Skip to content

CITROËN ELEKTROMOBILIAI IR HIBRIDINIAI MODELIAI

Rinkdamiesi elektrinius ir hibridinius įkraunamuosius „Citroën“ automobilius jūs renkatės socialiai atsakingą judumą. 

Rinkdamiesi naująjį „C5 Aircross“ hibridinį įkraunamąjį, naująjį „C5 X“ hibridinį įkraunamąjį, naująjį „ë-Berlingo“ elektrinį, „Spacetourer“ elektrinį, „ë-C4“ elektrinį automobilius įvertinsite įvairius elektromobilių privalumus: pojūtį tarsi būtumėte tikrame kokone ir neprilygstamą komfortą, kurį užtikrina tylus ir lengvas vairavimas, nesančios vibracijos, jokių išmetamų CO2 dujų, mažos eksploatavimo išlaidos ir kt.

 

Šiuose automobiliuose naudojamos naujausios technologijos. Išsirinkite jums tinkantį automobilį, kuriuo galėsite kasdien keliauti į darbą ir atgal. Taip pat galite pasinaudoti valstybės teikiama parama įsigyti vieną iš šių automobilių.

NAUJASIS 100 PROC. ELEKTRINIS Ë-C4 X

Elektrinės versijos dizainas, suteikiamas važiavimo komfortas ir interjero praktiškumas yra tokie patys kaip ir vidaus degimo varikliu varomų versijų. Mieste elektrinis ë-C4 X užtikrina galimybę vairuoti riboto eismo zonose, kartu suteikdamas vairavimo malonumą be jokio triukšmo ir CO2 išmetimo.

Dėl aptakių kėbulo linijų bei efektyvios elektrinės pavaros sistemos, neišmetančios jokių teršalų, elektrinis ë-C4 X viena įkrova gali nuvažiuoti iki 360 km.

100 PROC. ELEKTRINIS Ë-C4 

100 proc. elektrinio naujojo „Citroën ë-C4“ ratus suka elektros variklis. Tyliai veikiančiame elektriniame hečbeke pamiršite apie aplinkos triukšmą. Sumontuota 50 kWh talpos baterija leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 350 kilometrų atstumą pagal WLTP standartą. Pagal „Advanced Comfort“ technologiją sukurtos sėdynės, ramybė salone ir lengvas įrangos valdymas visiems keleiviams užtikrina aukščiausio lygio komfortą.

NAUJASIS „CITROËN C5 AIRCROSS“

Hibridinis įkraunamasis sportinis visureigis

Naujasis „Citroën C5 Aircross“ hibridinis įkraunamasis sportinis visureigis idealiai tinka daugeliui kasdienių kelionių, pasižymi sklandžiu ir dinamišku vairavimu – 180 AG vidaus degimo variklis ir 81,2 kW (110 AG) elektros variklis, kurių bendra galia – 225 AG, o bendras sukimo momentas – 360 Nm. 

Idealioje vietoje centrinėje konsolėje esančio parinkiklio pagalba galima pasirinkti važiavimo režimą: Elektrinis, hibridinis ir sportiškas.

 

Naujasis „Citroën C5 Aircross“ hibridinis įkraunamasis sportinis visureigis leidžia važiuoti iki 55 km/h greičiu naudojant elektrą, tyliai, be jokių vibracijų, ir tausojant aplinką be jokių išmetamų CO2 dujų važiuojant elektriniu režimu – iki 135 km/h greičiu.

NAUJASIS CITROËN C5 X HYBRID

Citroën C5 X Hybrid tobulai tinka ne tik kasdien naudoti, bet ir neplanuotoms kelionėms be jokių suvaržymų. 

225 AG galios hibridinė jėgainė startuoja tyliai ir neišmeta į aplinką CO₂ išlakų. Taip pat nulinės taršos režimu su šiuo modeliu galima įveikti daugiau nei 50 km, o tokio nuvažiuojamo atstumo kasdienėse išvykose daugeliu atvejų visiškai pakanka.

Tokiu būdu vairuojant Citroën C5 X Hybrid įprastais maršrutais, visą savaitę galima praleisti neaktyvuojant vidaus degimo variklio. Užtenka tik laiku įkrauti bateriją: namuose, darbe arba viešojoje stotelėje. Tuo pat metu galima leistis į ilgas keliones nesijaudinant dėl įkrovimo galimybių, nes savo darbą puikiai atlieka ekonomiškas vidaus degimo variklis.

NAUJASIS CITROËN Ë-BERLINGO

Naujasis Citroën ë-Berlingo leidžia mėgautis elektros pavaros privalumais – sklandžiu vairavimu tyloje be vibracijų. Taip pat patiriamos mažesnės eksploatacijos išlaidos, nei naudojantis Berlingo versija su benzininiu arba dyzeliniu varikliu. Dėl praktiškų įkrovimo sprendimų automobiliu paprasta naudotis, o viena įkrova nuvažiuojamas atstumas siekia iki 280 km (pagal WLTP bandymų ciklą).

NAUJASIS CITROËN Ë-SPACETOURER

Elektrinis Citroën ë-SpaceTourer spinduliuoja energija ir tuo pat metu ramina. Automobilis išsaugojo SpaceTourer būdingus privalumus –  salono erdvę ir galimybę keleiviams mėgautis komfortu.

Elektrinė versija pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis, dėl kurių tai gali būti tobulas keleivinis automobilis: apytikslis nuvažiuojamas atstumas siekia 330 km, spartusis įkrovimas leidžia per 30 minučių įkrauti bateriją iki 80 proc. ir visa tai – 100 proc. išlaikius originalaus modelio universalumą ir praktiškumą. Suteikiama garantija, kad baterija 8 metus arba 160 000 km išlaikys 70 proc. pradinės įkrovimo talpos.