Skip to content

  

  CITROËN PRIVATUMO POLITIKA

Ši svetainė priklauso „Citroën“ („Citroën“, „mes“ arba „mums“), o paslaugų teikėjas yra „Auto-Bon Baltic OÜ“, registruota buveinė yra Jälgimäe tee 1, Tänassilma, Saku vald, 76406 Harjumaa, Estija. „Citroën“ yra „Stellantis Auto SAS“ grupės narys.

Prieš naudodamiesi šia svetaine, atidžiai perskaitykite šią politiką, nes joje paaiškinta, kaip apdorosime asmeninę informaciją. Naudojimasis šia svetaine reiškia, kad sutinkate su šia politika.

1. tvarkomų duomenų tipai / nuorodos į kitas svetaines ar programas

Mums rūpi jūsų privatumas. Mes renkame ir tvarkome įvairią asmeninę informaciją per šią svetainę, savo programas ir kitus šaltinius. Tai įtraukia:

 

• Informacija, kurią pateikiate mums bendraujant su mumis, kaip klientas, būsimas klientas, „Citroën“ vairuotojas ar dalyvaujant „Citroën Retailer“ programoje

• Informacija, kurią mums pateikiate, kai prašote ir naudojatės mūsų paslaugomis bei mūsų svetainėmis ar programomis, pvz., Vardas, adresas, el. Pašto adresas

• Informacija, kurios mums reikia, kai pranešate apie mūsų svetainių ar programų problemą

• slapukų surinkta informacija

• Informacija apie jūsų transporto priemonę ir jūsų sutarties informacija, kuri mums reikalinga internetinės svetainės veikimui (pvz., Pirkimo data, aptarnavimo datos), kad galėtume suteikti teigiamą vartotojo patirtį ir geriausią jūsų transporto priemonės aptarnavimą.

• Informacija, kurią retkarčiais galime gauti iš jūsų pasirinkto mažmenininko.

• Informacija, kurią renkame įrašydami skambučius į ir iš savo skambučių centrų.

 

Išsamesnės informacijos ieškokite 2 skyriuje.

Šioje svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitas „Citroën“ ar „Stellantis Auto SAS“ svetaines / programas arba į mūsų „Citroën“ mažmenininkų, įgaliotų dirbtuvių, kitų susijusių įmonių ar socialinės žiniasklaidos svetaines / programas. Spustelėdami tokią nuorodą į bet kurią iš tokių „Citroën“ ar trečiųjų šalių svetainių / programų, atkreipkite dėmesį, kad šios svetainės / programos turi savo duomenų apsaugos politiką. Naudodamiesi šiomis svetainėmis / programomis, patikrinkite jų privatumo politiką.

 

Šioje svetainėje taip pat gali būti „iFrames“ su kitų „Citroën“ ar „Stellantis Auto SAS“ svetainių ar trečiųjų šalių svetainių turiniu. „Citroën“ neatsako už trečiųjų šalių turinį, pateiktą „iFrames“. Už joje pateiktą informaciją atsako tik tie tinklalapių savininkai. „Citroën“ nekontroliuoja ir neprisiima atsakomybės už nepriklausomų svetainių turinį ir teikia šį išorinį turinį savo lankytojams jų patogumui. Todėl, kai lankotės tokio turinio puslapyje, jums gali būti pateikti slapukai iš šių trečiųjų šalių svetainių. „Citroën“ nekontroliuoja šių slapukų platinimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite „Citroën“ slapukų politiką arba trečiosios šalies privatumo politiką.

Informuojame, kad „Citroën“ negali prisiimti jokios atsakomybės ar atsakomybės už trečiųjų šalių svetaines ar programas.

