Skip to content
Citroën paslaugos tvaresniam vairavimui

Ekonomiškas vairavimas

Rinkdamiesi Citroën, renkatės komfortą ir visišką ramybę, kartu siekdami aplinkai draugiškesnės vairavimo patirties.
CITIZEN yra mūsų praktiškų sprendimų ir paslaugų programa, padedanti Jums ugdyti gerus vairavimo įpročius.
Pasirinkime tvaresnį kelią kartu?

MY CITROËN

Naudodamiesi programėle „My Citroën“, prieinama „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, galite naudotis daugybe paslaugų, paverčiančių Citroën aptarnavimo patirtį kuo malonesne. Programėlė informuos Jus apie artėjančią Jūsų „Citroën“ techninio aptarnavimo datą. Tuomet galite internetu rezervuoti apsilankymo servise laiką ir gauti pageidaujamo serviso pasiūlymą – ir visa tai galite atlikti mėgaudamiesi savo namų komfortu. Ir tai dar ne viskas. Pasinaudokite specialiais Citroën ir partnerių pasiūlymais, gaukite VIP kvietimus ir džiaukitės bandomaisiais važiavimais anksčiau už kitus. Paskubėkite – atsisiųskite programėlę jau šiandien

PHEV PRIMINIMAS APIE ĮKROVIMĄ

Gauti įspėjimą, kai reikės įkrauti mano Citroën

Norite visą darbo savaitę vairuoti naudodami tik elektros energiją ir turėti galimybę savaitgalį leistis į keliones, džiaugiantis visiška ramybe? Savo automobilį galite patogiai įkrauti namuose, biure ar kelionėje ir kiekvieną dieną mėgautis 100 % elektriniu režimu.

 

 

Citroën perdirba akumuliatorius ir baterijas

0 POPIERIAUS

Citroën siekia atsisakyti popieriaus naudojimo

Popieriaus atsisakymas tampa įprastu reiškiniu. Citroën taip pat vadovaujasi šiuo požiūriu, todėl Jūsų popierinius dokumentus paverčia skaitmeniniais. Savo automobilio dokumentus nuo šiol galite rasti programėlėje „My Citroën“, o visa techninės priežiūros ir garantijos knygelė dabar prieinama „Service Ebook“ elektroninėje knygoje.

 

Taigi, už rašymą popieriuje gaunate 0 balų, o 10 balų – už tvaresnius įpročius!