Skip to content
automobilių - NAUJASIS „Citroën C3 Aircross“

Atnaujintas „Citroën C3 Aircross“ siunčia žinutę komfortą ir praktiškumą vertinantiems vairuotojams

Prancūzijos automobilių gamintoja „Citroën“ atnaujino vieną populiariausių savo modelių „C3 Aircross“. Nuo debiuto 2017 metų pabaigoje jau 330 tūkst. vienetų tiražu pagamintas itin konkurencingo mažųjų SUV automobilių segmento atstovas į pirkėjų širdis apeliavo patraukliu ir lengvai individualizuojamu dizainu, tvirtumu, erdvumu ir plačiu pritaikymu. Atnaujintas modelis praplėtė praktiškumo arsenalą: dar daugiau universalumo, kurio suteikia sumaniai transformuotas erdvus salonas, naujų skaitmeninių technologijų ir interjero komforto.

 

Keleivių komfortui – aukštesnio segmento sprendimai

Nors automobilių formos vis žemėja ir panašėja į sedanus, atnaujintas „C3 Aircross“ kaip tik pasižymi pabrėžtinu SUV dizainu – kompaktiškas, bet didelio tūrio kėbulas, užtikrinta stovėsena kelyje su padidinta prošvaisa ir plačiais ratais. Taip pat buvo peržiūrėta atnaujinto modelio individualizavimo galimybių programa, kad būtų patenkinti poreikiai vairuoti unikalų ir išsiskiriantį automobilį, – dabar galima rinktis iš 70 eksterjero derinių.

Naujojo „C3 Aircross“ interjeras dar komfortiškesnis dėl „Citroën Advanced Comfort®“ programos sprendimų, naudojamų aukštesnio segmento modelyje „C5 Aircross“. Be pakabos nustatymų, užtikrinančių itin sklandų važiavimą, „C3 Aircross“ iš didesniojo brolio perėmė ypač patogias „Advanced Comfort“ sėdynes.

Pasirinkus „Urban Blue“, „Metropolitan Graphite“ ir „Hype Grey“ interjero apdailas, sėdynės „Advanced Comfort“ gerina keleivių komfortą ir patogumą. Pavyzdžiui, papildomas 15 mm storio standžiųjų putų užpildo sluoksnis, primenantis lovos čiužinio efektą, juntamas vos įsėdus į automobilį, o sėdėti patogiau ne tik dėl stipresnės nugaros atramos, bet ir gerokai platesnės sėdynės. 

Komfortas ilgose kelionėse ir atsparumas dėvėjimuisi užtikrinamas pasitelkus didelio tankio apmušalų ir standesnio putų užpildo sluoksnio kombinaciją centrinėse sėdynių dalyse, turinčiose aktyviausią kontaktą su sėdinčiais.

 

Universalumui – ypač dėmesio

Jaunais C3 Aircross ir saglabājis klasē vadošo modularitāti, plašumu un gaisīgumu, lai labsajūta un daudzpusība lietošanas laikā būtu vēl lielāka. Būdams kompakts, 4,16 metrus garš, C3 Aircross ir unikāls piedāvājums savā segmentā ar nepārspējamu salona plašumu.

Dėl kompaktiško 4,16 metro kėbulo ilgio, didelės erdvės jame ir praktiškų transformacijos galimybių atnaujintas „C3 Aircross“ gerokai išsiskiria savo segmente. Išskirtinės erdvės suteikta sėdintiems gale (kojoms ir galvų lygyje), automobilis dar labiau skirtingoms situacijoms pritaikomas dėl 150 mm atstumu stumdomos galinės dviejų nepriklausomų dalių sėdynės ir plokščiai sulankstomos priekinės keleivio sėdynės.

Ši veiksmų kombinacija suteikia galimybę gabenti 2,4 metro ilgio krovinius, pavyzdžiui, baldus ar sporto įrangą. Esant poreikiui, bagažinės tūris gali būti didinamas nuo 410 iki 520 litrų paslinkus galinę sėdynę pirmyn ir iki 1289 litrų – ją visiškai nulenkus.

Interjeras yra išskirtinai šviesus, tai lemia didelio ploto langai ir panoraminis stiklinis stoglangis.

„C3 Aircross“ dar funkcionalesnis tapo ir dėl naujos, skrupulingai apgalvotos centrinės konsolės, galinėje dalyje turinčios didelę, slankiojančiu užraktu uždaromą daiktų dėtuvę, kurią gali pasiekti tiek priekyje, tiek gale sėdintys žmonės. Daiktadėžės ir smulkmenoms pasidėti skirtos erdvės (tarp jų – mažas dėklas priešais priekinį keleivį, galinės sėdynės atloše paslėptame ranktūryje sumontuoti puodelių laikikliai, kišenės priekinių sėdynių nugarėlėse ir gausybę erdvės centrinės konsolės apačioje) išdėstytos visame automobilyje ir patogiai pasiekiamos visiems keleiviams.

 

Tinkamas įvairioms sąlygoms

Kasdienį patogumą bei saugumą užtikrina solidus technologijų paketas. Į akis krenta didesnis, 9 colių įstrižainės, aukštesnio grafikos lygio jutiklinis ekranas, kuriame patogiau naudotis „Citroën Connect Nav“ navigacijos įranga bei „Mirror Screen“ funkcija, palaikančia „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ programėles. Be to, išmanųjį telefoną galima įkrauti belaidžiu būdu.

Naujasis „C3 Aircross“ siūlo pasitelkti 12 intuityvių vairavimo pagalbinių priemonių, kurios paprastina kasdienį gyvenimą ir kiekvieną kelionę paverčia saugesnę. Saugumo technologijos apima spalvotą projekcinį ekraną (vairuotojo akių lygyje pateikiama naudinga informacija), greičio ribojimo ženklų atpažinimo ir rekomendacijos funkcijas, aktyviąją avarinio stabdymo bei automatinę tolimųjų ir artimųjų šviesų perjungimo sistemas.

Tarp kitos mažajame krosoveryje sumontuotos pagalbinės įrangos – bekontaktis raktas ir mygtuku aktyvuojamas užvedimas, parkavimo pagalbos sistema ir atbulinio vaizdo kamera, centriniame ekrane rodanti už automobilio esantį vaizdą.

SUV modelio prigimtį ir poreikį be pastangų įveikti įvairios dangos kelio atkarpas atliepia sukibimo parinkčių sistema „Grip Control®“ su nusileidimo nuo kalno pagalbos funkcija. Ji leidžia vairuotojams jaustis daug universaliau ir patogiau visose situacijose, suteikia galimybę priderinti priekinės varomosios ašies sukibimą pagal dangos paviršių bei išlaikyti tolygų greitį leidžiantis nuo kalvų net ir išties stačiuose nuolydžiuose.

Atnaujintas „C3 Aircross“ siūlomas su itin efektyviais benzininiais bei dyzeliniais 110–130 AG galios varikliais, kurie derinami su 6 laipsnių mechaninėmis ir automatinėmis pavarų dėžėmis.