2. informacija apie mūsų tvarkomą asmeninę informaciją ir tai, kiek laiko ją saugome

Duomenų apsaugos įstatymai nustato keletą sąlygų, kuriomis organizacijos gali remtis, kad galėtų teisėtai tvarkyti asmeninę informaciją. Sąlygos, kuriomis remiamės, yra šios:

 Sutarties vykdymas

Atsižvelgiant į jūsų užklausos pobūdį, tam tikra informacija gali būti privaloma. Jei įmanoma, šią informaciją pažymėsime *. Tai yra tas atvejis, kai jūsų asmeninės informacijos tvarkymas yra būtinas, kad galėtume vykdyti sutartinius įsipareigojimus jums. Jei nepateiksite šios informacijos, negalime įvykdyti jūsų prašymo ar įvykdyti mūsų sutarties dalies. Jūsų sutartis su „Citroën“ gali apimti paramą ar draudimą tam tikram laikotarpiui. Tokiomis situacijomis „Citroën“ ar jų paskirtas atstovas stengsis jums pranešti apie galiojimo pabaigos datą iki jūsų dangčio pabaigos, kad galėtumėte apsvarstyti galimybę pratęsti savo draudimą.

Jūsų sutartis su „Citroën“ gali apimti paramą ar draudimą tam tikram laikotarpiui. Tokiomis situacijomis „Citroën“ ar jų paskirtas paslaugų teikėjas stengsis jums pranešti apie galiojimo pabaigos datą iki jūsų dangčio pabaigos, kad galėtumėte apsvarstyti galimybę pratęsti savo draudimą.

 

Teisėti interesai

 

Įstatymai leidžia „Citroën“ tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kai tai būtina atsižvelgiant į teisėtus mūsų interesus, jei tai nėra didesnė už jūsų interesus. Daugelis žemiau aprašytų tikslų, kuriais mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją, patenka į šią kategoriją, nes tai yra pagrindinė veikla, leidžianti mums efektyviai ir efektyviai vykdyti savo verslą ir, pavyzdžiui, padėti jums, kaip „Citroën“ savininkui, priminti, kai jūsų paslaugos arba inspekcija. Jei reikia, mes taip pat galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad apgintume įstatymines teises ar gautume teisinę konsultaciją ir galėtume tvarkyti visus jūsų skundus. Tai užtikrindami, kad jūsų teisės ir interesai būtų apsaugoti.

 

Sutikimas

 

„Citroën“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, kai sutinkate, kad tai padarytume (pvz., Tiesioginės rinkodaros tikslais). Jei nuspręsite pateikti specialių kategorijų duomenis, kad įrodytumėte tinkamumą bet kuriai programai, kurią mes kartais vykdome, leidžiate mums tai naudoti šiam tikslui.

Jei mes remiamės sutikimu, kuris yra teisėtas pagrindas tvarkant jūsų asmeninę informaciją, galite bet kada atšaukti savo sutikimą. Sutikimo atšaukimas neturi įtakos sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo iki jo atšaukimo teisėtumui.

 

Reikalauja įstatymai

Jei įstatymai to reikalauja, „Citroën“ atskleis jūsų asmeninę informaciją atsakydama į teismo nutartį. Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją, jei to paprašys teisėsaugos agentūra arba jei manome, kad būtina ištirti, užkirsti kelią neteisėtiems veiksmams, įtarti sukčiavimą, situacijas, kuriose gali kilti grėsmė bet kurio asmens fiziniam saugumui, nesilaikymas ar imtis veiksmų. su „Citroën“ sąlygomis arba kitaip, kaip tai leidžia ar reikalauja įstatymai ir atitinka teisinius reikalavimus.

Jūsų asmeninė informacija bus tvarkoma jūsų prašymui administruoti ir įvykdyti, bendrais administravimo tikslais ir tais tikslais, kuriuos toliau aprašė „Citroën“ kaip valdytojas.

