Skip to content

LIFESTYLE GAMINIAI

Markės gerbėjams, prisiekusiems kolekcionieriams ir žmonėms, sekantiems naujausias tendencijas, „Citroën“ suteikia galimybę rinktis tai, kas jiems patinka labiausiai. Mėgaukitės didele naudingų ir stilingų „Citroën“ gaminių pasiūla. Plėskite savo miniatiūrinių modelių kolekciją, lepinkitės išskirtinio stiliaus drabužiais, pasinaudokite „Citroën“ inovacijomis ir važiuodami automobiliu nebepatirkite supimo.

CITROËN LAISVALAIKIO PREKĖS VISIEMS

„Citroën“ laisvalaikio prekių parduotuvėje originalų, atpažįstamais ševronais puoštą gaminį išsirinks ir jaunesni, ir vyresni. Siūlomi drabužiai, elektronika, miniatiūriniai modeliai, biuro aksesuarai, žaislai ir netgi virtuvės įrankiai. Sužinokite daugiau apie turtingą prekės ženklo praeitį, apžiūrėkite mažus modelius, puodelius, laikrodžius ar garsiakalbius. Gaminių pagal savo skonį čia ras tiek suaugę, tiek ir vaikai.

 

SEETROËN: PAMIRŠKITE SUPIMĄ

Ar žinojote, kad vieną iš trijų žmonių kamuoja supimo liga? Norėdami jiems padėti, „Citroën“ inžinieriai sukūrė specialius „Seetroën“ akinius su spalvotu skysčiu užpildytais 4 žiedais. Kodėl būtent skysčiu? Supimo ligą lemia skirtumas tarp to, ką žmogus mato, ir pusiausvyros pojūčio. Skystis sukuria dirbtinį horizontą ir greičiau nei per 10 minučių atstato regėjimo ir vidinės ausies balansą. Šis sprendimas padeda 95 proc. atvejų. Dabar pagaliau iš tiesų galėsite mėgautis kelionėmis.