slapukų politikos pakeitimai

6. Susisiekite su mumis 

 

Jums naudojantis mūsų tinklalapiu ir patvirtinus sutikimą, kai to yra prašoma, mes (arba mūsų partneriai) Jūsų įrenginyje gali įdiegti įvairių kategorijų slapukus ir panaudoti kitas duomenų kaupimo technologijas. Kol slapukai galioja, jie leidžia atpažinti Jūsų įrenginio naršyklę.

Informaciją apie tinklalapio savininką ir valdytoją galima rasti Privatumo politikos skyrelyje 

Idant suprastumėte, kaip mes naudojame slapukus ir kaip Jūs galite juos valdyti, prieš pradėdami naudotis šiuo tinklalapiu atidžiai susipažinkite su pateikiama informacija.

 

1. Kas yra „slapukas“?

„Slapukas“ yra nedidelis failas, kurį mūsų tinklalapis, siųsdamas užklausą naršyklei, paprašo išsaugoti Jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje ir t.t.). 

Slapukai leidžia mūsų interneto serveriams suasmeninti rodomus puslapius, todėl jie geriau atitinka Jūsų poreikius ir užtikrina patogesnį naršymą. Sąlygose taip pat nurodyta, kad mes naudojame ir trečiųjų šalių slapukus, kurie įtraukti iš kitų nei Jūsų lankomas tinklalapis domenų. Šie slapukai pasitelkiami kaip reklamos ir rinkodaros įrankiai. Kai kurie slapukai yra itin svarbūs tinklalapio veikimui. Vartotojui apsilankius interneto svetainėje, šie slapukai aktyvuojami automatiškai. Taip pat naudojami slapukai, leidžiantys suteikti geriausiai vartotojo poreikius atitinkančias paslaugas ir garantuojantys papildomą funkcionalumą. Tai efektyvus būdas užtikrinti paprastą ir greitą naršymą tinklalapyje.   

 

2. Kaip apie tai informuojami vartotojai?

Pirmą kartą mūsų tinklalapyje apsilankiusius vartotojus apie naudojamus slapukus ir jų kategorijas  informuoja speciali reklaminė juosta. Visi slapukai aprašyti toliau pateikiamame ketvirtajame skyriuje.

Daugiau informacijos apie tai, kaip mes valdome Jūsų asmens duomenis savo tinklalapyje, galite rasti Privatumo politikos skyrelyje

 

3. Pasirinkite slapukų nustatymus

Slapukų valdymo įrankis leidžia keisti kiekvienos kategorijos slapukų nustatymus (išskyrus būtinuosius slapukus, kurie mūsų sistemoje negali būti išjungiami). Pasirinkimai keičiami paspaudus puslapio poraštėje esantį mygtuką „Slapukų nustatymai“.

Kitame skyriuje pateiksime Jums informaciją apie mūsų tinklalapyje naudojamus slapukus. Jei nesutinkate su atskirų slapukų nustatymais, konkretų slapuką galite išjungti paspaudę pateiktą nuorodą. Jei tiesioginės kai kurių slapukų išjungimo nuorodos nėra pateiktos, papildomus apribojimus galite aktyvuoti savo naršyklės nustatymuose. 

 

4. Kokie slapukai naudojami šiame tinklalapyje ir kokiu tikslu (-ais)?

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami žemiau įvardintų kategorijų slapukai:

 • Būtinieji slapukai. 
 • Rinkodaros slapukai.
 • Socialinių tinklų slapukai. 
 • Auditorijos stebėjimo slapukai. 

 

Laikinų sesijos slapukų informacija naršyklės slapukų byloje saugoma iki naršymo sesijos pabaigos. 

Nuolatiniai slapukai naršyklėje išsaugomi ilgesnį laiką. Jų galiojimo trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinktų interneto naršyklės nustatymų. Vartotojui kiekvieną kartą užsukus į tinklalapį, nuolatiniai slapukai leidžia perduoti informaciją interneto serveriui. 

