Skip to content

CITROËN CXPERIENCE CONCEPT

Likus vienam mėnesiui iki Paryžiaus automobilių parodos pristatytas „CXPERIENCE Concept“ įkūnijo prekės ženklo planus didelių hečbekų segmente. Pritrenkiančio dizaino koncepcinis modelis taip pat atskleidė „Citroën Advanced Comfort®“ programos privalumus.  

HORIZONTALIOS LINIJOS

Novatoriško hečbeko ilgis siekia 4,85 m, o plotis – 2 m. Itin žema vos 1,37 m aukščio stogo linija ir trumpos iškyšos 3 m bazės kraštuose leido išgauti grakščias „CXPERIENCE Concept“ linijas. Ševronai su žibintus siekiančiomis chromo juostomis pabrėžia automobilio plotį.

 

V formos dienos šviesos suteikia automobiliui modernios išvaizdos. Jas sudaro siauros 3 mm pločio juostelės, tarp kurių integruoti elegantiški posūkių signalai. Apšvietimo įrangą sklandžiai apibendrina abiejose pusėse žemiau sumontuoti trijų kryptinių LED žibintų komplektai.

ŠIUOLAIKIŠKAS INTERJERAS

Vieno stipino vairas yra duoklė prekės ženklo istorijai, o horizontalaus dizaino prietaisų skydelis atrodo lyg būtų pakibęs ore. Trimatėje jo išvaizdoje aiškiai matyti nuo galinių durų prasidedanti vientisa išpjova, sustiprinanti erdvės ir lengvumo pojūtį.

Ypač daug dėmesio skirta sėdynių dizainui. Jos aptrauktos paminkštintu pluoštiniu audiniu, o atlošai padengti panašia į prietaisų skydelio šviesaus atspalvio riešutmedžio mediena.

RAMYBĖ IR PATOGUMAS

Išskirtinai pagal keleivių poreikius sukonstruotame prabangiame hečbeke vairuotoją ir keleivius viduje apgaubia aukščiausio lygio komfortas. 

Komforto savybės itin būdingos „Citroën“ automobiliams ir netgi tapo skiriamuoju prekės ženklo bruožu.

 

„Citroën Advanced Comfort®“ programa žvilgsnį kreipia ir į apšvietimą. Jis padeda sukurti jaukią interjero atmosferą. Platūs langai ir du per visą automobilio ilgį besitęsiantys stoglangiai užlieja saloną natūralia šviesa, o oro grynintuvas užtikrina pačius maloniausius pojūčius.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

„Citroën Advanced Comfort®“ programa yra svarbi „CXPERIENCE Concept“ dizaino koncepcijos dalis. „Citroën“ turi aiškią ateities viziją, o išnaudodama automobilių dizaino patirtį gali pasiūlyti dar aukštesnio lygio komfortą.

 

Su šiuo koncepciniu modeliu demonstruojamas platesnis požiūris, apimantis daugybę skirtingų kriterijų, įskaitant salono apšvietimą, erdvumą, ergonomiką ir jungiamumo galimybes. Patogioje „CXPERIENCE Concept“ aplinkoje galima atsipalaiduoti ir naudojantis naujausiomis technologijomis dalintis ryškiausiais įspūdžiais.

GALIMYBĖ DALINTIS

„Citroën CXPERIENCE Concept“ yra jaukus ir komfortiškas automobilis su naujomis jungiamumo galimybėmis. Intuityvi vartotojo sąsaja sukurta taip, kad vairuotojas ir keleiviai neprarastų ryšio su skaitmeniniu pasauliu. Naudotis naujomis išmaniosiomis technologijomis yra labai paprasta.

 

Stačiakampis 19 colių jutiklinis ekranas yra pagrindinė prietaisų skydelio ir centrinės konsolės dalis. Juo valdomos svarbiausios funkcijos, įskaitant oro kondicionierių, vairavimo pagalbas, navigaciją ir multimediją. Jutiklinis ekranas padalintas į kelias sekcijas, kurios orientuotos į vairuotoją arba skirtos keleiviui.  Pagal vartotojų poreikius ekraną galima padalinti 1:3 ir 2:3 arba 2:3 ir 1:3.

HIBRIDINĖ PAVARA

Tai, kad išmaniosioms technologijoms skiriama daug dėmesio, galima suprasti žvelgiant į visišką atsipalaidavimą užtikrinančios įkraunamos hibridinės pavaros parinkimą. „CXPERIENCE Concept“ kviečia keliauti išnaudojant įkraunamo hibrido efektyvumą, dinamiškumą, galią ir universalumą.

 

„CXPERIENCE Concept“ benzininis variklis pasiekia 150–200 AG galią, o tai drauge su papildoma 80 kW elektros variklio galia užtikrina įspūdingą dinamiką. „Cxperience Concept“ gali veikti ir kaip nulinių emisijų automobilis. Varomas vien elektra šis modelis gali nuvažiuoti 60 km atstumą.