 

Mes, kaip duomenų valdytojas, tvarkome jūsų asmeninę informaciją taip:

 

Informacija, kurią naudojame (privalomi duomenys pažymėti *)

Kodėl mes jį naudojame

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys

(vardas *, el. pašto adresas *; telefono numeris, pašto adresas, susidomėjimo detalių modelis *, pageidaujamas „Citroen Retailer“, užklausos tipas, konkretaus transporto parko duomenys.)

 

Norėdami valdyti mūsų santykius su jumis, susisiekti su jumis, įskaitant rinkodaros, klientų pasitenkinimo apklausas ir kitu atveju dėl prašymų vykdymo, analizės ir tyrimų, kurie padėtų mums tobulinti mūsų produktus ir paslaugas

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys

(vardas *, pavardė *, el. pašto adresas *).

 

Norėdami išsiųsti jums naujienlaiškius ir tvarkyti rinkodaros prenumeratas bei nuostatas.

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys

(vardas *, pavardė *, el. pašto adresas *; telefono numeris, pašto adresas, kontaktinės nuostatos), transporto priemonės identifikavimo duomenys * (pvz., transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN), registracijos numeris / valstybinis numeris, pirmosios registracijos data), produktas ir paslauga specifikacijos (pvz., modelis, apdaila, variklis), paslaugos tipas *, odometro rodmuo, transporto priemonės išleidimo data / laikas, paėmimo data / laikas, mandagumo automobilis.

 

Paslaugos prašymo įvykdymui

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys *, transporto priemonės identifikavimo duomenys *, atitinkamos gaminio specifikacijos *, odometro rodmuo.

 

Dėl transporto priemonių vertinimo užklausų

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys

(vardas *, pavardė *, el. pašto adresas *, pašto adresas, telefono Nr.).

Norėdami įvykdyti jūsų prašymą, pvz. organizuoti bandomąjį važiavimą, pateikti citatą ar brošiūrą arba įtraukti jus į prizų burtus.

 

Informacija, surinkta per slapukus.

 

Išsamią informaciją rasite mūsų slapukų politikoje

Informacija, pateikta kaip dalyvavimo programoje dalis, pavyzdžiui, „Pride“ programa - darbuotojo vardas, trečiosios šalies vardas ir pavardė bei jūsų santykiai su darbuotoju. Tai apima informaciją, kurią pasirenkate pateikti įrodyti savo tinkamumą dalyvauti programoje.

 

Patvirtinti tinkamumą programai ir valdyti bei administruoti partnerių programas.

Informacija, kurią pateikiate apie savo transporto priemonę, įskaitant transporto priemonės identifikavimo numerio (VIN) registracijos numerį, diagnostikos trikčių kodus, aptarnavimo datas, numatomas pakeitimo datas ir kt..

Audito ir ataskaitų teikimo tikslais ir siekiant padėti mums efektyviai valdyti savo verslą.

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys

 

(Vardas, pavardė, el. Pašto adresas * telefono numeris, pašto adresas, kontaktiniai duomenys), transporto priemonės identifikavimo duomenys * (pvz., Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN), registracijos numeris / valstybinis numeris, pirmosios registracijos data), gaminio ir paslaugos specifikacijos (pvz., Modelis, apdaila, variklis), aptarnavimo tipas *, odometro rodmuo

Norėdami padėti jums sukurti „MyCitroën“ paskyrą, suteikiančią jums prieigą prie „Citroën Connected Services“ ir nuolatiniam jų administravimui.

Skambučių įrašai

Mokymo ir stebėjimo tikslais.

Žvaigždute (*) pažymėti duomenų elementai yra privalomi ir reikalaujama pagal sutartį. Todėl jūs privalote pateikti šią informaciją. Jei to nepateiksite, negalėsime įvykdyti jūsų prašymo.

 

Atsižvelgiant į jūsų vartotojo elgseną naršant mūsų svetainėje, jums gali būti parodytas iššokantis langas, siūlantis parinktis, kurios gali jus dominti, pavyzdžiui: bandomasis važiavimas, brošiūros atsisiuntimas arba jūsų dominamo modelio talonas.

