Skip to content

ELEKTROMOBILIŲ GAMA

Rinkitės automobilius iš „Citroën“ elektromobilių gamos ir pereikite prie tvaraus transporto. 

Naujasis ë-C4 hečbekas, elektrinis „Citroën ë-SpaceTourer“ vienatūris ir naujasis mobilumo projektas AMI –  visi šie automobiliai sukurti patenkinti pačius įvairiausius mobilumo poreikius. Vieni jų tinka ilgoms kelionėms, kiti sukurti važinėjimui mieste. Išsirinkite tą, kuris geriausiai tinka Jums.

ELEKTROMOBILIŲ PRIVALUMAI

Sužinokite daugiau apie elektromobilių privalumus. 

Sklandus važiavimas be triukšmo ir vibracijų, akimirksniu juntamas sukimo momentas, jokių CO2 emisijų, spartusis įkrovimas ir kt.

Orientuojantis į dabartinius ir ateities iššūkius, vienoje vietoje sutelktos visos naujausios technologijos, užtikrinančios lengvą eksploataciją bet kokiomis sąlygomis.

ELEKTROS PAVAROS PRIVALUMAI

Mėgaukitės elektromobilių komfortu

Mėgaukitės elektros pavaros užtikrinamu aukščiausio lygio komfortu.

Elektromobilis važiuoja tyliai, jį lengva valdyti ne tik mieste, bet ir užmiesčio keliuose. Raminančiai nuteikianti elektros pavara veikia sklandžiai ir tuo pat metu garantuoja dinamišką valdymą: 

  • Nėra vibracijų ir trūkčiojimo, nereikia keisti pavarų, todėl važiavimas visiškai netrikdomas ir idealiai tolygus.
  • Akimirksniu pajuntamas maksimalus sukimo momentas paaštrina vairavimo pojūčius.
  • Nuotolinio valdymo paslaugos užtikrina kasdienį patogumą.

Finansiškai naudinga

Vairuodami elektromobilį sutaupysite:

  • * Dėl paprastesnės techninės priežiūros automobilio eksploatacija bus pigesnė.
  • * Įsigydami elektromobilį gausite valstybės kompensaciją (nereikės mokėti taršos mokesčių, keičiant naudotą automobilį į ekologiškesnį skiriamos išmokos).
  • * Suteikiama garantija, kad naujojo ë-C4 baterija aštuonerius metus arba 160000 kilometrų išlaikys mažiausiai 70 proc. įkrovimo talpos.

NAUJASIS CITROËN Ë-C4

Nuo šiol kasdien galite naudotis ë-C4 elektros pavaros privalumais! Naujasis „Citroën“ hečbekas išsiskiria pažangiais technologiniais sprendimais ir atitinka naujos kartos mobilumo reikalavimus. Tai automobilis, garantuojantis neprilygstamus pojūčius kelyje. Mėgaukitės tyla salone, optimaliu komfortu, nulinėmis CO2 emisijomis ir efektyvumą bet kokiomis sąlygomis užtikrinančiais trimis važiavimo režimais. 

Žvelgiant iš išorės, naujasis ë-C4 – kompaktiškas hečbekas su SUV bruožais. Netradiciniu dizainu šis automobilis labai skiriasi nuo kitų šio segmento modelių.

NAUJASIS CITROËN Ë-SPACETOURER

100 proc. elektrinis „Citroën ë-SpaceTourer“ išsiskiria neagresyviu vienalyčiu dizainu. Sklandžiomis linijomis suformuota jo išorė atrodo energingai ir tuo pat metu kelia pasitikėjimą. Kalbant apie šį modelį, ypatingai svarbus praktiškumas, todėl elektrinė versija išlaikė visas gerąsias „SpaceTourer“ savybes, įskaitant salono erdvę ir keleivių transportavimo galimybes.

Šį elektromobilį visiškai be rūpesčių galima eksploatuoti pačiomis įvairiausiomis sąlygomis: segmento etalonu laikomas nuvažiuojamas atstumas siekia 330 km, spartusis įkrovimas leidžia per 30 min. iki 80 proc. papildyti baterijos energijos atsargas, ir visa tai – išlaikant standartinio modelio universalumą. Suteikiama garantija, kad baterija 8 metus arba 160000 km išlaikys mažiausiai 70 proc. įkrovimo talpos.

CITROËN AMI, GALIMYBĖ VAIRUOTI ELEKTROMOBILĮ NUO 16 METŲ

Jau ilgiau nei šimtmetį „Citroën“ drąsiai kuriami nauji sprendimai padeda vystytis visai automobilių pramonei ir daro asmeninį transportą labiau prieinamą visiems norintiems. 2020 metais debiutavęs AMI yra vienas įdomiausių ševronais pažymėto prekės ženklo kūrinių. Siekiama kuo platesniam vartotojų ratui suteikti galimybę judėti po miestą laisvai ir neteršiant aplinkos CO2 emisijomis. Šią keturratę transporto priemonę galės vairuoti 16 metų sulaukę asmenys. Automobilyje sumontuota elektros pavara, o supaprastintame, tačiau komfortiškame, salone įrengtos dvi sėdynės.  Automobilio išorę kiekvienas galės suasmeninti pagal skonį.