Skip to content
Pagalba renkantis ir perkant Citroën automobilį

Teisinga kryptimi

Rinkdamiesi Citroën, renkatės ramybę ir gerą savijautą – nuo pat automobilio įsigijimo momento. „CITIZEN“ programa – tai vientisa paslaugų ekosistema, padedanti Jums viso automobilio pirkimo proceso metu: nuo galimų pasirinkimų svarstymo ir galutinio sprendimo iki pat automobilio atsiėmimo.

IŠPLĖSKITE SAVO IDĖJŲ RIBAS

Noriu gauti individualų pasiūlymą, išsirinkti automobilį ir atlikti bandomąjį važiavimą

Gaukite individualų pasiūlymą patogiai įsitaisę savo namuose. Taip pat galite užsisakyti bandomąjį važiavimą pasirinktu Citroën automobiliu atstovybėje arba Citroën prekybos vietose.

CITROËN PARDUOTUVĖ

Noriu pateikti užsakymą iš namų

Konfigūruokite, peržiūrėkite automobilius sandėlyje ir užsisakykite bet kurį iš mūsų naujų Citroën automobilių internetu – neišeidami iš namų, už geriausią įmanomą kainą ir kada panorėję.

 

Gaukite mūsų ekspertų patarimų viso pirkimo proceso metu – nuo momento, kai pradedate rinktis tinkamiausią automobilį, iki pat užsakymo internetu pateikimo.

CITROËN SANDĖLIO PASIŪLYMAI

Atraskite ir išsirinkite savo mėgstamiausią Citroën iš plataus mūsų sandėlio automobilių pasirinkimo jau šiandien.

 

 

MY CITROËN

Noriu naudotis „MyCitroën“ programėle, kuri palengvintų kasdienį gyvenimą

Naudodamiesi „My Citroën“ palaikykite ryšį su savo automobiliu ir gaukite reikiamą informaciją. Ši programėlė leidžia naudotis individualia Jūsų automobilio techninės priežiūros registravimo sistema ir suteikia prieigą prie visų Citroën paslaugų.

Naudodamiesi GPS galite lengvai rasti savo automobilį. Taip pat galite optimizuoti vairavimą, gaudami visų kelionių statistinius duomenis apie degalų sunaudojimą, išlaidas, nuvažiuotą atstumą ir dar daugiau!