Skip to content

MY CITROËN PROGRAMĖLĖ

„My Citroën“ leidžia palaikyti ryšį su automobiliu ir suteikia prieigą prie svarbiausios informacijos. Ši suasmeninama programėlė leidžia matyti techninės priežiūros duomenis ir lengviau naudotis „Citroën“ paslaugomis. Atraskite pagrindines „My Citroën“ funkcijas.

PAŽIŪRĖKITE MY CITROËN MOKOMĄJĄ MEDŽIAGĄ

MY CITROËN GALIMYBĖS

Automobilio buvimo vietos nustatymas

„My Citroën“ programėlė turi GPS signalo fiksavimo funkciją, todėl nustatyti automobilio buvimo vietą labai paprasta.

Vairavimo įpročių keitimas

Vairavimo funkcija leidžia peržiūrėti visų kelionių statistiką ir pagal tai optimizuoti vairavimą. 

Visa informacija apie automobilį

Transporto priemonės skyrelyje greitai rasite visus automobilio dokumentaciją ir naudingus patarimus. Tai itin naudinga, kai prietaisų skydelyje pasirodo pranešimas apie planuojamą techninę apžiūrą!

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA KELYJE

Žvilgsnis į serviso knygelę

Lengvai rasite visą informaciją apie automobilio techninę priežiūrą, garantijos sąlygas, ridą ir planuojamo kito apsilankymo servise datą. „My Citroën“ siūlo techninės priežiūros planus, kurie atitinka klientų vairavimo įpročius.

Registracija apsilankyti Citroën servise

Paprasta ir praktiška „My Citroën“ programėlė suteikia galimybę gauti techninės priežiūros sąmatą ir iš anksto užsiregistruoti į norimą „Citroën“ servisą.

Palaikykite ryšį ir išvenkite rūpesčių

Patekote į avariją arba sustotoje kelyje dėl gedimo? Kontaktų ir pagalbos puslapyje būsite nukreipti į klientų aptarnavimo skyrių arba techninės pagalbos specialistus. Šios tarnybos dirba 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

PASLAUGOS TURINTIEMS ELEKTROMOBILIUS ARBA HIBRIDUS

Su my Citroën valdykite automobilį nuotoliniu būdu

„My Citroën“ programėlė leidžia patikrinti nuvažiuojamą atstumą, nuotoliniu būdu valdyti baterijos įkrovimą arba nustatyti salono temperatūrą. Naudojantis „My Citroën“ programėle.

PERŽIŪRĖKITE NUOTOLINIŲ FUNKCIJŲ MOKOMĄJĄ MEDŽIAGĄ