 

Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją tol, kol palaikysime nuolatinius santykius su jumis, ir iki dešimties metų nuo mūsų santykių nutraukimo, pavyzdžiui, nuo tos dienos, kai įsigysite „Citroën“ transporto priemonę, arba iki 6 metų nuo tos dienos, kai sužinotume kad nebesate „Citroën“ savininkas. Jei pateikėte sutikimą rinkodaros tikslais, bet neturite kitokių ryšių su mumis, jūsų asmeninė informacija šiems tikslams bus saugoma trejus metus po paskutinio kontakto su mumis.

Mes pasidalinsime jūsų asmenine informacija toliau išvardytais tikslais šiems pagrindiniams gavėjams: Kai kuriais atvejais gali būti pasamdyti antriniai perdirbėjai, kurie yra už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų šalyje, kurioje nėra tokie griežti duomenų apsaugos įstatymai, kaip esančius JK. Jei Europos Komisija nepriima sprendimo dėl tinkamumo, bus taikomos atitinkamos apsaugos priemonės jūsų asmens informacijai apsaugoti.

 

Kur reikia, kad galėtume įvykdyti sutartį su jumis arba imtis veiksmų jūsų prašymu prieš sudarant sutartį

 

Informacija, kuria dalinamės

Kodėl mes ja dalinamės

Su kuo juo dalijamės

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys *, transporto priemonės identifikavimo duomenys *, atitinkamos produkto ir paslaugos specifikacijos *, užklausos duomenys, pageidaujamas „Citroën“ mažmenininko numeris, lizingo / finansavimo palūkanos, konkretaus transporto parko duomenys Palaikyti mūsų verslą susisiekiant su jumis ir bendraujant su jumis, vykdant jūsų užklausas ir valdant rinkodaros nuostatas.

AUTOMOBILES CITROËN, 7 Rue Henri Sainte-Claire Déville, 92500, Rueil-Malmaison, Prancūzija ir jūsų pasirinktas „Citroën Dealer“ arba „Dealer“. Pavyzdžiui, jei jūsų pageidaujamas mažmenininkas nustoja parduoti arba palieka „Citroën“ centrus, pateikite savo kontaktinę informaciją alternatyviam pardavėjui, kuris padės jums pasiūlyti. „Vehicleom OÜ“, Tuuliku 4c, 10612 Talinas, Estija

Jūsų vardas, kontaktiniai duomenys ir transporto priemonės duomenys Garantija, pagalba kelyje ir aptarnavimas po pardavimo

Garantijos, garantinio aptarnavimo ir pagalbos kelyje paslaugų teikėjai, palaikantys „Citroën“ administruojant garantiją, teikiantys jums bet kokią išplėstinę garantiją, pagalbos kelyje ar po pardavimo paslaugas.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

A.    Kur tai reikalinga atsižvelgiant į teisėtus mūsų ar trečiosios šalies interesus

 

Informacija, kuria dalinamės

Kodėl mes ja dalinamės

Su kuo juo dalijamės

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys *, produktų ir paslaugų specifikacijos *

Rinkos tyrimams ir vartotojų apklausoms gauti atsiliepimų, susijusių su „Citroën“ produktais ir paslaugomis (pvz., Klientų pasitenkinimo tyrimai) ir kad galėtume su jumis susisiekti tokiomis aplinkybėmis

CITROËN AUTOMOBILES, 7 Rue Henri Sainte-Claire Déville, 92500, Rueil-Malmaison, Prancūzija

Aukščiau išvardyti gavėjai atskleis jūsų asmens duomenis atitinkamiems perdirbėjams, kad būtų lengviau valdyti šiuos tikslus.

Jūsų vardas, pavardė, gimimo data ir kontaktiniai duomenys *, transporto priemonės identifikavimo duomenys *, atitinkamos produkto ir paslaugos specifikacijos *, užklausos duomenys, pageidaujamas „Citroën“ mažmenininko numeris, užsakymo duomenys

Kontaktų centro komanda naudoja savo veiklai palaikyti.

