Skip to content

„CITROËN AICROSS“ SPORTINIŲ VISUREIGIŲ ASORTIMENTAS

„Citroën“ sportiniai visureigiai išsiskiria sportinių visureigių rinkoje savo drąsiu stiliumi ir savo puikia moduline konstrukcija. 

 

Nepakartojamą komfortą kelyje užtikrina itin veiksminga „Butées Hydrauliques Progressives“® pakaba ir įvairios technologinės funkcijos (vairavimo pagalba, saugos įranga, multimedijos paslaugos ir kt.), taip pat didelio tūrio bagažinė. 

NAUJASIS „CITROËN C5 AIRCROSS“

„Citroën C5 Aircross“ – tai komforto, erdvumo ir modulinės konstrukcijos etalonas, išsiskiriantis savo galią pabrėžiančiu stiliumi. Šis sportinis visureigis dabar priklauso aukštesnei klasei, apie ką byloja nauji tiek kėbulo, tiek salono stiliaus elementai: automobilio priekis, išskirtiniai galiniai žibintai, ratlankiai, spalvų paletė ir medžiagos, 10 colių jutiklinis ekranas, centrinė konsolė ir kt.

 

Naujasis „Citroën C5 Aircross“, gausus saugos technologijų ir vairavimo pagalbos funkcijų, garantuoja vairuotojui neprilygstamą ramybės pojūtį, o taip pat pasižymi moderniausiomis ryšio funkcijomis.

 

NAUJASIS „CITROËN C5 AIRCROSS“

Hibridinis įkraunamasis sportinis visureigis

Dar didesnį komfortą vairuojant naująjį „Citroën C5 Aircross“ sportinį visureigį, kuriame sumontuotas iš tinklo įkraunamas hibridinis variklis, užtikrina iki 55 km (WLTP ciklas) atstumas, kurį galima kasdien nuvažiuoti naudojant elektros variklį, ir neribota rida ilgesnėms kelionėms – naudojant benzininį variklį.

 

Naujojo „Citroën C5 Aircross“ hibridinio įkraunamojo automobilio atveju taip pat gali būti įmanoma pasinaudoti šalyje taikoma ekologine premija ir priemoka, pereinantiems nuo benzininių prie hibridinių automobilių.

 

CITROËN C3 AIRCROSS 

„Citroën C3 Aircross“ SUV iš visų segmento modelių išsiskiria tiksliu valdymu ir pravažumu. „Grip Control“ sistema ir didesni ratai leidžia sklandžiai važiuoti įvairia kelio danga. Kompaktiškas automobilis su ševronais papuoštu aukštu variklio gaubtu atrodo tvirtai. Priekyje integruoti lengvai atpažįstamo dizaino LED žibintai.