„CITROËN AIRCROSS“ SUV GAMA

„Citroën“ SUV gamos modeliai išsiskiria nuotykiams skirtų automobilių stiliumi ir neįtikėtinomis pritaikymo galimybėmis. Aukščiausio efektyvumo pakaba su „Progressive Hydraulic Cushion™“ hidraulinėmis pagalvėmis užtikrina neprilygstamą komfortą kelyje. Automobiliuose montuojama pažangiausia įranga (pagalbinės vairavimo ir saugumo sistemos, multimedija ir kt.), o jų bagažinės – itin talpios.

CITROËN C5 AIRCROSS SUV

„Citroën C5 Aircross“ montuojama pakaba su „Progressive Hydraulic Cushion™“ hidraulinėmis pagalvėmis ir pagal „Advanced Comfort“ technologiją sukurtos sėdynės užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Naujos kartos „Citroën C5 Aircross“ SUV diegiama 20 pagalbinių vairavimo sistemų ir 6 jungiamumui skirtos technologijos. Trys individualios galinės sėdynės suteikia išskirtines pritaikymo galimybes.

 

CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID SUV

„C5 Aircross Hybrid“ SUV yra pirmasis „Citroën“ įkraunamas hibridas. Šis modelis apjungia elektromobilio ir vidaus degimo varikliu varomo automobilio galimybes tiek trumpose išvykose, tiek ir ilgesnėse kelionėse. Rinkitės tvarumą vairuodami „C5 Aircross“ įkraunamą hibridinį SUV, kuris vien tik elektriniu režimu gali važiuoti iki 135 km/val. greičiu.

 

NAUJASIS CITROËN C3 AIRCROSS SUV 

„Citroën C3 Aircross“ SUV iš visų segmento modelių išsiskiria tiksliu valdymu ir pravažumu. „Grip Control“ sistema ir didesni ratai leidžia sklandžiai važiuoti įvairia kelio danga. Kompaktiškas automobilis su ševronais papuoštu aukštu variklio gaubtu atrodo tvirtai. Priekyje integruoti lengvai atpažįstamo dizaino LED žibintai.