Naudojamas ataskaitoms teikti ir padėti mums geriau suprasti savo klientus ir būsimus klientus

 

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys

(Vardas *, telefono nr. *)

Įvykdymo stebėjimas, norint stebėti mūsų ir mažmenininkų paslaugų lygius

 

Jūsų vardas ir kontaktiniai duomenys (vardas, telefono numeris, el. Pašto adresas)

Norėdami padėti mums jus identifikuoti, kai susisiekiate su mumis.

 

 

B.    Kur reikia, kad įvykdytume mums taikomą teisinę prievolę

Informacija, kuria dalinamės

Kodėl mes ja dalinamės

Su kuo juo dalijamės

Jūsų identifikacija, kontaktiniai duomenys ir transporto priemonės duomenys

Transporto priemonės registravimo tikslais

Susisiekimo ministerija

Jūsų identifikacija, kontaktiniai duomenys ir transporto priemonės duomenys

Laikytis įstatymų

Bet kuri teisėsaugos institucija, teismas, reguliavimo institucija, valdžios institucija ar kita trečioji šalis.

 

Informacijos atnaujinimas

 

Kad jūsų informacija būtų atnaujinta ir teiktų geresnes paslaugas, mes palyginame turimą informaciją, kad galėtume išsamiau suprasti jūsų informaciją ir reikalavimus. Tai padės mums priimti pagrįstus sprendimus, kodėl mes su jumis susisiekiame.

• Informacija, kurią renkame įrašydami skambučius į ir iš savo skambučių centrų.

 

Išsamesnės informacijos ieškokite 2 skyriuje.

 

Šioje svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitas „Citroën“ ar „Stellantis Auto SAS“ svetaines / programas arba į mūsų „Citroën“ mažmenininkų, įgaliotų dirbtuvių, kitų susijusių įmonių ar socialinės žiniasklaidos svetaines / programas. Spustelėję tokią nuorodą į bet kurią iš tokių „Citroën“ ar trečiųjų šalių svetainių / programų, atkreipkite dėmesį, kad šios svetainės / programos turi savo duomenų apsaugos politiką. Naudodamiesi šiomis svetainėmis / programomis, patikrinkite jų privatumo politiką.

Šioje svetainėje taip pat gali būti „iFrames“ su kitų „Citroën“ ar „Stellantis Auto SAS“ svetainių ar trečiųjų šalių svetainių turiniu. „Citroën“ neatsako už trečiųjų šalių turinį, pateiktą „iFrames“. Už joje pateiktą informaciją atsako tik tie interneto svetainių savininkai. „Citroën“ nekontroliuoja ir neprisiima atsakomybės už nepriklausomų svetainių turinį ir teikia šį išorinį turinį savo lankytojams jų patogumui. Todėl, kai lankotės tokio turinio puslapyje, jums gali būti pateikti slapukai iš šių trečiųjų šalių svetainių. „Citroën“ nekontroliuoja šių slapukų platinimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite „Citroën“ slapukų politiką arba trečiosios šalies privatumo politiką.

 

Informuojame, kad „Citroën“ negali prisiimti jokios atsakomybės ar atsakomybės už trečiųjų šalių svetaines ar programas.

