Skip to content

CITROËN ELEKTROMOBILIAI VISIEMS

Elektromobiliai, kuriuos sukūrėme įkvėpti jūsų

JAU DAUGIAU NEI 100 METŲ CITROËN STENGIASI SUTEIKTI GALIMYBĘ VISIEMS VAIRUOTI AUTOMOBILIUS – IR TAI DAR NE PABAIGA.

Šiandien prekės ženklas žengia į elektromobilių amžių ir rengiasi čia palikti savo pėdsaką. Nuo 1919 metų „Citroën“ stengiasi aprūpinti žmones transporto priemonėmis, o praėjus daugiau nei 100 metų nuo veiklos pradžios – žvelgia į laikotarpį, kuriame dominuos elektromobiliai. Kompanija ketina išsiskirti daugeliui žmonių prieinamais praktiškais automobiliais. Vartotojų judėjimo poreikiai keičiasi, vis dažniau įvertinamas poveikis aplinkai, todėl „Citroën“ privalėjo pasitelkti elektros energiją. „Citroën“ šiuo metu kuria naujus įkraunamus hibridinius modelius ir 100 proc. elektrinius automobilius, o taip pat – elektrines transporto priemones, kurias galės vairuoti 16 metų sulaukę asmenys. Visus naujus sprendimus įkvepiate JŪS ir Jūsų vairavimo įpročiai. Sužinokite, koks elektromobilis būtų tinkamiausias Jums! 

KOKS ELEKTROMOBILIS TIKTŲ JUMS?

Įkraunamas hibridas

Jei darbo dienomis įveikiate nedidelius atstumus, tačiau savaitgaliais dažnai leidžiatės į ilgesnes kelionės, Jums idealiai tiks įkraunamas hibridas. „C5 Aircross“ SUV 100 proc. elektros režimu gali nuvažiuoti iki 50 kilometrų atstumą, o ilgesnėse išvykose naudojamas vidaus degimo variklis.

100 proc. elektrinis automobilis

Kasdien įveikiate nedidelius atstumus ir savo kelionės metu galite papildyti bateriją? Norite sutaupyti ir tuo pat metu tausoti aplinką? Rinkitės 100 proc. elektrinį automobilį! 

 

 

 

ĮKROVIMO SPRENDIMAI

Kaip geriausia įkrauti elektromobilį arba hibridą? Įkrovimui būtini 5 pagrindiniai dalykai: elektros tinklas, elektros tiekimo vieta, įkrovimo laidas, automobilio įkrovimo lizdas ir baterija. Atraskite siūlomus įkrovimo sprendimus ir sužinokite daugiau apie jų pritaikymą.

NUVAŽIUOKITE MAKSIMALŲ ATSTUMĄ

Kaip maksimaliai išnaudoti baterijos talpą ir nuvažiuoti didžiausią įmanomą atstumą? Pasinaudokite mūsų patarimais ir sužinokite daugiau! 
Atraskite paslaugas, kurios palengvins kasdieninį elektromobilio naudojimą, ir be jokių rūpesčių leiskitės į nuotykius su 100 proc. elektrine pavara. Nepakildami nuo sofos „My Citroën“ programėlėje galite iš anksto nustatyti automobilio įkrovimo laiką ir norimą salono temperatūrą. 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAIP SUŽINOTI ELEKTROMOBILIO NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ?

Panašiai kaip ir automobiliuose su vidaus degimo varikliais, informacija apie elektromobilio energijos sąnaudas rodoma šalia spidometro. Nuvažiuojamas atstumas skaičiuojamas realiu laiku, įvertinant vairavimo stilių ir kitus veiksnius. Verta atkreipti dėmesį į keletą dalykų: įkraunamuose hibriduose apie aktyvuotą 100 proc. elektros režimą praneša ant galinio vaizdo veidrodėlio užsideganti mėlyna lemputė. Taip pat vienoje skalės pusėje rodomas elektros režimu, o kitoje – su esamu degalų likučiu nuvažiuojamas atstumas. Jei norite visuomet žinoti automobilio baterijos įkrovimo lygį, būtinai pasinaudokite „My Citroën“ programėle.

KOKĮ DIDŽIAUSIĄ ATSTUMĄ GALIU NUVAŽIUOTI SU SAVO ELEKTROMOBILIU?

