CITROËN HEČBEKŲ GAMA

„Citroën“ hečbekai visuomet išsiskyrė aukščiausio lygio komfortu ir unikaliu stiliumi. Rafinuoti, vientisų linijų „Citroën“ hečbekų siluetai, salono komfortas ir pažangiausios technologijos dera drauge su netrikdomu vairavimo malonumu.

NAUJASIS CITROËN C4

Naujasis „Citroën C4“. Kompaktiškas „Citroën C4“ hečbekas išdidžiai sugrįžta! Salone įrengtos pagal „Advanced Comfort“ technologiją sukurtos sėdynės ir pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions“ hidraulinėmis pagalvėmis, todėl automobilis idealiai tinka ilgoms kelionėms. Dideli ratai ir raumeningos linijos paryškina tvirtą charakterį. Galima rinktis 100 proc. elektrinį modelį arba versijas su benzininiais ar dyzeliniais varikliais.

 

NAUJASIS 100 PROC. ELEKTRINIS CITROËN Ë-C4

Naujasis 100 proc. elektrinis „Citroën ë-C4“ yra elegantiškas, kaip hečbekas ir tvirtas, lyg SUV. Automobilyje sumontuota 50 kWh talpos baterija leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 350 kilometrų atstumą pagal WLTP standartą. Minkštos „Advanced Comfort“ sėdynės ir lengvai valdoma įranga užtikrina išskirtinį važiavimo patogumą. 100 proc. elektrinis hečbekas papuoštas unikaliais apdailos elementais, kurie jį skiria nuo modelio su vidaus degimo varikliu. Ant automobilio šonų ir galinėje dalyje pastebimos ë monogramos, taip pat sumontuoti energiją taupyti padedantys 18 colių „Crosslight“ lengvojo lydinio ratlankiai.

NAUJASIS CITROËN C3

Naujojo „Citroën C3“ priekinės dalies dizainas yra šiuolaikiškai atnaujintas. „Airbumps®“ apdaila papuoštas miesto automobilis pasižymi išraiškingu charakteriu ir neprilygstamu komfortu. Pasirinkę vieną iš gausybės siūlomų išorės spalvų derinių, gatvėje tikrai būsite pastebimi. Modernus skaitmeninėmis technologijomis aprūpintas miesto automobilis taip pat turi 12 kasdieninį naudojimą palengvinančių pagalbinių vairavimo sistemų.