   

Sąveika su socialiniais tinklais

3.1 Klientų aptarnavimas ir pagalba per socialinę žiniasklaidą

Taip pat galite susisiekti su mumis per mūsų socialinės žiniasklaidos kanalus. Pvz., Jei jūs atsiųsite mums pranešimą ar paskelbsite ką nors mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose, mes galime naudoti jūsų pranešime ar pranešime pateiktą informaciją, kad galėtume tęsti veiksmus su jumis dėl problemos, dėl kurios susisiekėte su mumis naudodami socialinės žiniasklaidos kanalą. Norėdami suteikti jums prašomą pagalbą, mes galime paprašyti tiesioginės arba privačios žinutės pateikti papildomos informacijos, tokios kaip išsami informacija apie problemą, vardas, el. Pašto adresas, VIN, telefonas, vieta (miestas / apskritis) ir (arba) prekės ženklas, modelis ir jūsų transporto priemonės metai. Jūsų pateikta informacija nebus naudojama tiesioginei rinkodarai; paslaugų ir produktų tobulinimo rinkos tyrimai bus atliekami tik remiantis apibendrintais (anonimizuotais) duomenimis.

 

Atkreipkite dėmesį, kad į savo pranešimą ar pranešimą neturėtumėte įtraukti jokių neskelbtinų duomenų (pvz., Informacijos apie rasinę ar etninę kilmę, politines nuomones, religinius ar filosofinius įsitikinimus ar sveikatą). Atminkite, kad jei ką nors paskelbsite viešajame socialinės žiniasklaidos kanale, galbūt kas nors galės tai perskaityti.

 

3.2 Nuorodos į socialinius tinklus / socialinės žiniasklaidos papildinius

 

Mūsų svetainėje yra nuorodų į socialinius tinklus.

 

 

 

Siekdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją lankydamiesi mūsų svetainėje, nenaudojame socialinių papildinių. Vietoj to HTML nuorodos yra įdėtos į svetainę / programą, leidžiančios lengvai dalytis socialinės žiniasklaidos platformomis. Įterpus nuorodą, atidarius puslapį iš mūsų svetainės, užkirsti kelią tiesioginiam ryšiui su įvairiais socialinės žiniasklaidos tinklo serveriais. Spustelėjus vieną iš mygtukų, atidaromas naršyklės langas ir nukreipiamas vartotojas į atitinkamą paslaugų teikėjo svetainę, kurioje (prisijungus) galima naudoti, pavyzdžiui, mygtuką „Patinka“ arba „Bendrinti“.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų tvarkymo tikslą ir apimtį bei tolesnį paslaugų teikėjo ir jo svetainių naudojimąsi jūsų asmenine informacija, taip pat apie jūsų teises ir galimus nustatymus jūsų privatumui apsaugoti, žr. Atitinkamo paslaugų teikėjo duomenų apsaugos informaciją.

 

 

Facebook:   http://www.facebook.com/policy.php  

Google:       https://policies.google.com/privacy

Twitter:        https://twitter.com/privacy

Instagram:   https://help.instagram.com/155833707900388

You Tube:    https://policies.google.com/privacy

LinkedIn:      https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

 

 

Jei nuspręsite gauti rinkodarą iš „Citroën“

 

Sutikdami su rinkodara, jūs sutinkate, kad jūsų asmens duomenis ir informaciją, kurią pateikiate kaip bet kurios užklausos dalį, „Citroën UK Limited“ („Citroën“), kaip duomenų valdytojas, tvarkys, kad teiktų individualizuotą rinkodarą ir rinkos tyrimų tikslais.

 

Jūsų informacija bus tvarkoma ir bendrinama toliau išvardytais tikslais ir su šiais gavėjais:

 

 

Naudojamos informacijos tipas

Kodėl mes jį naudojame

Su kuo juo dalijamės

Vardas, pavardė ir kontaktinė informacija, tokia kaip el. Pašto adresas, telefono numeris ir pašto adresas bei visa kita jums pateikta informacija.

 

Informacija apie jūsų transporto priemonę, įskaitant transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN), registracijos numerį, diagnostikos gedimų kodus ir susijusius duomenis, pvz. transporto priemonės valdymo bloko įvykių duomenys ir aptarnavimo istorija bei įvykių prognozavimo duomenys.

Patarti jums apie mūsų produktus, paslaugas ir pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, gali jus dominti, ir priminti apie svarbius įvykius, susijusius su jūsų transporto priemone

 

 

 

Stellantis Auto SAS (Madalmaadas), Singaporestraat 92, 1175.