Elektromobilio nuvažiuojamam atstumui įtakos turi vairavimo stilius, vežamo krovinio masė, reljefas ir oro kondicionieriaus arba šildymo naudojimo intensyvumas. Įkraunamas hibridinis „C5 Aircross“ SUV 100 proc. elektriniu režimu pagal WLTP bandymų metodiką gali nuvažiuoti 50 kilometrų. 100 proc. elektrinę pavarą turintys ë-C4 ir „ë-Dispatch“ su visiškai įkrauta baterija pagal WLTP ciklą gali nuvažiuoti iki 300 kilometrų atstumą. 

KOKIE YRA HIBRIDINIŲ „CITROËN“ AUTOMOBILIŲ PRIVALUMAI? 

Įkraunamuose hibriduose „Citroën“ išnaudoja elektros pavaros ir vidaus degimo variklio privalumus. Mėgaukitės 100 proc. elektros režimo komfortu ir dinamišku valdymu neprarasdami galimybės leistis į nuotykius. nes Įveikus tam tikrą atstumą, automatiškai įsijungia vidaus degimo variklis.

KUR IR KAIP GALIU ĮKRAUTI SAVO ELEKTROMOBILĮ?

Būkite ramūs – siūlomi įvairūs įkrovimo sprendimai! Nesvarbu, ar esate namuose, ar darbe, ar kažkur pakeliui, energijos niekuomet nepritrūks. Namuose galite prisijungti prie standartinio arba didesnio laidumo elektros lizdo, o taip pat – įsirengti „WallBox“ priedėlį. Jei darbe neįdiegti įkrovimo sprendimai, užsiminkite apie tai savo vadovybei. Kelyje artimiausias įkrovimo stoteles lengvai rasite naudodamiesi išmaniosiomis „Citroën“ paslaugomis. 

KIEK TRUNKA BATERIJOS ĮKROVIMAS?

Įkrovimo laikas priklauso nuo naudojamos įrangos. Tiek namuose, tiek viešose stotelėse galimi įvairūs įkrovimo sprendimai, kurių galia taip pat skiriasi. Daugiau informacijos galite rasti automobilių pristatymo tinklalapiuose arba atsisiuntę technines charakteristikas. 

KAIP ĮSIRENGI ĮKROVIMO LIZDĄ ARBA WALL BOX PRIEDĖLĮ?

Nesvarbu, ar gyvenate privačiame name, ar daugiabutyje, „Citroën“ supažindins Jus su savo įrangos montavimo partneriais – kompanija „ZeBorne“. Palengvindami Jūsų kasdienybę, gamintojo atstovai pagelbės įkrovimo sprendimų įgyvendinime. Nustačius techninius reikalavimus ir sutarus dėl kainos, montuojančiai kompanijai beliks užsakyti reikiamą įrangą. Visą procesą stebės Jūsų konsultantas, kuris užtikrins sklandų darbų atlikimą. Europoje taip pat galioja direktyva, pagal kurią turite teisę reikalauti, kad daugiabutyje ar biure būtų sumontuotas elektromobilio įkrovimo lizdas .

AR GALIMA IŠ ANKSTO NUSTATYTI ĮKROVIMĄ?

Tikrai taip! Galite iš anksto nustatyti įkrovimą ir pasirinkti norimą salono temperatūrą. Su „My Citroën“ programėle ir išmaniosiomis „Citroën“ paslaugomis naudotis elektromobiliu tapo lengviau nei bet kada.

AR GALIMA APDRAUSTI ELEKTROMOBILĮ?

Taip, be to, kai kurios draudimo kompanijos elektromobilių savininkams suteikia iki 30 proc. nuolaidą. 

KAIP SUSIKURTI MY CITROËN PASKYRĄ?

„My Citroën“ siūloma „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Norint susikurti paskyrą, reikalingi automobilio registracijos dokumentai. Tokiu būdu programėle bus susieta su Jūsų automobiliu, o tai leis naudotis visomis paslaugomis. Pasinaudokite plačios skaitmeninės erdvės ir „Citroën“ išmaniųjų paslaugų privalumais.

KIEK KAINUOJA ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS?

Lietuvoje viena kilovatvalandė kainuoja apie 0,14 €. Įkraunamo hibridinio „C5 Aircross“ SUV baterijos talpa siekia 13,2 kWh. Taigi, vienas įkrovimas kainuos maždaug 1,85 €. Orientacinės išlaidos su 100 proc. elektrinę pavarą ir 50 kWh bateriją turinčiu automobiliu nuvažiuojant 100 kilometrų sieks apie 2,20  €.