Skip to content

ĮSIRENKITE SAVO CITROËN

Įsigijote naują „Citroën“ arba ketinate tai padaryti, tačiau norėtumėte, kad automobilis idealiai tiktų būtent Jums? 

Visiškai paprasta, nes „Citroën“ siūlo daugybę aksesuarų, padėsiančių transporto priemonei visiškai atitikti Jūsų poreikius. 

Be to, galėsite naudotis maksimalų kelionių komfortą užtikrinančiomis išmaniosiomis paslaugomis. Kalbant apie techninę priežiūrą, „Citroën“ atstovybėse galima įsigyti ne tik naujų, bet ir naudotų detalių.

KIEKVIENO MODELIO AKSESUARAI

Rinkdamiesi iš daugybės aksesuarų, galite savojo „Citroën“ interjerą įsirengti taip, kaip visuomet svajojote arba vežti gerokai daugiau daiktų nei iki tol buvo įmanoma. Reikia stogo bagažinės atostogoms? Ar jau turite laikiklius jai tvirtinti?

Automobilio viduje galite patiesti naujus kilimėlius, pritaikyti multimedijos aksesuarus ar netgi pasirinkti sumanius daiktų talpinimo bagažinėje sprendimus. Viską kruopščiai apgalvoję, ramiai leiskitės į naujus nuotykius. Specialiai Jūsų modeliui – 2500 įrangos detalių. Vos keliais pelės paspaudimais paverskite automobilį idealiai Jums tinkančiu.

 

IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

Su „Citroën“ išmaniosiomis paslaugomis lengviau keliauti. 

Centriniame ekrane rodomos visos navigacijos „Connect NAV“ funkcijos. Išnaudodami „Mirror Screen“ technologijos privalumus valdykite išmaniojo telefono turinį jutikliniame automobilio ekrane. Įvykus avarijai arba gedimui, „Connect Box“ leis bet kuriuo paros metu išsikviesti pagalbą. 

„My Citroën“ suteikia prieigą prie informacijos apie automobilį ir leidžia pagal individualius nustatymus stebėti techninės priežiūros parametrus. 

Į kai kuriuos modelius montuojama įspūdingiausias kelionių akimirkas įamžinanti HD raiškos „Citroën ConnectedCAM“ kamera.

 

ATSARGINĖS DETALĖS

„Citroën“ siūlo didelį automobilio remontui reikalingų atsarginių detalių pasirinkimą. Galite naudoti idealiai automobilio specifikaciją atitinkančias originalias „Citroën“ detales. Gamintojas taip pat atsižvelgia į kliento finansines galimybes ir automobilio amžių, siūlydamas 12 000 įvairių europietiškų prekės ženklų detalių, taip pat ir nenaujų. Toks sprendimas leidžia prisidėti prie gamtos tausojimo, o vartotojas gali sutaupyti iki 40 proc.