Skip to content

CITROËN SERVISO PASLAUGOS

Nustatytu periodiškumu atliekamais techniniais patikrinimais neapsiribojantys „Citroën“ servisai siūlo unikalią techninės priežiūros patirtį. Daugiau nei 2000 kvalifikuotų mechanikų turintis „Citroën“ servisų tinklas siūlo įvairias paslaugas, kurios palengvina Jūsų kasdienybę. Galite naudotis Jūsų poreikiams ir biudžetui pritaikytomis paslaugomis ir jų planais. Taip pat siūlomos specialios paslaugos ir supaprastinta atlikimo tvarka, todėl į kelią leisitės būdami visiškai saugūs.

 

CITROËN TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Pasinaudokite „Citroën“ servisuose dirbančių profesionalų patirtimi. Atėjus techninės priežiūros laikui gaukite pranešimą „My Citroën“ programėlėje. Mūsų servisuose, atsižvelgiant į kliento poreikius, siūlomi visa apimantys operatyvios techninės priežiūros planai. Užsiregistruokite apsilankymui vos keliais paspaudimais, o norėdami planuoti išlaidas gaukite orientacinę darbų sąmatą internetu. Atvykite patikrinimui prieš techninę apžiūrą arba pasinaudokite visus metus siūlomų planų privalumais. Leiskitės į kelią su „Citroën“ be jokių rūpesčių!

 

JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANTYS PASIŪLYMAI

Siekiant garantuoti geriausią automobilio techninę priežiūrą, „Citroën“ servisuose siūlomi visapusiškų paslaugų planai su apskaičiuotomis detalių ir darbų kainomis. Siūlomos Jūsų poreikiams pritaikytos paslaugos, įskaitant standartinę techninę priežiūrą ir alyvos keitimą, patikrinimą prieš techninę apžiūrą, valytuvų keitimą ar netgi priekinio stiklo remontą.

Siekiant užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį, siūlomi dviejų tipų planai. „Citroën Care“ priežiūra naudojant originalias „Citroën“ dalis leidžia išvengti rūpesčių ir užtikrinti sklandžią automobilio techninę priežiūrą. „Citroën Advantage“ pasiūlymai skirti senesniems nei 3 metų automobiliams. Naudojamos „Citroën“ inžinierių sertifikuotos įvairių prekės ženklų detalės.

IŠSKIRTINĖS CITROËN PASLAUGOS 

Siekiant patenkinti Jūsų poreikius, „Citroën“ sukūrė išskirtines paslaugas, palengvinančias Jūsų automobilio priežiūrą. Į tai įeina tokios specifinės paslaugos, kaip greitieji techniniai patikrinimai, vizualinės apžiūros ir naujų apmokėjimo sprendimų taikymas.

Išbandykite naujas paslaugas ir mėgaukitės lengvesne automobilio technine priežiūra.

 

NAUJA PATIRTIS SU MY CITROËN

„My Citroën“ programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ internetinių parduotuvių. Ji leis pasinaudoti įvairiomis „Citroën“ automobilio techninę priežiūrą palengvinančiomis paslaugomis. Gausite pranešimus apie „Citroën“ automobilio techninės priežiūros terminus neišeidami iš namų, iš anksto galėsite užsiregistruoti apsilankymui pamėgtame servise ir gauti orientacinę sąmatą. Taip pat matysite „Citroën“ partnerių pasiūlymus, VIP kvietimus ir automobilių pristatymus. 

 

LOJALUMO PROGRAMA

„Citroën“ vertina klientų lojalumą. Priklausomai nuo atliktų techninės priežiūros darbų, galite gauti dovanų kortelę, kuri kito atsilankymo servise metu virs nuolaida. Pasinaudokite nuolaida padangoms, techninės priežiūros paslaugoms ar priekinio stiklo keitimui. Be to, kiekviena dovanų kortelė vieneriems metams garantuoja nemokamą techninę pagalbą gedimo atveju. Ko dar galima norėti?

 

PASIŪLYMAI SAVININKAMS

Atraskite „Citroën“ serviso pasiūlymus