Skip to content

AUTOMOBILIO SU VIDAUS DEGIMO VARIKLIU PRIEŽIŪRA

Jei norite ilgam laikui išlaikyti nepriekaištingą automobilio techninę būklę, reguliariai atlikite techninę priežiūrą. „Citroën“ serviso knygelėje rasite visą informaciją apie planuojamos automobilio techninės priežiūros darbus ir jų atlikimo intervalus. Gamintojo garantija galioja tik reguliariai atliekant techninę priežiūrą. „My Citroën“ programėlė taip pat primena, kada reikia atlikti techninę priežiūrą.

 

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASIŪLYMAI

Reguliariai atliekant automobilio techninę priežiūrą galima išvengti rimtų gedimų ir sumažinti eksploatacijos išlaidas. „Citroën“ siūlo išskirtines paslaugas, įskaitant gamintojo techninę priežiūrą, alyvos keitimą, stabdžių sistemos ir oro kondicionieriaus patikrinimus. Galite būti tikri, kad „Citroën“ serviso specialistai pasitelkdami sukauptą patirtį ir naujas technologijas tinkamai atliks techninę priežiūrą. Viskas planuojama pagal automobilio technines charakteristikas, o pasiūlymai su įskaičiuotomis atsarginių detalių ir darbų kainomis leidžia klientams neviršyti suplanuotų išlaidų. Po atliktos techninės priežiūros nepamirškite užpildyti serviso knygelės, kuri bus labai vertinga atstovybei atperkant automobilį.

 

HIBRIDŲ IR ELEKTROMOBILIŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Neseniai įsigijote „Citroën“ įkraunamą hibridą arba automobilį su 100 proc. elektrine pavara. „Citroën“ specialistai yra sukaupę įspūdingą žinių bagažą. Įsigiję automobilį su viena iš naujausių jėgainių mūsų atstovybėje vėliau patys priimate svarbiausius sprendimus.

 

APSILANKYMAS SERVISE IR INTERNETU PATEIKIAMA SĄMATA

Internetu gavę sąmatą iš anksto žinosite, kiek Jums kainuos techninė priežiūra. Nesvarbu, ar reikia keisti alyvą, tikrinti stabdžius ar oro kondicionierių, nepriklausomai nuo automobilio modelio, galite įvertinti planuojamų darbų kainą. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu taip pat galite iš anksto užsiregistruoti apsilankymui pasirinktame įgaliotame servise. Taupydami laiką, pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir vos keletu paspaudimų išsirinkite norimą datą.