Skip to content
Pažangios paslaugos Jūsų Citroën elektromobiliui

Elektrinis mobilumas be rūpesčių

Įsigijus elektrinį automobilį, gali kilti daug naujų klausimų. Kaip dažnai jį reikia įkrauti? Ar baterijos įkrovos pakaks norint pasiekti kelionės tikslą? Laimei, „Citizen“ programa suteikia Jums pasitikėjimo ir padės persėsti į įkraunamą hibridinį arba elektrinį automobilį be jokių rūpesčių. Rinkdamiesi Citroën renkatės ramybę ir gerą savijautą nuo pat automobilio įsigijimo momento. „Citizen“ programa – tai vientisa paslaugų ekosistema, padedanti Jums viso pirkimo proceso metu: nuo galimų variantų pasirinkimo ir apsisprendimo iki pat automobilio atsiėmimo.

MY CITROËN

Palaikykite ryšį su savo automobiliu

Naudodamiesi „My Citroën“ programėle galite palaikyti ryšį su savo automobiliu ir pasiekti informacijos bei paslaugų pasaulį. Galite asmeniškai sekti savo automobilio techninę priežiūrą ir gauti prieigą prie Citroën paslaugų. Naudodamiesi „My Citroën“ programėle taip pat galite matyti automobilio nuvažiuojamą atstumą, nuotoliniu būdu patikrinti baterijos įkrovos lygį ir iš anksto nustatyti salono temperatūrą.

KELIONĖS PLANUOKLIS

Optimizuokite savo kelionę

Kelionės planuoklis „Trip Planner“ – tai „MyCitroën“ funkcija, pateikianti keletą kelionės maršruto parinkčių, kad galėtumėte būti tikri, jog savo kelionės tikslą pasieksite su visiška ramybe. Ši funkcija leidžia sužinoti, kur Jūsų maršrute yra patogiausios įkrovimo stotelės, nurodo apytikslį atvykimo laiką pagal esamą automobilio baterijos įkrovos lygį ir nurodo, kiek laiko gali prireikti įkrauti automobilį keliaujant.

Pasirinkę tinkamiausią maršrutą, nusiųskite jį į „MyCitroën Drive Plus“ sąsają – ir galite pradėti kelionę. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai pasirinkti kelionės tikslą – kol kas to negalime nuspręsti už Jus.

PAGALBA PRITRŪKUS ENERGIJOS

Sulaukite pagalbos kelyje išsikrovus baterijai

Nesijaudinkite, jei baterija išsikrovė! Automobilio garantijos laikotarpiu ir ne daugiau kaip du kartus per metus Citroën padės Jums vėl paleisti automobilį ir tęsti kelionę arba nugabens Jus ir Jūsų automobilį iki artimiausios įkrovimo stotelės (50 km spinduliu).

Daugiau jokių pasiteisinimų dėl išsikrovusių energijos atsargų!