Skip to content
Philosophie

JŪS ĮKVEPIATE CITROËN

André Citroën parodė pavyzdį, kaip vaizduotė ir novatoriški sprendimai gali palengvinti žmonių kasdienybę. Mes tęsiame jo pradėtą darbą, o įkvėpimo semiamės iš Jūsų gyvenimo būdo ir troškimų. Viziją įkūnija šūkis JŪS MUS ĮKVEPIATE. „Citroën“ įsiklauso į Jūsų svajones ir garantuoja visišką laisvę bei galimybę dalintis brangiomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis. Turime aiškią ateities viziją ir kuriame išskirtinius automobilius, o Jūs esate neišsemiamas mūsų įkvėpimo šaltinis.

UNIKALUS IR DRĄSUS DIZAINAS


„Citroën“ požiūris į automobilių dizainą yra unikalus – esame drąsūs ir išsiskiriame originaliu stiliumi. Kaip mums tai pavyksta? Kultinių modelių išvaizdai ir atskiroms detalėms skiriame ypač daug dėmesio, kartu išlaikydami paprastumą. Dėl to mūsų automobiliai taip išsiskiria gatvėje.

SUASMENINIMO GALIMYBĖS

Kiekvieną modelį galite pritaikyti pagal savo skonį. Unikalaus stiliaus „Citroën“ automobiliai išsiskiria plačiomis suasmeninimo galimybėmis, galinčiomis perteikti Jūsų charakterio bruožus. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį į „Citroën C3 Aircross“ pasirinkimus ir susikurkite unikalų automobilį. Skirtingi išorės spalvų deriniai pagal modelį gali būti pritaikomi prie stogo apdailos ir apsauginiu oksido sluoksniu apsaugotų spalvų. Suasmeninimas persikelia į vidų – unikalią atmosferą padės sukurti skirtingas apšvietimas, apdailos medžiagos ir komforto įranga.

CITROËN ADVANCED COMFORT TECHNOLOGIJOS

Nuo veiklos pradžios 1919 metais „Citroën“ garsėja pažangiais komforto sprendimais. Vienas daugiausiai patirties turinčių gamintojų visuomet skyrė dėmesio svarbiausioms šios srities inovacijoms. 1934 metais novatoriškas sprendimas buvo nepriklausoma „Traction“ modelio pakaba, o dabar kompanija naudoja „Progressive Hydraulic Cushions“ hidraulines pagalves, „Advanced Comfort“ sėdynes ir kitas naujoves. Šios technologijos pritaikytos „Citroën C5 Aircross“ SUV ir naujajam C4. Jūsų komfortas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų.

VAIRAVIMO PAGALBOS

„Citroën“ siūlo efektyvius šiuolaikinių vairavimo iššūkių sprendimus. Kompanija nuolat diegia naujoves, kad būtų lengviau vairuoti mieste ir užmiestyje. „Citroën“ technologijos atitinka kiekvieno vartotojo poreikius ir užtikrina patogumą. Kuriame ir tobuliname įrangą, kad kasdieninis automobilio vairavimas būtų kiek galima lengvesnis. Naujos sistemos gerina saugumą ir garantuoja vairavimo malonumą.