Skip to content

NAUJASIS CITROËN C5 AIRCROSS

Įkraunamoji hibridinė jėgainė, benzininiai ir dyzeliniai varikliai

Atnaujintas komforto, erdvumo ir universalumo etalonu laikomas Citroën C5 Aircross atrodo dar tvirtesnis bei solidesnis. SUV komplektuojamas su įkraunamąja hibridine jėgaine arba benzininiais ir dyzeliniais varikliais.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ APIE NAUJĄJĮ CITROËN C5 AIRCROSS
 

DOSNUMAS – NAUJAS GYVENIMO BŪDAS

Tobulai kasdienėms kelionėms tinkantį naują Citroën C5 Aircross įkraunamąjį hibridą vairuosite sklandžiai ir dinamiškai:

 • 180 AG galios vidaus degimo variklis ir 81,2 kW (110 AG) galios elektros motoras drauge išvysto 225 AG galią ir 360 Nm sukimo momentą.
 • 3 važiavimo režimai: elektrinis, hibridinis ir sportinis.
 • Iki 64 km tyliai ir be CO₂ emisijos nuvažiuojamas atstumas išvystant iki 135 km/val. greitį.

Atnaujintas Citroën C5 Aircross priskiriamas prie aukštesnio segmento modelių. Tai atspindi ir svarbūs dizaino pakeitimai priekinėje dalyje, nauji galiniai žibintai, lengvojo lydinio ratlankiai, pakoreguota salono apdailos spalvų gama ir parinktos kokybiškos medžiagos, montuojamas 10 colių jutiklinis ekranas, modernizuota centrinė konsolė ir kiti dalykai.

Viduje keleiviai gali atsipalaiduoti labiau net bet kuriame kitame šio segmento modelyje. Pažangios vairavimo pagalbos užtikrina saugumą, o nauji Citroën jungiamumo sprendimai – papildomą patogumą kasdien naudojantis automobiliu.

MODERNUS IR DINAMIŠKAS STILIUS

Daugiau solidumo suteikiantys bruožai

Dizaino pakeitimai suteikė naujajam Citroën C5 Aircross daugiau solidumo ir dinamiškumo. Evoliucionavęs modelis nuo šiol atrodo dar impozantiškiau ir nestokoja elegancijos. Peržiūrėta salono apdailos spalvų gama ir parinktos kokybiškos medžiagos sustiprino erdvumo pojūtį ir užtikrino aukštesnio lygio komfortą.

SALONO PATOGUMAI

Komfortiškiausias ir universaliausias suv

Naujasis Citroën C5 Aircross išsiskiria kompaktiškų SUV segmente lygių neturinčia salono erdve, universalumu ir komfortu. Šiame modelyje itin pastebimi Citroën Advanced Comfort® programos, sukurtos remiantis prekių ženklo specialistų patirtimi ir naujoviškais sprendimais, pranašumai.

PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS

Neprilygstama ramybė viduje

Naujajame Citroën C5 Aircross įdiegtos pažangiausios pagalbinės vairavimo sistemos ir jungiamumo technologijos. Dėl visos šios modernios įrangos kiekvienoje kelionėje galite labiau pasitikėti automobiliu ir patirti pačių maloniausių įspūdžių. Naujasis Citroën C5 Aircross su įkraunamąja hibridine jėgaine leidžia trumpam pamiršti supantį pasaulį.

IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

255_Security

My Citroën assist

Ši technologija leidžia greitai susisiekti su reikiamomis tarnybomis ir gauti norimą pagalbą. 
257_Connect_Nav

My Citroën drive

Įranga pateikia informaciją apie eismo sąlygas, stovėjimo aikštelių ir degalinių vietas bei kainas jose.
256_Connect_Play

My Citroën play

Su Android Auto ir Apple CarPlay™ platformomis suderinama technologija leidžia jutikliniame automobilio ekrane valdyti išmaniojo telefono programėles.
 • Bleu Eclipse
 • Blanc Nacré
 • Blanc Banquise
 • Gris Acier
 • Gris Platinum
 • Noir Perla Nera
Vaizdas iš priekio
Galinis vaizdas

VARIKLIAI

Įkraunamoji hibridinė jėgainė, benzininiai ir dyzeliniai varikliai

Naujasis C5 Aircross įkraunamasis hibridas išsiskiria aukščiausio lygio našumu. Šioje versijoje vidaus degimo varikliui padeda elektros motoras. Bendra tokios hibridinės jėgainės išvystoma galia siekia 225 AG, o sukimo momentas – 360 Nm.

Vairuojant šį modelį galima išnaudoti 100 proc. elektrinio režimo privalumus ir patekti į miestų zonas, kuriose ribojamas vien tik vidaus degimo variklius turinčių automobilių eismas. Tuo pat metu benzininis variklis bus nepakeičiamas ilgesnėse kelionėse.

Naujajame Citroën C5 Aircross tai pat montuojami Euro 6 emisijos normas atitinkantys ekonomiški naujos kartos varikliai:

 • Benzininis PureTech 130 S&S variklis su BVM6 mechanine arba EAT8 automatine pavarų dėže.
 • Dyzelinis BlueHDi 130 S&S variklis su BVM6 mechanine arba EAT8 automatine pavarų dėže.