Skip to content

CITROËN JUMPY

PRANAŠUMAS VERSLE

Optimizuota konstrukcija

Nesvarbu, esate amatininkas ar išvežiojate siuntas, dirbate statybų, o gal aptarnavimo sektoriuje, „Jumpy“ yra tinkamiausias automobilis Jums! Efektyvios formos „Citroën Jumpy“ kėbulą galima pritaikyti patiems įvairiausiems poreikiams. Tai - funkcionalus, praktiškas ir ergonomiškas automobilis su lengvai keičiama naujausios kartos krovinių platforma. „Jumpy“ yra tikras  savo segmento sunkiasvoris: krovumas siekia iki 1400 kg, o naudingasis tūris – 6,6 m³. Furgonas taip pat gali tempti iki 2,5 tonos sveriančią priekabą.

3 optimalūs dydžiai

„Citroën Jumpy“ gamą sudaro skirtingoms verslo sritims pritaikytos furgono versijos. Tai modeliai skirti statybų aikštelėms, važinėti užmiesčio keliais ir naudoti mieste. Gali būti trijų ilgių kėbulai: be populiariausių rinkoje L2 (4,95 m) ir L3 (5,3 m) dydžio modelių, siūloma ir nauja kompaktiška 4,6 m ilgio versija. Tiksliai valdomas praktiškas automobilis skirtas miestų gatvėms. 

Pagal kiekvieno poreikius

„Citroën Jumpy“ yra nepakeičiamas siekiant maksimalių rezultatų. Komfortiškas ir saugus automobilis idealiai tinka įvairių sričių profesionalams. Lengvai pritaikomame „Citroën Jumpy“ krovinių skyriuje galima vežti iki 4 m ilgio daiktus. Taip pat galima pasirinkti ir praplėstą kabiną.

TRYS SKIRTINGOS VERSIJOS

Jumpy kiekvienai profesijai

Įvairių sričių profesionalams skirtos trys „Citroën Jumpy“ versijos. Sunkiems kroviniams gabenti pritaikytas „Worker“ gali būti su L2 ir L2 (4,95 ir 5,30 m) ilgių kėbulais. Tokie patys gali būti ir ilgoms kelionėms skirtos „Driver“ versijos gabaritai. Naujoji „CityVan“ versija su L1 (4,60 m) ilgio kėbulu skirta specialistams, dažniausiai važinėjantiems mieste. 1,9 m mažesnis L1 ir L2 versijų aukštis (L3 versijos kėbulo aukštis – 1,94 m) leidžia su „Citroën Jumpy“ lengvai patekti į aikšteles, kurios kitiems šio segmento modeliams įprastai yra per žemos.

100 PROC. ELEKTRINIS

Tai tobulas elektromobilis važinėti ne tik mieste, bet ir užmiestyje. 330 kilometrų nuvažiuojamas atstumas tapo industrijos etalonu, o neprilygstamos jungiamumo galimybės, važiavimo komfortas ir naujos paslaugos iš pagrindų pakeitė segmento taisykles.

DAR DIDESNĖS PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Moduwork ir praplėsta kabina

Įvairioms veikloms pritaikytame „Citroën Jumpy“ netrūksta kasdienį darbą lengvinančių funkcijų. „Moduwork“ konstrukcija leidžia pakelti šoninę keleivių sėdynę ir išnaudoti erdvę ilgiems kroviniams transportuoti. Versijose su praplėstomis kabinomis nereikės rinktis tarp keleivių skaičiaus ir pakrovimo galimybių: viduje galima vežti 6 žmones, o krovinių skyriaus erdvė siekia iki 4 m³.