 

(i) Būtinieji slapukai leidžia vartotojams naršyti tinklalapyje ir naudotis svarbiausiomis jo funkcijomis. Mūsų sistemose šie slapukai negali būti išjungiami. Pavyzdžiui, be šių slapukų prisijungimas prie paskyros būtų neįmanomas.

 

Būtinuosius slapukus mes naudojame:

 • Siekdami užtikrinti teisingą tinklalapio ir visų jo funkcijų veikimą.
 • Suteikdami Jums galimybę išsaugoti informaciją apie mūsų tinklalapyje užpildytas anketas, pasirinktus gaminius ir paslaugas.
 • Suteikdami Jums prieigą prie suasmenintų zonų mūsų tinklalapyje.
 • Pagal Jūsų nustatymus (kalbą, formatą ir kt.) pritaikydami tinklalapio dizainą.
 • Užtikrindami prisijungimo prie paskyros saugumą.

 

Galite nustatyti, kad Jūsų naršyklė blokuotų slapukus arba praneštų apie juos, tačiau tokiu atveju naršydami tinklalapyje arba bandydami pasinaudoti kai kuriomis paslaugomis galite susidurti su papildomais sunkumais.

Mūsų tinklalapyje naudojamų būtinųjų slapukų aprašymus galite rasti čia:

 

Slapukai Tikslas(ai) Galiojimas
Amazon Web Services Šie slapukai leidžia mums paskirstyti serverių srautus ir užtikrinti vartotojams sklandų naudojimąsi paslaugomis. Siekiant įvertinti, kuris serveris dabartiniu metu yra mažiausiai apkrautas, naudojamas apkrovos balansavimas. Pagal atkuriamus duomenis Jūsų tapatybė negali būti nustatoma. Nuolatiniai
Drupal Šis slapukas nustato vartotojo tapatybę ir leidžia jam prisijungti vienu paspaudimu arba įrašant Stellantis Auto SAS internetinėse platformose galiojantį vartotojo vardą ir slaptažodį. Nuolatiniai
Stellantis Auto SAS GDPR patvirtinimas Šie slapukai išsaugo vartojo patvirtintus sutikimus, kurie atkuriami kiekvienos sesijos metu. Nuolatiniai

 

(i)  Auditorijos stebėjimo slapukai renka informaciją apie tai, kaip vartotojai naudojasi mūsų tinklalapiu (auditorijos matavimai), ir fiksuoja vartotojų aktyvumą internete. Šie slapukai leidžia mums pagerinti tinklalapio funkcionalumą. Galima matyti labiausiai mūsų vartotojus dominančias sritis ir daugiau sužinoti apie skelbiamų reklaminių kampanijų efektyvumą. Visa tai leidžia mums pasiūlyti geriausiai vartotojų poreikius atitinkančias paslaugas ir funkcijas. 

Auditorijos stebėjimo slapukus mes naudojame:

 • Rinkdami statistiką apie tai, kaip naudojamasi mūsų tinklalapiu.
 • Stebėdami reklaminių kampanijų efektyvumą.
 • Fiksuodami su konkrečiu vartotoju nesiejamus bendruosius įpročius ir pagal tai tobulindami savo tinklalapio veikimą.

 

Dalį slapukų suteikia įgaliotieji trečiųjų šalių atstovai, tačiau jie negali būti naudojami kitaip nei pateikiama šiose sąlygose.

Šiems auditorijos stebėjimo slapukams būtinas  išankstinis sutikimas. Jei neleisite naudoti šių slapukų, tai neturėtų paveikti naudojimosi mūsų tinklalapiu.

