Skip to content
Citroën Oli [all-ë] konceptauto

Citroën Oli [all-ë]

Nukreipkime elektromobilius tinkama linkme

Gaminti elektromobilius – puiku, bet mums to nepakanka. 

Mūsų koncepcinis automobilis Citroën Oli [all-ë] yra kaip įmanoma lengvesnis, kad sunaudotų kuo mažiau elektros energijos ir kartu užtikrintų 400 km nuvažiuojamą atstumą. Jis buvo sukurtas iš perdirbtų ir perdirbamų dalių, siekiant prailginti jo tarnavimo laiką. Taigi, ar visi pritariame šiai idėjai?

MAŽIAU SVORIO = MAŽIAU ENERGIJOS

Sukūrėme Citroën Oli [all-ë] taip, kad jis būtų kuo lengvesnis
Stogas ir variklio dangtis pagaminti iš lengvasvorio korinio kartono struktūros, kuri yra tvirtesnė už plieną. 
Sėdynės pagamintos tik iš 3 dalių ir itin lengvų medžiagų
Tikslingai neperkrautas ir funkcionalus prietaisų skydelis.

PERTEKLIAUS ATSISAKYMAS

Citroën Oli [all-ë] rizikavo siekdamas išsaugoti būtiniausias funkcijas nemažinant Jūsų komforto.
Lengvesnė oro kondicionavimo sistema sumažina energijos sąnaudas: 90° kampu pasviręs priekinis stiklas ir nuožulnūs langai natūraliai atspindi saulės spindulius ir optimizuoja temperatūrą automobilyje.
Vairuotojui užtenka turėti savo išmanųjį telefoną ir nešiojamuosius garsiakalbius, kuriuos galima integruoti tiesiai į prietaisų skydelį.

PRIEŠAKYJE – ŠVIESI ATEITIS

Citroën Oli [all-ë] sukurtas naudojant perdirbtas ir perdirbamas dalis, kurias lengva remontuoti ir pakeisti, taip pratęsiant jo tarnavimo laiką.

Siekiant sumažinti sąnaudas ir sumažinti žaliavų naudojimą, automobilyje naudojamos vienodos arba tarpusavyje keičiamos dalys: priekinės durys ir langai, buferiai ir ratų arkų apdailos. Šios dalys tinka tiek kairėje, tiek dešinėje transporto priemonės pusėje. Ir atvirkščiai.

Citroën Oli [all-ë] misija – sukurti įperkamo, tvaraus ir džiaugsmingo šeimos mobilumo ateitį.

Šis koncepcinis automobilis yra kur kas daugiau nei automobilis – tai universalus bičiulis, kuris į Jūsų kasdienį gyvenimą įneša didelę dozę džiaugsmo, nesvarbu, ar jį vairuojate Jūs, ar kažkas kitas.

ĮPERKAMUMAS, GERA SAVIJAUTA IR IŠSKIRTINUMAS

Citroën įsivaizduoja pasaulį, kuriame asmeninis mobilumas yra pasiekiamas kiekvienam, ir tai yra visiems suprantama sąvoka. Šį manifestą įkūnija unikalus koncepcinis automobilis, kupinas išmanių idėjų, kuris padės supurtyti visuomenę. Tai optimistinio ir funkcionalaus elektrinio mobilumo projektas, netolimoje ateityje pagerinsiantis visų kasdienį gyvenimą.

Ami viską daro savaip

Išskirtinai inovatyvus AMI siekia, kad elektrinis mobilumas taptų prieinamas visiems. AMI paskatino prekės ženklo atstovų kūrybiškumą, kad būtų sukurtas CV21, kuris prieštarauja dabartinei pramonės tendencijai kurti vis sunkesnes, sudėtingesnes ir brangesnes elektrines transporto priemones.