VISAPUSIŠKAS KOMFORTAS

Komfortas vairuoti ir dirbti

Priekinės „Citroën Jumpy“ sėdynės užtikrina aukštą sėdėseną ir puikų matomumą. Sklandžiai dirbantys varikliai ir pavyzdingas pakabos darbas garantuoja neprilygstamą važiavimo komfortą. Kasdien naudoti lengviau, nes kojos mostu galima atidaryti šonines duris. Pasinaudodami dokumentų dėklu ir planšetės laikikliu, kuriame telpa iki 11 colių įstrižainės išmanieji įrenginiai, kabiną galite paversti mobiliuoju biuru.

JUMPY COMBI 

Iki 9 sėdimų vietų

„Citroën Jumpy Combi“ idealiai tinka keleiviams vežti. Visose versijose – nuo kompaktiškojo L1 kėbulo iki didžiojo L3 modelio – telpa iki 9 keleivių ir jų bagažas. Tvirtas ir funkcionalias „Citroën Jumpy Combi“ sėdynes galima išdėstyti pagal poreikius. Visas galines sėdynes (papildoma įranga) galima išimti. Taip L1 dydžio versijos krovinių skyriaus erdvė padidėja iki 4,5 m³, o L3 – iki 6 m³. Į trečios eilės vietas galima lengvai patekti sulanksčius antrosios sėdynes.

NAUDINGOS TECHNOLOGIJOS

16 vairavimo pagalbų

16 „Jumpy“ vairavimo pagalbų lengvina furgono valdymą ir didina kelionių saugumą.

Išmaniosios paslaugos

3D navigacijos sistema ir „Mirror Screen“ funkcija leis mėgautis kelionėmis.

EFEKTYVŪS VARIKLIAI

100 proc. elektrinis

Sklandžiai veikiant elektros pavara užtikrina dinamišką vairavimą ramioje aplinkoje: 

100 kW (136 AG) vos paspaudus akceleratorių gaunamas variklio pajėgumas ir 260 Nm sukimo momentas. 

Tylus motoro veikimas be pavarų perjungimo. 


Galima rinktis 50 arba 75 kWh talpos bateriją.

5 dyzeliniai varikliai

„Citroën Jumpy“ dyzeliniai „BlueHDi“ technologijos varikliai, kurių pajėgumas siekia nuo 100 iki 180 AG. Naujos kartos dyzeliniai varikliai, palyginti su kitais segmento modeliais, pasižymi itin mažomis degalų sąnaudomis ir CO2 emisijomis, o tai užtikrina pigesnę eksploataciją („BlueHDi 120 S&S BVM6“: 5,1 L/100 km ir 133 g CO2/km).  „Stop&Start“ technologija aprūpinti 100, 120 ir 150 AG pajėgumo varikliai komplektuojami su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže. 120 ir 180 AG pajėgumo „Stop&Start“ technologijos motorai gali būti ir su 8 laipsnių automatine pavarų dėže (EAT8).

AKSESUARAI

Įsirenkite savo furgoną

„Jumpy“ galima įrengti taip, kad jis taptų dar praktiškesnis. Sudėkite įrankius į bagažinės krepšį ir jie niekada nebesimėtys krovinių skyriuje. Taip pat galite kabinoje pritvirtinti išmaniojo telefono ar planšetės laikiklį. Be to, siūlomi papildomi krovinių tvirtinimo kabliai ir stogo bagažinės laikikliai.
  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Noir Perla Nera
  • Gris Platinum
Vaizdas iš priekio
Galinis vaizdas

PASLAUGOS PROFESIONALAMS

„Citroën Jumpy“ galite perdaryti taip, kad automobilis visiškai atitiktų Jūsų poreikius.

OPTIMISEZ VOTRE PARC AVEC CITROËN ET FREE2MOVE 

Grâce au logiciel Free2Move CONNECT FLEET, pilotez le suivi de votre flotte connectée en temps réel et réduisez les coûts de gestion de votre parc. 
Avec Free2Move FLEET SHARING, mettez à disposition de vos collaborateurs une solution digitale d’autopartage qui vous permet de réduire vos frais de déplacement.