Skip to content
Elektrinio Citroën Ë-C4 X charakteristikos

ELEKTRINIO Ë-C4 X CHARAKTERISTIKOS

Visiškai elektrinė ramybė

Elektrinės versijos dizainas, suteikiamas važiavimo komfortas ir interjero praktiškumas yra tokie patys kaip ir vidaus degimo varikliu varomų versijų. Mieste elektrinis ë-C4 X užtikrina galimybę vairuoti riboto eismo zonose, kartu suteikdamas vairavimo malonumą be jokio triukšmo ir CO2 išmetimo.
IKI 360 KM NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS
Dėl aptakių kėbulo linijų bei efektyvios elektrinės pavaros sistemos, neišmetančios jokių teršalų, elektrinis ë-C4 X viena įkrova gali nuvažiuoti iki 360 km (i) pagal WLTP ciklą  . Be to, vairuotojai gali važiuoti mažai taršaus transporto zonose, nustatomose vis daugiau ir daugiau miestų, į kurias benzininės ar dyzelinės transporto priemonės negali patekti. 
OPTIMIZUOTAS IR PAPRASTAS ĮKROVIMAS

Įkrauti elektrinį ë-C4 X yra labai paprasta – tai galima atlikti viešose įkrovimo stotelėse arba namuose. Kiekvienoje situacijoje automobilio įkrovimo trukmė yra optimizuota:

  • Viešojoje įkrovimo stotelėje, naudojant 100 kW nuolatinės srovės greitąjį įkroviklį, baterija greitai įkraunama maždaug 10 km/min. sparta, o baterija iki 80 % įkraunama per 30 minučių.
  • Naudojant 7,4 kW / 32 A „Wall Box“ įkroviklį, krovimas trunka 7,5 valandos, jei naudojamas vienfazis maitinimo šaltinis, arba tik 5 valandas, jei naudojamas trifazis maitinimo šaltinis ir automobilyje yra sumontuotas papildomai pasirenkamas 11 kW integruotas įkroviklis.
  • Namuose, esant būtinybei, bateriją galima įkrauti naudojant standartinį buitinį elektros lizdą.

 

 

 
VISIŠKAI ELEKTRINĖ RAMYBĖ
 
Kelyje galite mėgautis vairavimu be išmetamųjų dujų, o taip pat akimirksniu pasiekiamu sukimo momentu, užtikrinančiu energingą ir malonų vairavimą be pašalinių vibracijų, trūkčiojimų ar pavarų perjungimo. Taip pat galite naudotis nuotoliniu būdu programuojamomis funkcijomis ir paslaugomis, suteikiančiomis daugiau ramybės ir padedančiomis sumažinti techninės priežiūros išlaidas, o kartu – ir automobilio nuosavybės kaštus.
 

PAGRINDINIAI VEIKSNIAI, LEMIANTYS NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ

GREITIS
Važiuojant 130 km/val. greičiu, elektrinio ë-C4 X nuvažiuojamas atstumas sumažėja perpus, palyginti su WLTP patvirtintu nuvažiuojamu atstumu. 
TEMPERATŪRA
Oro sąlygos ir jų poveikis (salono šildymas arba vėsinimas) turi įtakos nuotoliui, kurį gali įveikti automobilis. 
VAŽIAVIMO STILIUS
Sklandus važiavimas, išvengiant staigaus stabdymo ar įsibėgėjimo, optimizuoja elektrinio ë-C4 X baterijos veikimo laiką. 
VEŽAMAS KROVINYS
Priedai ant stogo arba didelis krovinio svoris turi įtakos Jūsų automobilio energijos sąnaudoms. 

