Skip to content

TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ PALENGVINANČIOS PASLAUGOS

„Citroën“ teikia automobilio techninę priežiūrą palengvinančias specialias paslaugas. Rinkitės iš visą parą teikiamų standartinių ar greitųjų „Citroën“ paslaugų. Taip pat pasinaudokite automatinio informacijos perdavimo privalumais ir nuotolinėmis „Teleservices“ ir „Videocheck“ paslaugomis.

PAPILDOMŲ DARBŲ FILMAVIMAS

Žinosite viską apie atliekamus darbus

Papildomų darbų filmavimas

„Videocheck“ yra šiuolaikiškas būdas informuoti klientus apie papildomus darbus. Jei apžiūrėdami automobilį serviso specialistai pastebės, kad reikia atlikti papildomus techninės priežiūros darbus, kurie nebuvo suplanuoti, Jums apie tai būtinai praneš. 

 

  • Užfiksavę viską su „Videocheck“ programėle, meistrai atsiųs vaizdo įrašą su remontuotinomis vietomis ar detalėmis. 
  • Turėdami visą informaciją galėsite nuspręsti, ar sutinkate, kad šie darbai būtų atlikti. 

 

Pasiūlymas gali būti išsiųstas trumpąja SMS žinute arba el. paštu. Taip taupomas laikas, nes visi reikiami darbai atliekami vienu metu. Siūlomų papildomų darbų galite atsisakyti.

NUOTOLINIS DUOMENŲ PERDAVIMAS

Jums nebereikės planuoti kito apsilankymo servise. Naudojantis „Teleservices“ paslauga automobilis automatiškai fiksuoja visus pokyčius ir informuoja apie tai serviso specialistus. Šis nemokamas pasiūlymas, kuriam nereikia jokio abonemento, įgalina nuotolinį automobilio duomenų perdavimą atstovybei. Taupant laiką ir mažinant išlaidas techninės priežiūros darbai bus suplanuoti iš anksto. Paslauga siūloma po 2016 metų balandžio 20 dienos užsakytiems modeliams su „Citroën Connect Box“ įranga.

CITROËN GREITOSIOS PASLAUGOS

Greita techninė priežiūra

Tai idealus sprendimas norintiems sutaupyti laiko atliekant planuojamą techninę priežiūrą. „Citroën“ siūlo aukštos kokybės paslaugas, kurias atlieka du specialiai apmokyti mechanikai. Garantuojame profesionalų, draugišką ir į klientų poreikius orientuotą aptarnavimą. Paslauga bus siūloma arti Jūsų esančioje atstovybėje, todėl sutrumpės be automobilio praleidžiamas laikas ir galėsite greičiau pratęsti įprastą veiklą. Kol bus atliekami darbai, galėsite naudotis poilsio zona (su belaidžiu internetu, kava, gaiviaisiais gėrimais ir skaitiniais). Be to, turėsite galimybę aptarti papildomus techninės priežiūros darbus, todėl lengvai kontroliuosite su tuo susijusias išlaidas.

IŠTISĄ PARĄ TEIKIAMOS CITROËN PASLAUGOS

Palikite ir atsiimkite automobilį, kada jums patogu

Tai šiuolaikiška paslauga, leidžianti naudojantis visiškai saugiu automatiniu savitarnos aparatu bet kuriuo paros metu palikti automobilį įprastiems techninės priežiūros darbams. Paprasčiausiai paliekate automobilio raktus ir registracijos dokumentus savitarnos aparate, o už paslaugą sumokate internetu. Meistrams atlikus techninės priežiūros darbus, gausite trumpąją žinutę su kvietimu atvykti pasiimti raktus ir dokumentus Jums patogiu metu. Automobilio atsiėmimas taip pat vyksta naudojantis tuo pačiu specialioje stovėjimo aikštelėje įrengtu savitarnos automatu.

MOKĖJIMO GALIMYBĖS

Mokėjimas be rūpesčių

Techninės priežiūros ir remonto būtinybė ne visuomet iškyla finansinio stabilumo laikotarpiu, tačiau dėl Jūsų paties ir artimųjų saugumo visuomet geriau eksploatuoti tvarkingą automobilį. „Citroën“ siūlo dvi naujas paslaugas leidžiančias paskirstyti mokėjimą už techninės priežiūros darbus per ilgesnį laikotarpį ir užtikrinančias klientų ramybę sprendžiant finansinius klausimus. Už atliktas paslaugas be papildomų mokesčių galite sumokėti vienu, dviem, trimis arba keturiais įnašais. Taip pat galite atidėti mokėjimą iki 30 dienų nuo darbų atlikimo. Su mūsų finansiniu partneriu viskas vyksta greitai, paprastai ir saugiai.

INTERNETINĖ REGISTRACIJA

Išmaniajame telefone ar kompiuteryje pasirinkite laiką ir užsiregistruokite apsilankymui viename iš 2000 oficialių servisų. Atsiverskite žemėlapį su visais šalyje veikiančiais servisais. Taupydami laiką vos keletu paspaudimų išsirinkite sau tinkančią datą ir pasinaudokite specialiomis akcijomis!

KELETU PASPAUDIMŲ GAUNAMA SĄMATA

Gaukite orientacinę sąmatą internetu ir iš anksto žinokite, kiek kainuos planuojami techninės priežiūros darbai. Kaina bus apskaičiuota vos po keleto paspaudimų. Nesvarbu, ar reikia keisti alyvą, tikrinti stabdžius ar oro kondicionierių, o gal sutvarkyti priekinį stiklą, visuomet galime apskaičiuoti numatomų darbų kainą. Tai galioja visiems modeliams.

PATIRKITE DAUGIAU SU MY CITROËN PROGRAMĖLE

Atėjus laikui atlikti techninę priežiūrą „My Citroën“ programėle gausite priminimą apie tai. Galėsite užsiregistruoti apsilankymui pamėgtame Citroën“ servise ir greitai gauti orientacinę sąmatą. Ši programėlė stebi Jūsų transporto priemonės techninės priežiūros duomenis ir suteikia galimybę naudotis „Citroën“ paslaugomis. Joje lengva rasti informaciją apie automobilio techninę priežiūrą, garantijos sąlygas, ridą ir planuojamo apsilankymo servise datą. „My Citroën“ programėlė pateikia pagal Jūsų vairavimo įpročius paruoštą techninės priežiūros planą.

SUŽINOKITE APIE MODERNIZAVIMO PROGRAMĄ

Paštu siunčiamais pranešimais arba užsukus į servisą „Citroën“ informuoja klientus apie taikomą modernizavimo programą. Jei į ją įtraukas ir Jūsų automobilis, susisiekite su pasirinktos atstovybės klientų aptarnavimo vadybininkais. Jie galės patvirtinti, ar Jūsų automobilis iš tiesų įtrauktas į modernizavimo programą. Taip pat turėtumėte pasitikslinti, ar atstovybės įrašuose nurodytas teisingas Jūsų adresas.