SKIP TO CONTENT

CITROËN JUMPER

NAUJASIS CITROËN Ë-JUMPER

Naujasis 100 proc. elektrinis „Citroën ë-Jumper“ išlaikė gerąsias versijos su vidaus degimo varikliu savybes. Automobilio valdymo charakteris, gabaritai, naudingas tūris ir krovumas nepasikeitė, o prie viso to prisidėjo elektros variklio privalumai.

 IKI 17 M³ PAKROVIMO TŪRIS

Pagal pakrovimo tūrį „Citroën Jumper“ yra vienas geriausių savo segmento modelių. Šio automobilio krovinių skyriaus plotis yra didesnis nei bet kurio kito modelio. Tai leidžia sutalpinti itin didelius krovinius ir palengvina darbą profesionalams. 

TRIGUBAS KOMFORTAS

Patogios „Citroën Jumper“ ir naujojo „ë-Jumper“ sėdynės, daiktadėžės ir jungiamumo galimybės užtikrina kasdieninį komfortą. Dėl neprilygstamų savybių pakabos ir kruopščiai įrengtos garso izoliacijos tai juntama ir vairuojant. Pritaikius specialius aksesuarus, kabiną galima paversti labai patogiu biuru.

PRITAIKOMA KONSTRUKCIJA

SUKURTAS JŪSŲ VERSLUI

Naujasis „Citroën ë-Jumper“ ir „Jumper“ siūlomi su 4 ilgių ir 3 aukščių kėbulais. Krovumas siekia 1890 kg (versijai su kabina ant važiuoklės), pakrovimo tūris yra iki 17 m³, o maksimalus leidžiamas transporto priemonės svoris siekia 4 tonas. Pakrovimo palengvinimui įrengtos didelės praktiškos durys. Siūlomos įvairioms veiklos sritims pritaikytos naujosios „Worker“ ir „Driver“ versijos. Išsirinkite sau tinkamiausią!

KOMFORTAS PAGAL UŽSAKYMĄ

FURGONAS, SUKURTAS GERIEMS ĮSPŪDŽIAMS

„Jumper“ atrodo tvirtai, tačiau tuo pat metu tai - itin malonus automobilis. Dėl patobulintos garso izoliacijos kabinoje yra visiškai tylu. Pavyzdingai veikianti pakaba garantuoja sklandų važiavimą net nelygiu keliu. Atsipalaiduoti taip pat labai padeda pagal „Advanced Comfort“ programą sukurtos komfortiškos sėdynės. Nusprendę pasirinkti elektrinę pavarą, taip pat galėsite išnaudoti važiavimo tyloje ir nulinių emisijų privalumus. 

INTUITYVIOS TECHNOLOGIJOS

11 VAIRAVIMO PAGALBŲ

Saugumas yra pagrindinis „Citroën Jumper“ kūrėjų prioritetas. Automobilyje įrengta 11 kasdienį naudojimą palengvinančių vairavimo pagalbų. 

IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

Išnaudokite naujas funkcijas: „Citroën Connect Box“ leidžia nuotoliniu būdu stebėti automobilio buvimo vietą ir degalų sąnaudas.

CITROËN Ë-JUMPER: 100 PROC. ELEKTRINIS FURGONAS

100 PROC. ELEKTRINĖS VERSIJOS PRIVALUMAI VERSLUI

100 proc. elektrinį naująjį „ë-Jumper“ įvairių sričių profesionalai gali rinktis su 37 arba 70 kWh talpos baterijomis (nuvažiuojamas atstumas siekia iki 340 kilometrų pagal WLTP bandymų ciklą). Jų energijos užteks įprastiems maršrutams, taip pat su elektros pavara galima patekti į vietas, kuriose ribojamas įprastų automobilių eismas. Mėgaukitės sklandžiu važiavimu tyloje ir mažesnėmis eksploatacijos sąnaudomis.

VARIKLIAI

100 PROC. ELEKTRINĖ PAVARA

Montuojamas 96 kW (120 AG), 260 Nm variklis ir dviejų tipų baterijos leidžiančios nuvažiuoti skirtingą atstumą: 

 • 200 kilometrų* (WLTP ciklu) su L1 ir L2 versijose montuojama 37 kWh talpos ličio jonų baterija. 
 • 340 kilometrų* (WLTP ciklu) su L2S, L3 versijose ir L4 modeliuose su kabina ant važiuoklės montuojama 70 kWh talpos baterija. 
 • 3,5 tonos bendrojo svorio modelis išvysto maksimalų 110 km/val., o 4 tonų versija – 90 km/val. 
 • Pavarų dėžėje 3 pozicijos: D (pagrindinė pavara), N (neutrali padėtis) ir R (atbulinė eiga).

3 BLUEHDi DYZELINIAI VARIKLIAI

„Citroën Jumper“ montuojami naujos kartos dyzeliniai varikliai užtikrina dinamišką vairavimą ir optimalias degalų sąnaudas. Galios diapazonas apima nuo 120 iki 165 AG:

 • 120 AG „BlueHDi“ su „Stop&Start“ ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.
 • 140 AG „BlueHDi“ su „Stop&Start“ ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.
 • 165 AG „BlueHDi“ su „Stop&Start“ ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.
 • Blanc Banquise
 • Rouge Tiziano
 • Bleu Imperial
 • Gris Acier
 • Gris Aluminium
 • Gris Graphito
 • Beige Golden White
 • Bleu Line
 • Gris Fer
 • Bleu Lago
Vaizdas iš priekio
Galinis vaizdas

AKSESUARAI

Išsirinkite aksesuarus, kurie dar labiau padidins „Citroën Jumper“ pakrovimo galimybes. Taip pat galite rinktis kabiną apsaugančius naujus grindų kilimėlius arba sėdynių uždangalus.

CITROËN PASIŪLYMAI

OPTIMISEZ VOTRE PARC AVEC CITROËN ET FREE2MOVE 

Grâce au logiciel Free2Move CONNECT FLEET, pilotez le suivi de votre flotte connectée en temps réel et réduisez les coûts de gestion de votre parc. 
Avec Free2Move FLEET SHARING, mettez à disposition de vos collaborateurs une solution digitale d’autopartage qui vous permet de réduire vos frais de déplacement.