SKAIČIUOTI ELEKTRINIO Ë-C4 X NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ

ELEKTRINIO Ë-C4 X ĮKROVIMAS

ĮKRAUKITE BE VARGO

Elektrinis Ë-C4 X sukurtas palengvinti Jūsų gyvenimą – kaip ir visos kasdieniniame gyvenime naudojamos automobilio technologijos. Naudojantis programėle „My Citroën“ arba centriniame jutikliniame automobilio ekrane įkrovimą galima suplanuoti ar atidėti, norint pasinaudoti, pavyzdžiui, ne piko metu taikomais elektros tarifais. Ant įkrovimo jungties dangtelio nurodytos spalvų reikšmės padeda sekti įkrovimo procesą, kurį taip pat galima stebėti nuotoliniu būdu „My Citroën“ programėlėje. Be to, dėl ergonomiškos įkrovimo jungties įkroviklį labai patogu prijungti, o įkrovimo laidus galima saugiai padėti ir laikyti po bagažinės grindimis.

4 ĮKROVIMO TIPAI

 
  • STANDARTINIS LIZDAS: namuose, kai to retkarčiais reikia, naudojantis standartiniu elektros lizdu bateriją iki 100 % įkrauti galima per 24 valandas.
  • „GREEN'UP“ LIZDAS: Sustiprintas 14 A „Green'Up“ kištukinis lizdas, leidžia bateriją įkrauti per 15 valandų.
  • „WALL BOX“ ĮKROVIKLIS: Jūsų namuose galima įrengti „Wall Box“ įkroviklį. Naudojantis juo, bateriją nuo 0 iki 100 % įkrauti galima per 7,5 val., naudojant vienfazį maitinimo šaltinį, ar per 5 val., jei naudojamas trifazis maitinimo šaltinis ir automobilyje yra sumontuotas papildomai pasirenkamas 11 kW integruotas įkroviklis.
  • GREITASIS ĮKROVIMAS: Viešojoje įkrovimo stotelėje, 80 % baterijos įkrova pasiekiama vos per 30 minučių, t. y. baterija įkraunama 10 km/min. sparta.

INTUITYVI SĄVEIKA, UŽTIKRINANTI RAMYBĘ

Citroën supaprastino Jūsų santykį su automobiliu, kad kasdienis naudojimas būtų toks pat lengvas, patogus ir natūralus, kaip ir naudojantis kitomis technologijomis Jūsų namuose.

 

Skaitmeniniame prietaisų skydelyje išskirtame lange vairuotojas gali matyti automobilio baterijos įkrovos lygį ir nuvažiuojamą atstumą, taip pat gali rinktis iš trijų galimų ekrano rodmenų: elektros energijos matuoklio, energijos srauto arba elektros energijos suvartojimo šiluminio komforto funkcijoms. Pastarasis matuoklis rodo transporto priemonės šildymo ir šiluminio komforto sistemų įtaką energijos suvartojimui. Tam tikruose jutiklinio ekrano sąsajos puslapiuose, kuriuos tiesiogiai pasiekti galima centrinėje konsolėje esančiu mygtuku, nurodoma sistemos veikimo būsena arba atidėto baterijos įkrovimo nustatymai. Kai transporto priemonė įkraunama, ekrane gali būti rodomas laikas, likęs iki visiško įkrovimo, galimas nuvažiuoti atstumas arba baterijos įkrovos procentinė dalis.

SKAIČIUOTI ELEKTRINIO Ë-C4 X ĮKROVIMO TRUKMĘ

 

RASTI SUDERINAMAS ĮKROVIMO STOTELES

KELIAUKITE RAMIAI SU NAUJUOJU ELEKTRINIU Ë-C4 X

Naudokitės žemėlapiu, kad rastumėte su Jūsų C4 X suderinamas įkrovimo stoteles, esančias netoliese arba Jūsų kelionės maršrute.

ELEKTRINIO Ë-C4 X Ë-PASLAUGOS

UŽTIKRINTAI VAIRUOKITE ELEKTRINIU REŽIMU

My Citroën

Naudodamiesi „MyCitroën“ programėle tiesiog savo išmaniajame telefone galite:

  • optimizuoti savo elektrines keliones, naudodamiesi kelionių planavimo funkcija „Trip Planner“. 
  • patikrinti įkrovimo būseną ir likusį elektrinio ë-C4 X nuvažiuoti galimą atstumą, taip pat suplanuoti kasdienį įkrovimą ir išankstinį salono šildymą ar atvėsinimą, naudojant nuotolinio valdymo funkciją.