Mūsų tinklalapyje naudojamų auditorijos stebėjimo slapukų aprašymus galite rasti čia:

 

Slapukai Tikslas(ai) Galiojimas Slapukų blokavimas
[m] Insights Pixel Veikiančios paslaugos: įžvalgos, analizė, vartotojų srautų ir informacijos sklaidos planavimas. Kaupiami duomenys leidžia agentūrai / klientui sužinoti daugiau apie lankytojų įpročius. Šiuos duomenis galima panaudoti kuriant aktyvavimui skirtus pakartotinio kreipimosi segmentus arba alternatyvius modeliavimo sprendimus Sesijos slapukai https://www.groupm.com/mplatform-privacy-notice
Adobe Analytics Nepertraukiamam savo rinkodaros komunikacijos optimizavimui Citroen pasitelkia „Adobe“ ir „Google“ kompanijų siūlomą analitinę programinę įrangą „Adobe Analytics“ ir „Google Analytics“. Tai leidžia stebėti vartotojų elgesį internete fiksuojant laiką, buvimo vietą ir šio tinklalapio naudojimo pobūdį. Ši informacija kaupiama naudojant „sekimo pikselius“ ir/arba slapukus. Pasitelkiant sekimo pikselius ir/arba slapukus sukaupta informacija yra anoniminė ir jokiu būdu nesusieta su asmens duomenimis. Sesijos slapukai https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Adobe Dynamic Tag Management Žymų valdymo sistema registruoja ir atnaujina žymas bei kodo fragmentus mūsų tinklalapiuose ir mobiliosiose programėlėse. Sesijos slapukai https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Amazon Product Ads Amazon apdoroja skaitmeninį signalą, o šį procesą valdo GroupM prekybos atstovai. Asmens duomenys Amazon nėra perduodami.  Pateikiama tik skaičiavimams reikalinga kodo dalis. Taip pat numatyta galimybė naudoti remarketingo įrankius. Citroën vartotojams skirti Amazon slapukai leidžia pagal jų naršymo įpročius Citroën tinklalapyje parinkti labiausiai derančius skelbimus ir suskaičiuoti įsitraukimus statistikos kaupimui. Sesijos slapukai https://services.amazon.com/privacy-policy.html
Bing Ads Universal Event Tracking (UET) Šie slapukai skaičiuoja paspaudimus ir veiksmus / įsitraukimus, o tai leidžia optimizuoti tinklalapyje skelbiamas reklamines kampanijas. Internetinių reklamų stebėjimo slapukai pagal tai, ką žiūrėjote anksčiau arba paspaudėte viename ar kitame tinklalapyje, Jums rodo aktualiausias reklamas. Sesijos slapukai https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement 
Google Analytics Google Analytics naudoja šiuos slapukus mūsų platformos rodiklių fiksavimui. Fiksuojamas kiekvienas tinklalapyje apsilankęs vartotojas ir išsaugoma susijusi informacija, įskaitant sesijos trukmę bei peržiūrėtus puslapius. Neišsaugomi jokie duomenys, leidžiantys nustatyti asmens tapatybę. Nuolatiniai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/
Google Tag Manager Žymų valdymo sistema registruoja ir atnaujina žymas bei kodo fragmentus mūsų tinklalapiuose ir mobiliosiose programėlėse. Sesijos slapukai https://www.google.com/policies/privacy/
LinkedIn Insight Profesinis socialinis tinklas, siūlantis talentų realizavimo, mokymų, pardavimų ir rinkodaros sprendimus.  LinkedIn fiksuoja IP adresą ir patikrina, ar tinklalapio vartotojas turi paskyrą socialiniame tinkle. Sesijos slapukai https://www.linkedin.com/legal/cookie-policy
LiveAgent LiveAgent technologijų slapukai. Ši sistema įgalina internetinius pokalbius ir tiesioginį klientų aptarnavimą. Sesijos slapukai https://www.liveagent.com/privacy-policy/
LivePerson LivePerson programinės įrangos slapukai. Stebima aktyvi (arba paskutinė) sesija ir fiksuojami tinklalapyje pakartotinai apsilankantys vartotojai. Sesijos slapukai https://www.liveperson.com/policies/privacy/
Matomo (Piwik Analytics) Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje, mes išsaugome informaciją apie: tinklalapį, iš kurio Jūs patekote pas mus; vietas, kurias lankėte mūsų tinklalapyje; apsilankymo datą ir trukmę; anoniminį Jūsų IP adresą; informaciją apie įrenginį (įrenginio tipas, operacinė sistema, ekrano raiška, kalba, šalis, kurioje esate, ir naršyklė) ir kitą informaciją. Mes apdorojame šiuo duomenis naudodamiesi Matomo Analytics ir tokiu būdu renkame statistiką. Tai leidžia optimizuoti tinklalapio veikimą ir užkirsti kelią galimiems piktnaudžiavimo atvejams. Sesijos slapukai https://piwikpro.de/opt-out/

