SKIP TO CONTENT

SLAPUKŲ POLITIKA

Šiame puslapyje aiškinama, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami mūsų interneto svetainėse. Taip pat nurodoma, kaip slapukus valdyti ir pašalinti.

 

 

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai – tai nedideli failai, siunčiami iš mūsų svetainės į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną ir skirti jūsų, kaip naudotojo, patirčiai gerinti. Jie įsimena jus ir jūsų asmenines nuostatas, pavyzdžiui, buvimo vietą.

Nesijaudinkite – tik mes galime perskaityti mūsų svetainės teikiamus slapukus ir jokiu būdu nesidalysime šia informacija su trečiosiomis šalimis.

KAM NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais.

1. Anoniminiai analitiniai slapukai

Mūsų naudojami analitiniai slapukai saugo anoniminę informaciją apie tai, kokiuose tinklalapiuose žmonės lankosi, kiek laiko praleidžia svetainėje, kaip į ją pateko ir ką joje spaudžia. Šių slapukų teikiama informacija leidžia išanalizuoti mūsų lankytojų profilį, užtikrinti, kad mūsų interneto svetainės patenkintų jūsų poreikius, ir nustatyti, kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Anoniminiai analitiniai slapukai nerenka ir nesaugo jūsų asmens duomenų (pvz., vardo, pavardės ar adreso), taigi ši informacija negali būti naudojama jums atpažinti. Tačiau naudotojui internetu užsisakius bandomąjį važiavimą, galime susieti kelionei įvestus asmens duomenis su analitiniais slapukais ir palyginti gautą informaciją su mūsų naujų transporto priemonių klientų duomenų baze, kad geriau suprastume naujų klientų užsisakymo internetu eigą. Taip galime optimizuoti pasiūlymą klientui. Net ir tokiu atveju nesidalysime gauta informacija su trečiosiomis šalimis.

 

2. Klientų klausimynai

Jūsų nuomonė mums labai svarbi, todėl kartais prašome pateikti atsiliepimų apie mūsų interneto svetaines atliekant internetinę apklausą. Čia slapukai naudojami tam, kad negautumėte pakartotinių kvietimų dalyvauti.

 

3. Trečiųjų šalių slapukai

Dauguma kitose interneto svetainėse matomos „Citroën“ reklamos priklauso trečiosioms šalims. Tokiais atvejais naudojami anoniminiai slapukai, stebintys, kiek žmonių pamatė konkretų skelbimą ir kaip dažnai. Visa šių slapukų surinkta informacija gali būti naudojama skelbimams kitose interneto svetainėse pritaikyti. Kadangi šie skelbimai nėra „Citroën“ svetainėse, negalime nuskaityti ar parašyti naudojamų slapukų.

„Automobiles Citroën“naudoja kitus trečiųjų šalių slapukus klientų lankymuisi „Groupe PSA“ įmonių grupei priklausančiose interneto svetainėse ir reklamjuostėms analizuoti. Šiuos slapukus siunčia „Automobiles Peugeot“ arba jos techninių paslaugų teikėjai, siekdami įvertinti, kas peržiūri mūsų svetainės turinį ir skiltis, įvertinti šiuos asmenis ir gerinti turinio ir kategorijų organizavimą. Šie slapukai taip pat aptinka navigacijos problemas ir leidžia palengvinti naudojimąsi paslaugomis. Jie seka tik anoniminius statistinius duomenis bei apsilankymų skaičių ir neįrašo asmens duomenų. Šie slapukai taip pat naudojami pritaikyti „Groupe PSA“ įmonių grupei priklausančiai interneto svetainei bei kitoms svetainėms ir reklamjuostėms prie jūsų parinkčių. Slapukai galioja ne ilgiau nei 90 dienų.

KAIP TVARKYTI SLAPUKUS?

Leidžiant jūsų naršyklės nuostatoms, daugelis svetainių siunčia slapukus į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Tačiau galite tai pakeisti. Kaip tai padaryti, priklauso nuo naršyklės, nors dažniausiai nuostatas rasite parinkčių arba nuostatų skirtukuose.

Optimaliam „Citroën“ svetainės veikimui primygtinai rekomenduojame palikti slapukus įjungtus. „Citroën“ ir trečiųjų šalių naudojami slapukai

 

Iš  Pavadinimas Aprašymas
Citroën  ASP.NET_SessionId  Tai suteikia naują atsitiktinę kiekvieno naujo vartotojo seanso vertę, kuri leidžia serverio technologijai laikinai saugoti konkretaus vartotojo duomenis serveryje.
Citroën  CFG3D.SFG  Tai naudojama klientams, nusprendusiems išsaugoti transporto priemonės konfigūracijas, išsaugoti seanso ID.
Citroën  GCAMCookie  Tai padeda mums sekti pinigų, kuriuos išleidžiame savo skaitmeninės rinkodaros kampanijoms, efektyvumą, susiejant žiniasklaidos priemones su pardavimais.
Citroën  Citroen.pays  Tai naudojama vartotojo šalies ir kalbos nuostatoms išsaugoti.
Citroën  PHPSESSID  Tai suteikia naują atsitiktinę kiekvieno naujo vartotojo seanso vertę, kuri leidžia serverio technologijai laikinai saugoti konkretaus vartotojo duomenis serveryje.
Citroën  CPPFRONT  Mes stengiamės pateikti tikslesnę informaciją apie tai jums.
Citroën  APACDCRFEND  Tai suteikia naują atsitiktinę reikšmę kiekvienai formai, kurios prašo ir kurią siunčia vartotojas, kad laikinai saugotų vartotojo specifinius duomenis serveryje.
MyCitroën
MyCitroenOpenId
MyCitroën
ASP.NET_SessionID 
Bus naudojamas saugant „openid“ slaptą raktą ir žinant, ar buvo prašoma atsijungti. Naudojamas prisijungimo informacijai saugoti Naudojamas seanso ID saugoti
Citroën mobile website
csrftoken
django_language
boussole 
Apsauga nuo kelių svetainių scenarijaus Automatinis kalbos nustatymas Kompaso puslapio vietiniai nustatymai

ASMENINĖ REKLAMA: KAIP VEIKIA?

Slapukai dedami jūsų kompiuteryje į specialų aplanką ir, atsižvelgiant į aplankytus tinklalapius, jie gali įsiminti:

  • tinklalapiai, kuriuose neseniai lankėtės
  • Jus dominantys produktai
  • Informacinė sistema (kalba, šalis, operacinė sistema, naršyklė ir kt.), Siekiant optimizuoti vaizdą kito apsilankymo mūsų svetainėse metu.

CITROËN ASMENINĖ REKLAMA

„Citroën“ paskirta „CentralTag“ paslauga leidžia lankytojams gauti individualizuotą reklamą pagal naujausius naršymo veiksmus.

Jei nebenorite matyti šių suasmenintų skelbimų, galite išjungti šį suasmeninimą čia: http://www.centraltag.com/commercial/policy/citroen.action

Kadangi „CentralTag“ yra NAI (Network Advertising Initiative) narė, galite atsisakyti prenumeratos ir svetainėje: http://www.networkadvertising.org/

Jei nenorite, kad mūsų svetainėje būtų renkami „Krux“ trečiųjų šalių slapukai: šiuos slapukus galite išjungti svetainėje www.youronlinechoices.com

Apsilankykite svetainėje www.youronlinechoices.com, kad sužinotumėte daugiau apie elgsenos internete reklamą ir sužinotumėte kitų bendrovių, kurios yra IAB narės, blokavimo galimybes.Please note that advertisements will still be displayed when you are on the internet, but they will no longer be based on your areas of interest