Skip to content

ŠIMTAS METŲ PATIRTIES

Jau daugiau nei 100 metų kiekvienas norintis gali pasinaudoti „Citroën“ taikomų aukščiausio lygio technologijų pranašumais. Mūsų ekspertai siūlo paslaugas visiems Jūsų poreikiams, todėl nebereikia rūpintis detalėmis ar atliekamų darbų kokybe. Prekės ženklas taip pat teikia pasiūlymus su Jūsų automobilio techninei priežiūrai skirtomis „Citroën“ servisuose naudojamomis atsarginėmis dalimis.

CITROËN PATIRTIS

Techninės priežiūros planai

„Citroën“ servisų specialistai apie šios markės automobilius žino viską, todėl galite būti tikri, kad Jūsų automobilis – gerose rankose. Pasinaudokite techninės priežiūros programa už geriausią kainą ir užtikrinkite saugų vairavimą. Priklausomai nuo automobilio amžiaus, „Citroën“ ekspertai taip pat siūlo Jūsų poreikiams pritaikytus planus. 

Pasiūlymai su originaliomis Citroën detalėmis

„Citroën Origin“ pasiūlymuose naudojamos originalios „Citroën“ detalės. Tai garantuoja sklandžiai atliekamą techninę priežiūrą ir automobilio savininko ramybę. Gamintojas užtikrina, kad sumontuotos detalės savo kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu prilygsta toms, su kuriomis automobilis išvažiavo iš gamyklos. Gaukite pasiūlymą su bendra techninės priežiūros darbų ir originalių detalių kaina. Taip pat suteikiama vienerių metų garantija.

Citroën techninės priežiūros privalumai

Jei automobiliui jau daugiau nei treji metai, greičiausiai ieškote pigesnės techninės priežiūros. Pasinaudokite „Citroën Advantage“ pasiūlymais. Trejų metų ir senesniems automobiliams naudojamos pigesnės „Citroën“ inžinierių atrinktos ir sertifikuotos įvairių gamintojų detalės. Atkreipkite dėmesį į tai, kad „Eurorepar“ dalims suteikiama 2 metų garantija, kuri galioja visuose oficialiuose „Citroën“ servisuose.

DIDELIS ATSARGINIŲ DETALIŲ PASIRINKIMAS

Atsarginių detalių pasirinkimas

„Citroën“ servisuose rasite platų Jūsų automobiliui skirtų atsarginių detalių pasirinkimą. Siūlomos naujos originalios arba sertifikuotos įvairių gamintojų detalės, o taip pat ir naudotos dalys. Čia pat atliekami ir visi techninės priežiūros darbai. Mūsų ekspertai greitai pasiūlys geriausiai kliento finansines galimybes atitinkantį sprendimą.

Originalios detalės

Būkite tokie pat reiklūs automobilio priežiūrai, kokie buvote kai tik nusipirkote naują „Citroën“. Rinkitės specialiai tam modeliui skirtas originalias detales. Ekspertai išbando visas originalias „Citroën“ dalis (specialiuose testuose tikrinamas jų patikimumas ir ilgaamžiškumas), o jų techninės charakteristikos atitinka automobilio konstrukciją, todėl galite važiuoti ramiai. Šios detalės siūlomos visuose pasaulinio „Citroën“ atstovybių tinklo servisuose.

Įvairių gamintojų detalės

Savo „Citroën“ automobiliui galite įsigyti ir pigesnių atsarginių detalių. Mūsų ekspertų patikrintos įvairių gamintojų „Eurorepar“ detalės su 2 metų garantija sumažina senesnių nei 3 metų automobilių techninės priežiūros išlaidas. Įgaliotuose servisuose siūlomas iki 12000 skirtingų detalių asortimentas.

Restauruotos detalės

Antrą kartą panaudokite atsargines dalis (taip pat ir variklio mazgus) ir prisidėkite prie aplinkos tausojimo. Tai tapo įmanoma dėl kompanijos taikomos metodikos. Naudotos detalės po techninės priežiūros darbų atnaujinamos laikantis griežtų reikalavimų, kurie yra tokie patys, kaip ir originalioms dalims. „Citroën“ siūlo platų naudotų ir restauruotų detalių pasirinkimą su galiojančia garantija. Lyginant su naujomis detalėmis, restauruotos yra iki 40 proc. pigesnės.

Naudotos detalės

Jei norite sumažinti techninės priežiūros išlaidas, servisas gali paskaičiuoti sąmatą su naudotomis detalėmis. Lyginant su naujomis dalimis, išlaidos naudotoms detalėms gali būti iki 50 proc. mažesnės. Automobilis bus tvarkingas, tačiau tai kainuos mažiau. Šias dalis tiekia restauravimu užsiimantys mūsų partneriai. Sertifikuotos ir puikios būklės detalės yra paruoštos pakartotiniam naudojimui Jūsų automobilyje.

CITROËN AKSESUARAI

Siūlomi įvairūs aksesuarai leis pritaikyti „Citroën“ automobilį Jūsų poreikiams. Pasirinkite iš daugiau nei 2500 prekių, įskaitant transportavimo sprendimus (stogo bagažines, priekabų jungtis ir kt.), saugumo ir komforto įrangą. Aksesuarus galite įsigyti atstovybėse arba internetinėje parduotuvėje.