Skip to content
Automobilių - Naujasis Citroën ë-C3

„Citroën“ pristato visiškai naują „C3 Aircross“ modelį

 

Prancūzijos gamintojas „Citroën“ radikaliai pakeitė savo požiūrį į kompaktiškų SUV modelių rinką ir sukūrė naujosios kartos „C3 Aircross“ modelį nuo balto lapo. Europietiška šio automobilio versija gaminama ant „Smart Car“ platformos, kuria ji dalijasi su naujausiu C3 modeliu. Ši platforma leidžia bendrovei kurti automobilius už ypač patrauklias kainas, taip formuojant naują prekių ženklo identitetą, atsispindintį tiek automobilio išorėje, tiek viduje.

 

 

 

Šeimos SUV modelis, kuriame telpa iki 7 keliautojų

4,39 m ilgio krosoveris su 2,67 m ratų baze išsiskiria rekordiniu erdvumu savo klasėje. Antrosios sėdynių eilės keleiviai 5 vietų versijoje gali jaustis itin patogiai. Už jų nugarų yra 460 litrų talpos bagažinė. Ieškantiems dar didesnio universalumo, gamintojas pirmą kartą siūlo 7 vietų „C3 Aircross“ versiją – pirmąją tokią segmente. Ši versija, išlaikanti tuos pačius matmenis, suteikia ypač didelį lankstumą kompaktiškame ir manevringame modelyje.

 

Dėl ilgiausios savo kategorijoje ratų bazės, galinės durys yra ypač ilgos. Tai leidžia keleiviams lengvai atsisėsti ant antros eilės sėdynių 5 vietų versijoje ir patogiai įsitaisyti trečioje eilėje 7 vietų versijoje. Trečiosios keleivių eilės erdvė įrengta pagal tą patį standartą kaip ir kitos sėdynės – su galvos atramomis, porankiais, puodelių laikikliais, USB lizdu, erdve kojoms ir oro kondicionieriumi.

 

Išraiškingas automobilio išorės dizainas perteikia SUV stiliaus tvirtą stovėseną ir galią. Naujas dizainas atspindi didesnį ryžtą, sportiškumą ir atsparumą, išsiskirdamas aštresniais kampais ir įtikinamesniu stiliumi. Tiesus stogas bei 1,66 m kėbulo aukštis užtikrina patogią erdvę keleiviams.

 

Nuo pat projekto pradžios norėjome sustiprinti „C3 Aircross“ pozicijas SUV pasaulyje. Mes pasirinkome griežtą, įtikinamą dizainą, kuris suteikia automobiliui jėgos ir tvirtumo. Daugiau nei 20 cm siekianti prošvaisa, paaukštinta vairavimo padėtis ir subtilus šviesos žaismas dėl konstrukcinių sprendimų leidžia naujajam modeliui žengti dar vieną žingsnį ir tapti tikru SUV,“ – sako „C3 Aircross“ dizaino projektų vadovas Borisas Reinmolleris.

 

 

Dėmesys komfortui

Bendrovė „Citroën“ garsėja ypatingu dėmesingumu vairuotojų lūkesčiams, kurie apima automobilių komfortą, erdvumą ir praktiškumą. Todėl visiškai naujame „C3 Aircross“ įdiegta „C-Zen-Lounge“ interjero sistema su projekciniu vaizdo ekranu, sumažinto dydžio vairu ir dar labiau patobulintomis „Citroën Advanced Comfort“ sėdynėmis. Šios sėdynės yra su nauju apmušalu, kuriame yra papildomas 10–15 mm storio standžiųjų putų sluoksnis, taip pat optimizuota šoninė atrama.

 

Važiavimo komfortą padidina „Citroën Advanced Comfort“ pakaba su progresyviais dviejų kamerų hidrauliniais amortizatoriais –  jie pirmą kartą sumontuoti jau bazinėje įrangoje.

 

Horizontalus prietaisų skydelis su markei būdingomis vertikaliomis ventiliacijos angomis yra padalintas į du lygius. Ši erdvė padengta specialiu audiniu, o abiejuose jos galuose įrengtos šiltos šviesos zonos, suteikiančios automobilio keleiviams malonesnę savijautą.