Skip to content

IŠMANIOSIOS CITROËN PASLAUGOS

Keliaukite ir naudokitės „Citroën“ išmaniosiomis paslaugomis. Dėl šios naudingos įrangos kelionės taps saugesnės ir smagesnės.

JUTIKLINIS CENTRINIS EKRANAS

„Citroën Advanced Comfort“ programoje daug dėmesio skiriama jungiamumui. Jutiklinis centrinės konsolės ekranas suteikia galimybę valdyti daugelį automobilio funkcijų: nustatyti multimedijos sistemą, susieti telefoną, keisti kondicionieriaus nustatymus ir naudotis navigacija. Kad vairavimas būtų saugesnis, įrangą galima valdyti ir balsu.

CITROËN CONNECT PLAY (su „Mirror Screen“)

Su „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto“ suderinama „Mirror Screen“ technologija leidžia susieti išmanųjį telefoną bei valdyti suderinamas programėles naudojantis jutikliniu automobilio ekranu.

CITROËN CONNECT NAV 

Valdykite „Citroën Connect NAV“ navigacijos funkcijas jutikliniu ekranu. „TomTom Traffic“ paslauga realiu laiku pateikia informaciją apie eismo sąlygas, šalia pasirinkto maršruto esančias laisvas stovėjimo vietas ir rinkliavų dydžius. Vairuotojas taip pat gauna vaizdinius ir garsinius įspėjimus apie avaringas vietas.

 

CITROËN CONNECT ASSIST 

„Citroën Connect Box“ įranga aktyvuoja pagalbos iškvietimą paspaudus SOS mygtuką. Norėdami sužinoti, kaip veikia ši sistema, peržiūrėkite vaizdo įrašą.