 

(i)             Rinkodaros ir socialinių tinklų slapukai, įskaitant ir vartotojų pritraukimo įrankius, leidžia pateikti lankytojams įdomesnius pasiūlymus. Vartotojui naršant jo įrenginyje išsaugomi pakartotinės rinkodaros slapukai. Tai leidžia partnerių tinklalapiuose ir socialiniuose tinkluose aktyvuoti mūsų gaminių reklamą tiems vartotojams, kurie anksčiau jau domėjosi siūloma produkcija. Slapukų technologijomis pagrįstas skelbimų įterpimas yra visiškai anonimiškas.

 

Rinkodaros slapukus mes naudojame:

 • Rodydami geriau Jūsų poreikius atitinkantį reklaminį turinį.
 • Užtikrindami galimybę bendrinti mūsų tinklalapio turinį, kad jį galėtų matyti kiti vartotojai.
 • Užtikrindami Jums galimybę įvertinti mūsų tinklalapio turinį ir pasidalinti savo nuomone su kitais.

 

Jei nesutiksite su šių slapukų naudojimu, negausite iš įvairių tinklalapių siunčiamų tikslinių reklamų. Taip pat gali sutrikti sąsajos su socialiniais tinklais ir mūsų partnerių tinklalapiais.

 

Mūsų tinklalapyje naudojamų rinkodaros ir socialinių tinklų slapukų aprašymus galite rasti čia:

 

 

