Skip to content

CITROËN HEČBEKŲ GAMA

Citroën hečbekų gamos modeliai išsiskiria aukščiausio lygio komfortu ir originaliu stiliumi. Automobilių siluetų grakštumas, dailios kėbulų linijos, interjero komfortas ir pažangiausios technologijos –  Citroën hečbekai visuomet leidžia patirti vairavimo malonumą ir visiško atsipalaidavimo pojūtį.

NAUJASIS CITROËN C4

Naujasis „Citroën C4“. Kompaktiškas „Citroën C4“ hečbekas išdidžiai sugrįžta! Salone įrengtos pagal „Advanced Comfort“ technologiją sukurtos sėdynės ir pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions“ hidraulinėmis pagalvėmis, todėl automobilis idealiai tinka ilgoms kelionėms. Dideli ratai ir raumeningos linijos paryškina tvirtą charakterį. Galima rinktis 100 proc. elektrinį modelį arba versijas su benzininiais ar dyzeliniais varikliais.

 

NAUJASIS 100 PROC. ELEKTRINIS CITROËN Ë-C4

Naujasis 100 proc. elektrinis „Citroën ë-C4“ yra elegantiškas, kaip hečbekas ir tvirtas, lyg SUV. Automobilyje sumontuota 50 kWh talpos baterija leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 350 kilometrų atstumą pagal WLTP standartą. Minkštos „Advanced Comfort“ sėdynės ir lengvai valdoma įranga užtikrina išskirtinį važiavimo patogumą. 100 proc. elektrinis hečbekas papuoštas unikaliais apdailos elementais, kurie jį skiria nuo modelio su vidaus degimo varikliu. Ant automobilio šonų ir galinėje dalyje pastebimos ë monogramos, taip pat sumontuoti energiją taupyti padedantys 18 colių „Crosslight“ lengvojo lydinio ratlankiai.

 

NAUJASIS CITROËN C5 X

Citroën C5 X stilius idealiai įkūnija prekių ženklo filosofiją. Šiame automobilyje unikaliai dera sedano elegancija, universalo dinamiškumas ir aukštesnio SUV modelio laikysena. 

Pasitelkus Citroën Advanced Comfort® programos technologijas, pasiektas Citroën C5 X aukščiausio lygio komfortas užtikrina nedrumsčiamą keleivių ramybę.

Citroën C5 X siūlomos šiuolaikinės technologijos supaprastina naudojimąsi automobiliu. Jis išsiskiria pažangia įranga, kaip antai praplėstų galimybių projekciniu ekranu, pagalbinėmis vairavimo sistemomis, užtikrinančiomis iš dalies autonominį valdymą, ir visiškai nauja multimedijos sistema su 12 colių HD raiškos jutikliniu ekranu bei natūralios šnekos atpažinimo funkcija.

 

NAUJASIS CITROËN C5 X HYBRID

Naujasis Citroën C5 X Hybrid yra modernus ir technologiškai pažangus automobilis su elektros pavara, pasižymintis ypatingu komfortu ir praktiškumu. Viduje įsitaisę keleiviai visiškai apsaugomi nuo aplinkos poveikio ir kelio nelygumų, salone visuomet vyrauja tyla ir ramybė – tai tarsi kokonas, kurio viduje galima šiek tiek atsiriboti nuo išorinio pasaulio. 

Tyliai veikianti pavara, sklandus ir tolygus automobilio judėjimas, patogus vairas, nelygumus švelniai sugerianti pakaba, minkštos Advanced Comfort sėdynės, pašalintos vibracijos, apgalvota ergonomika ir lengvas automobilio įrangos bei papildomų paslaugų naudojimas – visa tai sukuria neprilygstamą komfortą keliaujantiems automobiliu.

 

NAUJASIS CITROËN C3

Naujojo „Citroën C3“ priekinės dalies dizainas yra šiuolaikiškai atnaujintas. „Airbumps®“ apdaila papuoštas miesto automobilis pasižymi išraiškingu charakteriu ir neprilygstamu komfortu. Pasirinkę vieną iš gausybės siūlomų išorės spalvų derinių, gatvėje tikrai būsite pastebimi. Modernus skaitmeninėmis technologijomis aprūpintas miesto automobilis taip pat turi 12 kasdieninį naudojimą palengvinančių pagalbinių vairavimo sistemų.