Skip to content

VISAPUSIŠKOS ŽINIOS APIE HIBRIDUS

Atėjus laikui atlikti Jūsų įkraunamo hibridinio automobilio techninę priežiūrą, Jūs norėtumėte gauti tik aukščiausios kokybės paslaugas. „Citroën“ servisai aprūpintis specialiais įrankiais, o nuolat apmokomi specialistai žino viską apie naujas technologijas. Važinėkite ramiai turėdami techninės priežiūros sutartį su „Citroën“ teikiamų paslaugų įsipareigojimais.

HIBRIDO TECHNINĖS PRIEŽIŪROS SUTARTIS

Užtikrinant sklandžią įkraunamo hibridinio automobilio eksploataciją itin svarbi tinkama vidaus degimo variklio ir elektros motoro techninė priežiūra. Todėl apsilankymo servise periodiškumas yra toks pat kaip ir automobilio su vidaus degimo varikliu, o tuo pat metu atliekami papildomi darbai užtikrina hibridinės įrangos efektyvumą. Techninės priežiūros paslaugų kaina yra ne didesnė nei vien tik vidaus degimo variklį turinčiam automobiliui. Į sutartį įtraukta pagalba kelyje, susidėvėjusių ar nekokybiškų detalių keitimas arba restauracija ir suplanuoti techniniai patikrinimai.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS ĮSIPAREIGOJIMAI

Vairuodami daugelį pranašumų turintį „Citroën“ įkraunamą hibridą būsite ramūs. Pasinaudokite baterijai suteikiama 8 metų ar 160000 km garantija, visą eksploatacijos laikotarpį galiojančia „Citroën“ pagalba kelyje ir prekės ženklo ekspertų užtikrinama kvalifikuota technine priežiūra.

Viską kontroliuoti tampa dar lengviau naudojantis specialiai įkraunamiems hibridams skirtomis paslaugomis, pavyzdžiui, techninės priežiūros sutartimi. Taip pat pasiūlysime Jums įkrovimo įrangos sprendimus, orientacines techninės priežiūros sąmatas ir galimybę internetu registruotis apsilankymui servise. Kiekvieną kartą atvykę atlikti techninės priežiūros, mėgaukitės programinės įrangos atnaujinimais ir nuplauto automobilio švara.