Slapukai Tikslas(ai) Galiojimas Slapukų blokavimas
AppNexus AppNexus yra pažangiausia realiu laiku internete rodomos reklamos užsakymų platforma. AppNexus užtikrina galimybę sudaryti aukščiausio lygio reklaminius sandorius ir suteikia prieigą prie skelbimų kaupiklių bei debesijos kompiuterinių resursų. Tai išskirtinis pasirinkimas ruošiant bet kokio masto reklamines kampanijas. Citroën vartotojams skirti Appnexus  slapukai leidžia pagal jų naršymo įpročius Citroën tinklalapyje parinkti labiausiai derančius skelbimus ir suskaičiuoti įsitraukimus statistikos kaupimui. Sesijos slapukai https://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de1#choices
Bing Microsoft Advertising Šie Microsoft reklamos skyriaus naudojami slapukai leidžia anonimiškai stebėti vartotojų sesijas. Tai padeda mums įvertinti reklaminių kampanijų efektyvumą. Nuolatiniai https://about.ads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 
DoubleClick DoubleClick siūlo skaitmeninės rinkodaros technologijas ir paslaugas. Maksimaliai skaitmeninės aplinkos galimybes siekiančios išnaudoti kompanijos kreipiasi į DoubleClick dėl reklamų pateikimo, komunikacijos, vaizdo įrašų platinimo, paieškos variklių ir partnerystės rinkodaros srityse. Sesijos slapukai https://www.google.com/policies/privacy/
DoubleClick Floodlight DoubleClick siūlo skaitmeninės rinkodaros technologijas ir paslaugas. Maksimaliai skaitmeninės aplinkos galimybes siekiančios išnaudoti kompanijos kreipiasi į DoubleClick dėl reklamų pateikimo, komunikacijos, vaizdo įrašų platinimo, paieškos variklių ir partnerystės rinkodaros srityse. Sesijos slapukai https://www.google.com/policies/privacy/
Facebook Pixel Slapukai įgalina Facebook siūlyti Jums savo gaminius ir tiksliai įvertinti informaciją, kurią mes gauname iš Jūsų. Pasitelkiama informacija apie tai, kokiuose kituose tinklalapiuose dar naršote ir kokias programėles naudojate, ar esate užsiregistravę ir prisijungę. Naudojami slapukai išsaugo informaciją apie Jūsų lankytus tinklalapius ir peržiūrėtas reklamines kampanijas. Sesijos slapukai https://www.facebook.com/policies/cookies/ 
Google Ads Google Ads yra Google reklamos sistema, kurioje reklamdaviai, siekiantys, kad tarp paieškos rezultatų pasirodytų jų reklaminiai skydeliai, siūlo kainą už tam tikrus raktažodžius. Kadangi reklamdaviai moka už šiuos paspaudimus, tokiu būdu Google užsidirba iš paieškos variklio.
Internetinių reklamų slapukai fiksuoja vartotojų įsitraukimą į reklamines kampanijas ir pagal Jūsų anksčiau aplankytus tinklalapius, peržiūrėtus bei aktyvuotus skirtukus, rodo Jums aktualiausias reklamas.
Sesijos slapukai https://www.google.com/policies/privacy/
IgnitionOne IgnitionOne klientų apžvalga leidžia įmonių rinkodaros specialistams plačiu mastu identifikuoti savo klientus, įvertinti galimas priemones ir jų imtis. IgnitionOne klientų apžvalga yra viena platforma, pateikianti iš skirtingų sistemų surinktus svarbiausius klientų duomenis. Tai leidžia veiksmingai taikyti tikslines reklamines kampanijas. Sesijos slapukai https://oo.netmng.com/optout.php 
Netmining Netmining siūlo reklamų orientavimo sprendimus, įskaitant taikymąsi į tikslinę auditoriją, pakartotinę rinkodarą ir vaizdo įrašus. Vis tai leidžia realiu laiku atlikti klientų žvalgybą ir pagerinti peržiūrų rodiklius. Individualius kiekvieno vartotojo poreikius įvertinantis Netmining profiliavimo variklis leidžia kompanijoms parengti itin aktualias suasmenintas internetinės reklamos kampanijas. Sesijos slapukai https://optout.netmng.com/optout.php 
Twitter Conversion Tracking Twitter žymės suteikia informaciją apie tai, kokius puslapius Jūs buvote atsidarę mūsų tinklalapyje. Taip pat fiksuojami duomenys apie Jūsų peržiūrėtas reklamines kampanijas. Sesijos slapukai https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement
WyWy Siekiant norimų rezultatų, TV Squared portale pagal vieną ar daugiau reklaminių kampanijų Citroën/Vauxhall (ir prekių ženklų agentūros) gali išmatuoti ir optimizuoti Citroën/Vauxhall reklamų rodymą televizijoje. Taip pat kaupiami anoniminiai tokių efektyvumo vertinimų duomenys. Sesijos slapukai https://tvsquared.com/privacy-policy/
Xaxis Reklamos tikslais naudojami slapukai išsaugo informaciją apie unikalius serijos numerius, laiko žymes ir slapukų versijas. Nuolatiniai https://www.xaxis.com/opt-out/ 

 

5. Slapukų politikos pakeitimai 

Visa informacija apie galimus Slapukų politikos pakeitimus bus skelbiama šiame tinklalapyje. Norėdami žinoti, kokia yra dabartiniu metu galiojanti Slapukų politika, reguliariai peržiūrėkite pateikiamas sąlygas. Mes informuosime Jus apie esminius pokyčius ir prireikus paprašysime papildomo sutikimo.

 

6. Susisiekite su mumis

info@auto-bon.ee