Mes taip pat dalijamės su jumis savo rinkodaros partneriais ir agentūromis, kad jie galėtų mums suteikti žinių, kad paremtų mūsų tikslines rinkodaros pastangas.

 

 

Informacijos atnaujinimas

 

 

Jūsų asmens duomenys aukščiau nurodytais tikslais bus saugomi trejus metus po paskutinio kontakto su „Citroën“.

Tiesioginės rinkodaros tikslais susisieksime su jumis tik tuo atveju, jei davėte sutikimą pagal str. Bendrasis asmens duomenų apsaugos reglamentas (6 straipsnio 1 dalies a punktas).

JEI NORITE ATŠAUKTI SUTIKIMĄ

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti, naujienlaiškio pabaigoje galite spustelėti nuorodą, norėdami atsisakyti prenumeratos. Norėdami atsisakyti kitų pranešimų, kreipkitės į info@auto-bon.ee . Tačiau turėtumėte žinoti, kad sutikimo atšaukimas neturi įtakos tvarkymo, pagrįsto sutikimu, prieš jį atšaukiant, teisėtumui ir kad, kadangi „Citroën“ mažmenininkai yra nepriklausomi juridiniai asmenys, turėsite susisiekti su jais atskirai, kad galėtumėte valdyti jų rinkodaros nuostatas .

4. jūsų teisės

Kaip duomenų subjektas, duomenų apsaugos įstatymai suteikia jums daug teisių, susijusių su jūsų asmenine informacija. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmenine informacija, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta ar ištrinta (teisė būti pamirštam). Jūs turite teisę apriboti savo asmeninės informacijos tvarkymą, reikalauti, kad ji būtų perduota trečiajai šaliai paprastai susistemintu formatu. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkoma jūsų asmeninė informacija. Jei prieštarausite, kad jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma rinkodaros tikslais, mes patenkinsime šią užklausą. Kai jūs prieštaraujate kitokiam tvarkymui, mes atidžiai išnagrinėsime jūsų užklausą. Mes nenorime jūsų asmeninės informacijos tvarkyti tikslais, kurių nenorite ir mūsų, tačiau turėtumėte žinoti, kad pirmiau minėtos teisės nėra absoliučios ir tam tikromis aplinkybėmis gali būti netaikomos.

 

Jei turite klausimų apie teises, susijusias su jūsų asmens duomenų tvarkymu, arba turite klausimų apie tai, kaip mes renkame ir naudojame asmens duomenis, ar esate nepatenkintas jūsų asmens duomenų tvarkymo būdu, susisiekite su mumis:

 

„Auto-Bon Baltic OÜ“

Adresas: Jälgimäe tee 1 Tänassilma 76406 Harju apskritis

El. Paštas: info@auto-bon.ee 

 

Jei jūsų skundas dėl asmens duomenų apsaugos „Auto-Bon Baltic OÜ“ netenkina, galite pateikti skundą „Auto-Bon Baltic OÜ“ priežiūros institucijai arba priežiūros institucijai:

 

Duomenų apsaugos inspekcija

L. Sapiegos g. 17, LT-10312 Vilnius,

Telefonai: +370 5 271 2804/279 1445, faksas +370 5 261 9494,

Paštu ada@ada.lt

svetainė: https://vdai.lrv.lt/lt

5. privatumo politikos pakeitimai

Visi būsimi mūsų privatumo politikos pakeitimai bus paskelbti šioje svetainėje. Todėl turėtumėte periodiškai juos peržiūrėti, ar nėra mūsų privatumo politikos pakeitimų.

6. susisiekite su mumis

„Auto-Bon Baltic OÜ“

Adresas: Jälgimäe tee 1, Tänassilma, 76406, Harju apskritis

El. Paštas: info@auto-bon.ee